Savaşçı 11 Mart Özeti Savaşçı 35. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 11 Mart 35. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman sayfanın en altında Savaşçı 35. bölüm resimleri 1

Fox Tv’nin sevilen dizisi Savaşçı’da 35. bölüm heyecanı yaşanıyor. Savaşçı dizisinde son olarak Türkiye topraklarına yani bir yurt dışı elçiliğimize girmeye çalışan bir terörist timi devre dışı bırakılmış ve namahrem imiz olan topraklarımız koruma altına alınmıştır.

Savaşçı dizisine Çeto’nun büyük elçilik hamlesi boşa çıkınca Kuzgun ve adamlar Kılıç Timinden kurtulmak isteyecek; zira Kuzgun ne zaman bir  saldırı planla sa bir kaos ortamı yaratsa bunu engelleyenin Albay Kopuz ve Kılıç timi olduğunu görecek.

Savaşçı dizisinde Kopuz’a saldıran ancak onu öldüremeyen Kuzgun ve Çeto bu sefer Kaan Yüzbaşıyı yıkarak Kılıç timine zarar vermek isteyecek. Bunun içinde Kaan’ın sevdiği kadını yani Aslı’yı kullanacaktır. Savaşçı 11 Mart resimleri

Savaşçı dizisinde Pia sonunda Kuzgun’dan kaçmak ve yurt dışına yerleşmek için harekete geçmişti. Kırlangıç Paşa’dan para alan Pia kaçmak ve İsviçre’de bir yaşam kurmak için çalışacak ancak Kuzgun Pia’nın peşini bırakmayacak; Kuzgun Pia’yı seviyor ayrıca Büyük Elçilik saldırısında karşısında Kılıç Timini gören Kuzgun Pia’nın kendilerini sattığını ve saldırıyı Kopuz’a haber verdiğini fark edecek. Ben Pia’yı Kuzgun’un öldüreceğini düşünmüyordum ama Pia’nın kaçma olayı ve Kopuz’a saldırı istihbaratı vermesi Kuzgun’u çileden çıkaracak. Kuzgun’un Pia’yı öldürmesine bence Albay Kopuz izin vermeyecek.

Diğer taraftan Kaan Bozuk kız kardeşi Yıldız’ı artık Serdar Türkmen’e verecek. Aslında Kaan Bozuk dünden razı kardeşini Serdar gibi bir Türk aslanına vermeye ama Serdar’ın biraz çile çekmesini ve kardeşinin değerini bilerek onu üzmemesini istiyor. Savaşçı 35. bölüm resimleri

Kuzgun’un Savaşçı  dizisi 35. bölümde yine Kılıç  timine karşı önemli saldırıları olacak ancak bu saldırılar daha çok Albay Kopuz’un canını yakmak için yapılacak; zira Pia meselesi Kopuz ve Kuzgun arasında önemli bir düşmanlık sağlayacak.

Bayram Bayat’ın eşi Hatice Bayat’ın bir kere doğururken Bayram Bayat dokuz kez doğuracak. Hayırlısı işe Hatice Bayat doğursa da sağ salim hepimiz kurtusak; ancak Hatice’nin doğum olayı oldukça sıkıntılı olacak; Bakalım Bayram Bayat karısının doğumunda bu sefer yanında olabilecek mi?

Savaşçı 35. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 11 mart fragmanı yayınlanmadı.

Savaşçı 11 Mart Özeti Savaşçı 35. Bölüm Fragmanı (1 Yorum)

  1. savaşçı dizisi deki topuz albayın postası iğreç millet küfür etirmek için sinir kat sayısınmı yükseltiyoruz yeterince türkiye gergin çektiniz diziden haberiniz yok heralde saçma sapan gidiyor diziniz söz dizinden biraz ders alın aptal aptal hareketler