Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Survivor 2018 18. Bölüm Fragmanı ve Eleme Adayları

Survivor 2018’de 3. hafta adaya veda eden isim belli oldu. Adaya yeni gelen iki isim ve Melih’in olduğu eleme potasından en az oyu alan Emre Durak elendi. 

Survivor 2018’de 3. hafta 4 mart pazar akşamı yapılan konseyde en az oy Emre’ye çıkarken en çok oy da çok büyük ihtimalle Melih’e geldi.Survivor 2018 5 Mart emre elendi

Survivor 2018 5 Mart pazartesi akşamı elenen isim ile ilgili ilk tüyo geldi. Bize gelen kesin olmayan Tüyoya göre bu hafta adaya veda eden isim Emre oldu. 

Survivor 2018 5 Mart pazartesi akşamı ilk defa bir pazartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Bilindiği üzere Survivor 2018’de 4 mart pazar akşamı önemli bir dokunulmazlık oyunu oynandı.

İlk aday İpek oldu. Konseyde adadan gitmesi için en çok oy İpek’e çıktı. Diğer taraftan Bireysel Dokunulmaz Cumaali isim olarak adadan gitmesi için Melih’in ismini verdi.  Haftanın en iyi performansına sahip olan Anıl’da iyi eksilmek için Emre dedi. 
Bu durumda İpek Emre ve Melih 3. hafta adadan gitmeye aday olan 3 aday oldu. 

4 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım 10-6’lık net bir skorla All Star olmuştu. All Star takımı üst üste 3. kez dokunulmazlık oyununu kazandı ve All Star kendini eksiksiz 4. haftaya taşıdı.Survivor 2018 5 Mart sonucu

Diğer taraftan 4 mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Bireysel dokunulmaz Cumaali oldu. Cumaali ilk defa bir konseyde eleme potasında yer alamayacak. Survivor 2018  Gönüllüler üst üste 7. kez oyun kaybetti 17 günde

Gönüllüler’de ise ne yazık ki işler karışık. 3. kez konseye giden Gönüllüler’de her kes bir sonra ki haftaya kendisini taşımanın derdine düştü. Bu nedenle de takım da birlik beraberlik bir türlü sağlanamadı.

Survivor 2018 5 Mart kim elendi resimleri

Survivor 2018 4 Mart pazar akşamı yapılan konseyde Gönüllüler takımı adadan düşük performans sergileyen isimlerin gitmesini istedi. adaylar belli oldu. Takımın en güçsüz ismi Birsen konseyde en çok oyu aldı. Birsen kendini adaya alışamamak ile savundu. Adaya yeni geldim her hafta gitme adayı olarak yazılıyorum bu nedenle de adaya ve oyunlara alışmak için süre istiyorum dedi ve kimse ilk iki hatasında iyi performans göstermedi bende izledim dedi.Diğer taraftan Emre’de gitmeye aday olarak kendini görüyordu. Zira adada çok fazla destekçisi yok ve oyunlarda bir türlü kendini de gösteremedi. Emre ve Birsen ikilisinden biri bu hafta adaya veda edecektir; zira Melih’in gitmesi gibi bir durum söz konusu değil.

Survivor 2018 5 Mart dokunulmazlık resimleri

Bu sefer adaya veda edecek isim ise bence Emre olacaktır. Birsen geçen hafta Gizem’den sonra en az sms oyunu alan isimdi. Emre ise ilk defa oylamaya çıkacak bu nedenle arkasında ne kadar desteği  var göremiyoruz. Birsen’in ise en azından Gizem’den çok destek aldığı biliniyor.

Türk insanı zulme uğrayanın her zaman yanında yer almayı sever. All Star her hafta aç bıraktığı Gönülüler’e karşı adeta zulüm yapıyor. İzleyici All Star’da denk takım görmek istiyor. Bu nedenle güçsüz yarışmacılar adaya veda edecektir. Adanın en kötü performansı ise Birsen’de

Survivor 2018 18. Bölüm Fragmanı

Survivor 2018’de 3. hafta en iyi performansa sahip oyuncu yeniden Anıl oldu. Anıl konseyde bir isim yazma hakkını kazandı ve konseyde isminin yazılamamasını garantiledi.

Cumaali bireysel dokunulmaz olarak bir isim yazacak; aynı zamanda Anıl’da konseyde ismi yazılamayacak ve bir isim söyleme hakkı elde edecek.

 

Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Survivor 2018 18. Bölüm Fragmanı ve Eleme Adayları (1 Yorum)