Adını Sen Koy 298. 299. Bölüm 300. Bölüm Tüyoları 7 Mart 8 Mart 9 Mart Özeti

Ayşe annesi Jülide’yi bırakmayı hiç düşünmemektedir. Ayşe annesinin kendilerine ne kadar çok sevdiğini hissetmiştir. Bu nedenle de artık abisi karşı çıksa bile annesine sarılacak onunla yaşayamadığı günleri yaşamak isteyecektir. Ayşe’den çok güzel tepkiler alan Jülide dünya gözü ile bir de Ömer’in karşısına çıkmaya hazırlanır ancak Ömer Ayşe gibi değildir. Ömer asla annesi ile görüşmeyi kabul etmeyecektir.

Jülide Ömer’in kendisi ile görüşmeyi reddetmesinden sonra çok üzülecek ve yerlere yıkılacaktır; ancak Ömer için annesinin gerçekten bir mezarı olmasa da artık bir annesi yoktur. Jülide onları bırakıp gittiği gün Ömer için ölmüştür.

Diğer taraftan Zehra Jülide buluştuğunun ortaya çıkması ile sıkıntıya düşer. Cüretkar bir adım atan Zehra’ya Bahşende saçma sapan açıklamalar yapacaktır. Ayşe ise ne kadar Asya’yı anneannesi ile görüştüklerini kimseye söylememesi konusunda uyarsa da Jülide Ayşe’nin de annesi ile görüştüğünü öğrenecektir.

Ömer annesi ile karşılaştıktan sonra bir müddet yalnız kalmak isteyecektir. Zehra Ömer’den haber alamayınca çok korkacak ve her yerde Ömer’e aramaya başlayacak; ancak sonunda Ömer çıkıp gelecektir. Zehra bu zor günlerinde Ömer ile aynı yatakta yatarak ona destek verecektir.gfd 1

Adını Sen Koy’da Ercan meselesi açılıyor. Bildiğiniz üzere Ercan Jülide’nin kocasıydı. Ercan Jülide’nin çocukları ile görüşmesini asla istemez. Jülide ise Ercan yüzünden çocuklarından yıllardır uzakta kalmıştır ancak çocuklarını gören Jülide bir daha onlardan uzak kalmak istemez.

Diğer taraftan Sabah ve Kerem sonunda aralarında ki İdil meselesini çözmüştür. İdil’e cevabını veren ve İdil’i devre dışı bırakmak için harekete geçen Kerem’e İdil’in büyük bir oyunu vardır.

Adını Sen Koy 298. 299. Bölüm 300. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy’da Mehmet Bey meselesi ve tatlı kıskançlık krizleri devam ederken Mehmet beyin Zehra’ya olan yakın tavırları ile Ömer adeta çileden çıkacaktır. Ömer ani bir kararla bu şirket işine de Mehmet Bey meselesine de son vermek ister; ancak Ayşe’nin bu işi çok sahiplenmesi sebebi ile bu karar uygulanamayacaktır. Ömer ise Mehmet Beyden kurtulmak için harekete geçer; zira çiçek gönderen görüntü arayan  Mehmet Bey gerçekten çok olmaya başlamıştır.

Nihat ise Ayşe ile konuşur. Anne özlemi nedir çok iyi bilen Nihat keşke annem hayatta olsa da azılı düşmanım olsa diye düşünür; zira annesizlik ne zor şey Nihat’ta çok iyi bilmektedir; Ayşe ise hala bir annesi olduğu için çok şanslıdır. Ayşe annesine sarılmıştır ama asıl büyük düşmanlık şimdi başlayacaktır. Ayşe özleminden kurtulmuş acizliğini atmıştır ve şimdi sıra hesap sormaya gelmiştir. Ayşe ve Jülide yüzleşmesi ne yazık ki yarım kalacak ve Jülide elinde olmayan sebeplerle gitmek zorunda kalacaktır. Peki Nedir bu Jülide’nin kaçtığı durum.

Bahşende ise yavaş yavaş kendi sonunu hazırlamaya başlar. Zehra’yı tehdit eden Bahşende’nin amacı Zehra ve Jülide’nin görüşmesine engel olmaktır. Şunu belirtelim bir ara çekimlerde olmayan Bahşende için gitti İzmir’e gelmeyecek artık demiştik ama 1 hafta sonra çıktı geldi bela bir daha gidecek gibi durmuyor sahneleri arttıkça arttı her gün sette mübarek.

Adını Sen Koy 298 fragman resimleri

Adını Sen Koy’da sete ise yine güzelliği ile büyüleyen bir kız geldi. Nur Berfin Çiroğlu Adını Sen Koy setine bir geldi pir geldi. Hem Kerem’in hemde Koray’ın gözü düştü Nur Berfin Çiroğlu’na ama bu güzel kız bence Koray’ın kızı olacak zira Kerem’in bir SAbah’ı ve İdil’i var ne yani harem mi oluşturulacak; Kerem’e Ama bu kız da mahallede emlakçı olacak.

Sabahın babası rolünde bir karakter de ilerleyen haftalarda Adını Sen Koy setine gelecekmiş diye bir duyum var.  İdil meselesi çözüldükten sonra Kerem ve Sabah arasında bu baba meselesi çıkacak. Muhtemelen Kerem Uzun süredir aramak için çırpındığı Sabah’ın babasını bulacak. Sabah gerçek ailesi ile görüşmek isteyecek mi? Sabah ve babası arasında neler yaşanacak hep birlikte ilerleyen haftalarda göreceğiz.

Bu arada bazı Facebook sayfaları Zehra’nın 2 hafta içinde hamile kalacağını bu nedenle de Ömer’in onu şirkete götürmeyeceğini ve evde kalacağını yazmış ama gerçek nedir bu bir yalan mıdır biz de bilmiyoruez; böyle tüyolar çok fazla çıkıyor. Adını Sen Koy 298. 300. bölüm resimleri

Adını Sen Koy 298. 299. Bölüm 300. Bölüm Tüyoları 7 Mart 8 Mart 9 Mart Özeti (2 Yorum)

  1. Biz de inanmiyorum canim. Bu hamile masela bir şaka oldu şimdi. Nasil hamile olaca ki Omerin bu haline oldugunu gore. Neyse, Nazmiye hanim bunun izin verme

  2. Su bahsende denen kadindan kurtulalim ve idil sacmaliyorlar artık mantıksız bir hal almaya başladı bunlar bahsende dedektif diğeri yakışmayan idil sabahin ve keremin bos bakışları seyirciyi boguyo biz adını sen koy bölümleriyle hastası olmuş seyirci olarak mutlu güzel sahneler isitiyoruz senarist kardeşimiz INŞAALLAH anlayisli olur rica ederiz bu sezonda da güzellikler OLSUN yani torun bebek görmek istiyoruz çok çok TEŞEKKÜRLER HASTASIYIZ HASTASI ADINI SEN KOY AŞK DİYORUZ