Beni Bırakma 43 Bölüm Özeti 7 Mart Aşk İtirafı

Beni Bırakma 43 Bölüm Özeti

Cengiz Zeynep’in ailesine merak eder. Hülya ile konuşan Cengiz, Emre ve Zeynep’in ayrıldığını; şuanda aralarında bir sevgi bağı olmadığını öğrenir. Bir birine aşkla bakan iki gencin arasına kimin girdiğini çok iyi bilen Cengiz, Hülya’dan Zeynep’e atılan iftiraları da öğrenmiştir. Cengiz Arzu’ya Zeynep’in başına gelenler ve Zeynep’e atılan iftiralar ile ilgili hesap sorar Arzu ise artık Cengiz’in Zeynep ile ilgili gerçekleri bilmesi gerektiğini düşünür.

Arzu en başından itibaren Emre ve Zeynep’in arasında yaşananları Cengiz’e anlatır. Arzu Cengiz’e Zeynep’in hayat kadını olduğunu ve ailesinin şerefini iki paralık edeceğini anlatırken Cengiz Arzu’ya inanmaz ve her şeyin bir iftira olduğunu anlatmaya çalışır. 4

Öte yandan Esin ve Cansu yine hastahaneye gelir. Cansu’nun tek amacı vardır Emre ile yakınlık sağlamak; Esin’in tek hedefi vardır Zeynep’i hastahaneden göndermek. İstifa etmekten Bora’nın desteği ile son anda vaz geçen Zeynep Esin’le yine hastahanenin ortasında tartışmaya başlar. Bu tartışma sonunda Esin sinirlerine hakim olmayacaktır. Esin ve Zeynep tartışırken Bora’da tartışmayı duyar ve Esin ve Zeynep’i dinler.  Zeynep ses kaydının yerini bilmediğinden bahseder. Bora, Esin’in Zeynep’e iftira attığını ve Zeynep’in de masum olduğunu ispat etmek için ses kayıtı çektiğini ancak bu ses kaydının Zeynep’in bayılıp hastahaneye geldiğinde kayıp olduğunu öğrenir.

Sıla ise sonunda Tarık’a olan aşkını itiraf eder. Sıla’nın kendisine beslediğini aşkı dinleyen sadece Tarık değildir. Sıla’nın  itirafını kapının arkasından başka biri de dinler. Peki bu kişi kimdir?  Meltem ise Sıla’dan kurtulmak adına Sıla’nın ailesini araştırmaya başlar. Meltem Tarık’ın formalite evliliği yaptığının farkında değildir ve Sıla’nın köyünde Sıla’nın bir açığını bulmak için harekete geçer; ancak Tarık’ta Meltem’in Sıla’nın ailesini araştırmasının önüne geçmeye çalışır.  Tarık’ın Sıla’nın ailesini araştırmaması için attığı dokuz takla Meltem’in dikkatini daha fazla Sıla’nın köyüne çeker. Meltem Sıla ile ilgili öğrendikleri karşısında şok olacaktır.Beni Bırakma 43 Bölüm Özeti

Beni Bırakma’da Bu Hafta

Sıla sarhoş olmuştur. Meltem Sıla’ya dost gibi davranmış düşman gibi sarılmıştır. Meltem’in amacı yine Sıla’yı namusu üzerinden vurmaktır.

Sıla sarhoş olduğu için hiç bir şeyi hatırlamayacak. sabah uyandığında  da Mehmet ona günaydın sevgilim diyecektir. Sıla farkında olmadan Mehmet ile ilişki yaşadığını düşünecek sonrasında da Mehmet’le devam etmek zorunda kalacaktır. Meltem’in bu planı çok tehlikeliydi. Çırılçıplak güzel bir kızla aynı yatakta yatan Mehmet belki den Sıla’ya gerçekten bir kötülük yapacaktır; ancak Allah bir kez daha Sıla’nın yanındaydı ve yardıma Tarık’ı gönderdi.Beni Bırakma 7 mart

Tarık adeta olacakları biliyormuş gibi geldi ve Sıla’yı Meltem ve Mehmet’in elinden çekti çıkardı. Sıla kendisine her türlü tehlikeden kurtaran beyaz atlı prens Tarık’a o kadar aşıktı ki artık Sıla’nın aşkı içine sığmıyordu.

Sıla Tarık’a aşkını itiraf etmek için harekete geçse de buna cesaret edemeyecek Tarık’ta çok istediği bu itirafı Sıla’dan alamayacaktır. Sıla sarhoş olduğu için bu kadar cesaretlidir. Sıla sarhoşken itiraf edemediyse ayıldığında zaten edemez. Bu durumda Sıla ve Tarık’ın bir birlerine aşklarını itiraf etmelerine daha çok var.

Beni Bırakma 43 Bölüm

Beni Bırakma dizisinde önümüzde ki haftalarda Cengiz, Bora ve Emre iş birliği ile Zeynep Sayar hastahanesine geri dönecektir; ancak Bora Zeynep’in hastahaneye dönmesinden hiç memnun olmayacaktır; zira Emre ve Zeynep’in barışmasına çok az kalmıştır.

Eğer Zeynep ve Emre yeniden barışırlarsa Bora’nın hayalleri suya düşecektir.

Beni Bırakma 43 Bölüm Özeti 7 Mart Aşk İtirafı (8 Yorum)

  1. Gänlerce Bekledim zeynebe atılan iftiranın ortaya çıkmasını ama konular çok saptırıldı suçlular cezasız kaldı Emre’nin ses kaydı eline geçmişken bir türlü dinletemedi çok yazık

  2. Tarık sürekli biz formaliteden evliyiz deyip durdu şimdi de kızdan aşk itirafımı bekliyor… Daha çok bekler o zaman ???????

  3. çok basit bir seneryo olmaya devam ediyor halbuki biraz düzenleme yapılırsa mesela kaç gün kayıt cihazı üzerinden kaç bölüm öle heyecanlı yapıldı ee sonra kayıt cihazı yok oldu ilerde çıkacak belkide baş hekim tarafından çıkarırlar seneryo öle olacak çok basit bi filim acilen bi düzenleme yapılması lazım sılaya gelelim o kadar saf salak rolü almışki çok komik

  4. Mehmet de şerefsiz çıktı ???onu bile kullandırdınız ya Meltem e yazıklar olsun sizin gibi senariste…

  5. Ya yeter artık yeter Tarık söylesin artık ya valla bıktım Tarık söylerse bu kadarına cesaret edemez o paçoz valla sıkıldım bu nedir ya.. Taktılar namus kavramına lanet olsun yazdığınız senaryoya ya bu ne rezillik böyle başka konu yok mu Allah’ın cezaları ???