Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir? Bilinmeyen Özellikleri Neler? Erkan Meriç

Erkan Meriç durdur durdu sonunda turnayı gözünden vurdu. Son olarak Adını Sen Koy dizisinde Ömer karakteri ile yer alan ve milyonları peşinde koşturan bir başrol oyuncu olan Erkan Meriç bir çok proje ile görüşmesine rağmen başrol istediği için kabul etmemişti. Limon Film ise Erkan Meriç’e istediği parayı veremese de onu Savaşçı dizisinin erkek başrol oyuncusu yaptı. Fit vücudu ve uzun boyu ile harika bir asker vücudu olan Erkan Meriç 3 sezondur dinleniyordu; Savaşçı dizisinde ise gerçekten çok yorulacak.

Savaşçı dizisi ocak 2021’den sonra yeni oyuncu kadrosu, yeni konusu ve yeni kanalı ile izleyicisi karşısında olacak. Savaşçı’nın yeni sezonda Kanal d ekranlarında ve pazar akşamları  yayında olması bekleniyor.

Savaşçı Bektaş Subaşı Kimdir?

Bektaş başarılı ve gözü karar bir asker, kaliteli bir insan ve vatanı için canını feda edebilecek bir vatan evladıdır.  30’lu yaşların başında olan binbaşı Bektaş Subaşı Kılıç Timinin yeni komutanlarındandır. Ülkenin bir çok bölgesinde terör ve terörist ile mücadele eden Bektaş Subaşı bekardır. Bu zamana kadar gönlüne sadece bir kızı alan Bektaş sevdiğini de teröristler tarafından şehit edilince aşka küsmüştür.

Savaşçı Bektaş Subaşı’nın Sırları Neler? Bilinmeyen Yönleri

Bektaş bir dönem milli istihbarat teşkilatında görev almış bir istihbarat elemanı olarak çok özel operasyonlara imza atmıştır. Çok iyi derece de İngilizce, Arapça ve Kürtçe bilmektedir. Savaşçı dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayıız Savaşçı Oyuncu

savasci bektas subasi resimleri

Erkan Meriç Kimdir?

Erkan Meriç 25 Temmuz 1986 da Adana’da dünyaya gelmiştir. 35 yaşının içinde olan Erkan Meriç Mersin Üniversitesi Elektronik Otomasyon Bölümü mezunudur. İlk olarak sanat hayatına model olarak başlayan Erkan Meriç daha önce de kaleci olarak profesyonel futbol takımlarında yer aldı.

2009 da Dünyanın en iyi erkek modeli seçilen ve Türkiye’de daha önce sadece Kıvanç Tatlıtuğ’un ulaştığı bu başarıyı elde eden Erkan Meriç ilk ekran deneyimini 2007 de Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde yer aldı. Daha sonra 2014 de Beyaz Karanfil dizisinde yer alan Erkan Meriç Adını Sen Koy dizisinde 3 sezon hayat verdiği Ömer karakteri ile yer aldı

Erkan Meriç’in Sevgilisi Kim?

Erkan Meriç’in bilinen tek sevgilisi şuanda Çukur dizisinde yer alan Hazal Subaşı olmuştur. Adını Sen Koy dizisinde partner olan ikili dizi bittikten sonra ayrıldı.

Erkan Meriç’in Boyu Kaç? Savaşçı Bektaş Subaşı’nın Boyu Kaç?

Bektaş  Subaşı yani Erkan Meriç 194 cm boyundadır kilosu ise 83’dür. erkan meric savasci