Masum 286. Bölüm Özeti 2 Ocak Koki Paridi’ye Güvendiğini Söyler

Masum dizisinde Modi ailesi Pari’yi evden göndermek için kanıt ararlar. Bir yandan da Koki Pari’nin ev işlerini yapmasını ister. Pari Vidya’ya oyuncak ok fırlatır. Gopi bunu görür ve onu azarlar. Pari sadece oyuncak olduğunu söylese de Gopi bir daha yapmaması konusunda uyarır. Masum 2 Ocak Özeti başlıyor.

Masum 286. Bölüm Özeti

Yemek sırasında Koki Pari’nin tuttuğu bir hizmetçiden Jigar’ın yanına oturmasını ister. Pari gelir ve hizmetçiden hemen kalkmasını ister. Koki senin yerin olduğunu ispat etmen gerekir diye tepki verir. Pari hizmetçiye sinirlenir ve bir kere daha kalkmasını ister. Koki sen de Gopi’yi hizmetçi yerine koyuyorsun diye lafı gediğine oturtur. Pari hatasını anlamıştır. Hizmetçilerden yarından itibaren gelmemesini ister. Pari Koki’nin isteği üzerine ona ayak masajı da yapar. Koki Pari’nin hizmetçi gibi çalıştığını söylerken Pari bu benim görevim diye hoş görünmeye çalışır.1 36

Koki Baa ile konuşurken Pari’nin bir iyi bir kötü davrandığını ve onu çözemediğini söyler. Jigar için her şeyi feda edebilecek bir eş bulmaları gerektiğini söyler. Pari onları dinler ve öyle biri olmayı düşünür. Ertesi gün Gopi yerde yağ görür ve Meti’yi çağırır. Meti yağı dökmediğini söylerken Pari bilmeyerek kendisinin döktüğünü söyler. Gopi Koki’nin düşmesi için onu bilerek döktüğünü söylerken Hetal ve Koki de gelir. Gopi Pari’yi suçlarken Koki Meti’den yeri temizlemesini ve Pari’den odasına gitmesini ister.

Gopi Pari’nin cebinde otel faturası görür ve bunu Koki ile paylaşır. Gopi tek başına gider ve o gün Pari’ye hizmet eden garsonu bulur. Urmi sahtekar din adamına gider ve ondan Raşi’nin ruhu ile kendisini görüştürmesini ister. Sahtekar Raşi’nin ruhu ile konuşuyormuş gibi yapar ve Raşi’nin mücevherlerini istediğini söyler. Urmi mücevherleri ona verir. Sahtekar işlerin yoluna girmesi için Kinjal’i evden atmasını ister. Adam ruhlarla en fazla 5 dakika konuşabildiğini söyler ve yarın yine gelmesini söyler. Urmi sahtekar din adamından aldığı gaz ile eve gider ve Kinjal’den evi terk etmesini ister. Papu’ya da tokat atar. Dawal çok sinirlenir ve evden ayrılacaklarını söyler.2 36

Ahem ve Jigar eve gelirler. Pari Jigar’a sarılmak ister ancak Jigar onu durdurur. Odasına gelen Jigar her tarafın düzenlendiğini ve Raşi’nin hediye ettiği saatin atıldığını görür. Jigar buna nasıl cüret edersin diye bağırırken aile başına toplanır. Pari özür dilemeye çalışırken Koki ondan endişelenmemesini ister. Hetal Koki’nin neden yumuşak davrandığını düşünüyor. Gopi Pari’nin oteldeki bir adama rüşvet verdiğini öğrenir ve ondan ifade vermesi için karakola gitmesini ister. Adam kabul eder.

Pari Jigar’a hediye almak için arabasına biner. Arabada çocukların hazırladığı şakadan dolayı çok korkar ve çocukları kovalar. Çocuklar Pari’nin arabasına binip kapıyı da kilitler. Çocuklardan biri vitesi boşa alınca araba hareket eder. Bu sırada Gopi gelir ve arabanın hareket ettiğini ve içinde de çocukların olduğunu fark eder. Gopi arabayı durdurmaya çalışırken Pari de ilerde kum yüklü bir kamyon görür ve içindeki kumu boşaltır. Araba kum yığınına vurunca durur. Gopi çocuklarla uğraşan Pari’yi azarlar.

4 27

Gopi ve Pari çocuklarla birlikte eve gelirler. Pari kendini savunmaya çalışırken Gopi garsonun Pari’den rüşvet aldığını itiraf ettiği videoyu herkese izletir. Gopi polisi de aradığın ve şimdi geleceklerini söyler. Polis eve gelir ve kanıt ister. Gopi videoyu gösterir. Polis oteli arar ve müdürden öyle bir garsonun olmadığını öğrenir. Koki araya girer ve Pari Jigar’ın sevgisini kazanmak için bazı hatalar yaptı ama ona bir kere daha şans vermeliyiz diyerek polisi gönderir. Kokila herkesi şok etmiştir. Gopi ve Hetal onunla tartışırken Koki Gopi de Ahem’in saygısını kazanmak için çok uğraştı diyerek Paridi’nin iyi bir aday olduğunu söyler.5 5

Koki daha sonra Paridi’nin yanına gider ve Jigar için iyi bir eş olabilmesi için kendini kanıtlamasını ister. Paridi Koki’ye sarılır. Masum 2 Ocak Özeti sona erdi.

Masum 286. Bölüm Özeti 2 Ocak Koki Paridi’ye Güvendiğini Söyler (1 Yorum)

  1. O kadar saçma bir dizi ki.. evde söz hakkı sürekli kadınlarda.. erkekler yalı kazığı mi..ayrıca parti denilen kız.. böyle bir kadın veya kız yoktur .saçma sapan..