Şebeke Oyuncuları ve Kadrosu (Tüm Oyuncular)

Trt Dijital için çekilecek bir başka dizi de Şebeke dizisi olacak. Yağız Alp Akaydın’ın yönetmen olarak yer alacağı Şebeke dizisinin oyuncu kadrosu da açıklandı. Şebeke oyuncularından biri de Seçkin Özdemir olabilir. Ünlü oyuncu Seçkin Özdemir dizi de bir asker olarak yer alabilir. 

15 Temmuz darbesini planlanıp icra edilmesini anlatacak olan Şebeke dizisinde Seçkin Özdemir kahraman Türk ordusunun korkusuz bir neferi olarak dizi de yer alacağı tahmin ediliyor.

Şebeke Oyuncuları

Seçkin Özdemir

Seçkin Özdemir 25 Ağustos 1981 de İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. Kocaeli’nde radyo pogramı yaparak ilk kez dinleyici ile buluşan Seçkin Özdemir aslen Sinopludur. 41 yaşında olan Seçkin Özdemir son olarak Kuruluş Osman, Hizmetçiler, Baş Belası, Sevgili Geçmiş, Tehlikeli Karım ve Can Kırıkları gibi dizilerde başrolde yer akmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri alan Seçkin Özdemir Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Sevda Erginci ve Demet Özdemir ile bir dönem aşk yaşayan Seçkin Özdemir 1.80 boyunda ve 73 kilo ağırlığındadır.

seçkin özdemir şebeke oyuncus olabilir dizi fetö'yü anlatacaku

Şuanda Şebeke dizisinin tam liste oyuncu kadrosu belli olmasa da Trt Dijital’in lansman projesi olacak olan Şebeke dizisi için çok büyük bir bütçe ayırıldı ve dizinin bir çok yıldıza ev sahipliği yapacağı kulislerden gelen bilgiler arasında. Trt daha önce Fetö ile ilgili Mahrem ve Yalnız Kurt dizilerini hazırlamış ve beğeni kazanmıştı.