Seda Sayanla Yemekteyiz Kim Kazandı? Hafta Hafta Tüm Sonuçlar

Seda Sayanla Yemekteyiz programı ilk bölümü ile 19 ağustos pazartesi günü izleyicisi karşısına çıktı. Sosyal medyada Yemekteyiz sunuculuğu ile çok tepki alan ve hiç yakıştırılamayan Seda Sayan ilk bölümde 0.89 reyting alırken aynı saatte yayına başlayan rakibi Zuhal Topal 1.36 reyting aldı. Tabi ki Fox TV’nin reyting kapasitesi ile Tv8’in reyting kapasitesi tabi ki aynı değil ancak daha önce Yemekteyiz’i sunan Onur Büyüktopçu da Yemekteyiz’de neredeyse benzer reytingleri alıyordu.

Bakalım Seda Sayan 2019 2020 yeni sezonu tam olarak başladığında ve izleyici tatilden dönüp ekran karşısına çıktığında Seda Sayan reytingleri artırabilecek mi bekleyip göreceğiz; ancak ben Seda Sayan’ın biraz daha programa renk katması gerektiğini düşünenlerdenim; zira Seda SAYAN sadece Yemekteyiz’i sunuyor kendinden bir şey katmıyor yorumları sosyal medyada en çok dillendirilen eleştiriler oldu.

Seda Sayan’ın yarışmacılar üzerinde ki otoritesi de çok zayıf gibi. Zira yarışmacıları sustur

Seda Sayanla Yemekteyiz 2. Hafta Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 30 Ağustos Kim Kazandı?

Seda Sayanla Yemekteyiz de 30 Ağustos cuma günü kazanan 26 ağustos pazartesi günü yarışan Sinan bey birinci oldu. İşte puanlar

Seda Sayanla Yemekteyiz 30 Ağustos Kim Kazandı

Seda Sayanla Yemekteyiz 29 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 29 Ağustos perşembe günü Aysun hanım yarıştı. Aysun hanım 10 puan alarak ne yazık ki birinci olma hakkını kaybetti.

Seda Sayanla Yemekteyiz 29 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 28 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz yarışmasında 28 Ağustos çarşamba günü 11 puan Hayriye hanım kendi gününde çok sakindi; ama 15 puan alan Sinan beyin karşısında kazanma şansı yok.

Seda Sayanla Yemekteyiz 28 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 27 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 26 Ağustos akşamı Sibel hanım yarıştı. Çorba ve paçanga böreği ve ana yemeği çok eleştiri aldı. Pastırma almayı unutan Sibel hanım menüsünü yetiştiremedi ve toplamda 6 puan aldı. bu kötü puanla Sibel hanımın bu hafta kazanamayacağı kesinleşti.

Seda Sayanla Yemekteyiz 27 Ağustos Puanları sibel kaç puan aldı

Seda Sayanla Yemekteyiz 26 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz programında 26 ağustos akşamı Sinan bey yarıştı. Sina beyin pilavı ve misafir perverliği sevildi. Toplamda 15 puan alan Sinan bey Seda SAyan tarafından da taktir edildi. Seda Sayanla Yemekteyiz 26 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 1. Hafta Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 19 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz programında 19 ağustos pazartesi günü Yadigar hanım yarıştı. Yadigar hanım misafirlerini çok güzel ağırladı. Yadigar hanımın yemekleri genel olarak Seda Sayan tarafından beğenildi ama çorbasının biraz katı olduğunu belirtildi. Yadigar hanımın salatası salatayı çok seven Seda hanım tarafından beğenilmedi.

Yadigar hanım Seda SAYAN için özel sütlaç yaptı. Listeye ise fırında sütlaç yazılmıştı ancak Seda SAYAN anne sütlacını sevince Yadigar hanım normal sütlaç yaptı ancak bu diğer yarışmacı adaylarının büyük tepkisine neden oldu.

Yadigar hanım rakiplerinden toplamda 13 puan aldı. Seda Sayanla Yemekteyiz 19 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 20 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz programında 20 ağustos salı günü Arzu hanım yarıştı. Arzu hanım eksiklerine rağmen rakiplerinden 10 puan almayı başardı.

Arzu hanımın misafirperverliğini beğendi, yemeklerini de beğendi; ancak Arzu hanımın üstüne Günay hanım çok fazla geldi bu da Seda Sayan’ı üzdü.

Seda Sayanla Yemekteyiz 20 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 21 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz’in 21 Ağustos günü Günay hanım yarıştı. Genel olarak Günay hanı sofrayı yetiştiremediği için herkes aç kaldı; Seda Sayan da sofradan aç kalktı. Günay hanım karışık ızgara seçince büyük bir hata yaptı. Seda Sayanla Yemekteyiz 21 Ağustos Puanları günay hanım

Seda Sayanla Yemekteyiz 22 Ağustos Puanları

Ekrem beyin genel olarak ev sahipliği ve çorbası çok beğenildi; ancak pilavı beğenilmedi.  Ekrem bey her ne kadar sabırlı davrandıysa da masası ve zamanlaması çok güzeldi. Günay ile Arzu arasında yaşanan kavga nedeniyle zor bir gün oldu.

Ekrem bey rakiplerinden 12 puan alınca Yemekteyiz’in 23 ağustos cuma günü gerçekleşecek finalinde kazanmaya bir adım yaklaştı; çünkü Seda Sayan Ekrem beye yüksek puan verecektir.

Seda Sayanla Yemekteyiz 22 Ağustos Puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 23 Ağustos Puanları Kim Kazandı?

Seda Sayanla Yemekteyiz yarışmasında 23 ağustos cuma günü Neslihan hanım yarıştı. Neslihan hanımın günü sakin geçti ana yemeği soslu bonfilo olmamıştı; kimse beğenmedi ama Neslihan toplamda 11 puan aldı. Genel olarak garnitürde de Neslihan hanım sorun yaşadı. Seda Sayanla Yemekteyiz 23 Ağustos puanları

Seda Sayanla Yemekteyiz 23 Ağustos Kim Kazandı?

Yadigar hanım ve Ekrem bey aldıkları 22 puanlar Seda Sayanla Yemekteyiz’in ilk haftasında berabere kaldılar. Sayanla Yemekteyiz’in büyük ödülü olan 10.000 Yadigar hanım ve Ekrem bey  arasında 5.000 – 5.000 olarak paylaşılacak. Seda Sayanla Yemekteyiz 23 Ağustos sonucu

 

Yorum yaz