Sefirin Kızı Akın Kimdir? (Erhan Alpay Kimdir?)

Sefirin Kızı dizisi ilk bölümü ile 16 aralık pazartesi akşamı yayında olacak. Bir çok izleyicinin büyük merak ile beklediği Sefirin Kızı dizisi için bir çok eleştirmen şimdiden olumsuz konuşsa da Sefirin Kızı dizisinde Akın karakteri ile yer alan deneyimli oyuncu Erhan Alpay yeni dizilerinden ve yaptıkları işten çok ümitli. Bir çok izleyicinin dizi de ki her bir karakterde kendinden farklı şeyler bulacağını söyleyen Erhan Alpay Sefirin Kızı dizisinde Nare’ye aşık psikopat bir karakter olan Akın karakterine hayat verecek.

Sefirin Kızı Akın Kimdir?

Akın daha çocukken hayattan ilk darbesini almıştır. Bir kaza da annesini ve babasını kaybetmiş ve hayata bir sıfır yenik başlamıştır. Aslında zengin bir ailenin çocuğu olan Akın’a anne ve babasından çok büyük bir miras kalmıştır ama o dönem Akın çok küçük olduğu için Güven Çelebi Akın’ı evine almış ve aslında dolaylı yoldan Akın’ın mirasını da ele geçirmiştir.

Akın yıllarca Güven’in evinde Nare ile birlikte yaşamıştır. Nare’ye çoğu zaman abilik yapan Akın yıllar sonra büyümüş ve tüm mirasının Güven’e geçtiğini görmüş ve yıllarca baba bildiği adama bilenmeye başlamıştır.

Güven Çelebi yani namı diğer Sefir Akın’ın mirasına gözünü dikse de Akın da boş durmamış Güven’in tek varisi Nare’ye göz dikmiştir. Akın Nare ile evlenecek ve kaybettiği aile mirasına yeniden kavuşacaktır; ancak Nare inatlar Sancar’a aşık olmuş ve Akın’ı abiden başka bir yere koymamıştır kalbinde; ancak Akın Nare’ye tecavüz etmiştir. Nare babasına Akın’ı şikayet etse de Sefir hiç bir şeye inanmamıştır. Nare ise son olarak kendisi ile zorla evlenmeye çalışan Akın’ı yaralayacak ve Türkiye’ye kaçacak.

Akın sinsi bir adamdır. Öyle bir oyun oynamıştır ki Nare ile Sancar’ı tek bir iftira ile ayırmıştır ancak bu ayrılık Akın’a da yaramamıştır zira Nare  yine Akın’a yüz vermemiştir; ancak Akın pes edecek bir adam değildir.

Akın tam bir narsist sosyopat. Yaptığı hiçbir şeyden sorumluluk hissetmez ve pişmanlık nedir bilmez.

Erhan Alpay Kimdir?

Erhan Alpay denilince akıllara meşhur Kara Sevda dizisinde hayat verdiği Hakan Komiser gelmektedir. Kara Sevda dizisinden sonra herhangi bir dizi de yer bulamayan Erhan Alpay 2016 da Emanet ve filminde yer almıştır. Aslında Erhan Alpay’ı sıkı Kurtlar Vadisi izleyicileri dizi de hayat verdiği İvan karakteri ile de tanıyabilir.

Erhan Alpay nisan 1985 İstanbul doğumludur ve 34 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Pantomim bölümü mezunudur. Şahika Tekand Stüdyo da tiyatrocu olarak yer almıştır. Son olarak Kara Sevda dizisinin kadrosunda yer almakta ve Komiser Hakan olarak yer almıştır.blank

Erhan Alpay Kaç Yaşında?

24 Nisan 1985 doğumlu olan Erhan Alpay 34 yaşının içindedir. Aslen İstanbulludur.

Erhan Alpay’ın Sevgilisi Kim?

Erhan Alpay’ın sevgilisi Arzu Yaman olarak bilinmektedir.

Sefirin Kızı Akın Kimdir? (Erhan Alpay Kimdir?) (1 Yorum)

  1. Sefirin kızı harika bir dizi pazartesi akşamları benim dizim yoktu ama artık var sefirin kızı harika bir dizi izlemeyenler daha dizi izlemeyi bilmiyor bence izleyin