Seferin Kızı Sahra Kimdir? Amacı ne? Deniz Işın

Seferin Kızı dizisine Sahra karakteri ile güzel oyuncu Deniz Işın dahil olacak. Bilindiği üzere Sefirin Kızı 26. bölümde Nare için katil olmaya karar veren önce Kahraman’ı vurur ancak Kahraman ölmez; sonrasında Sancar Akın’ı uçurumdan atmak ister ancak Nare son anda Sancar’ı durdurmak ister ancak Akın Nare’yi rehin alır. Sancar Akın’dan Nare’yi kurtarmak isterken hem Sancar hem de Akın uçurumdan düşer.

Akın uçurumdan düşünce ölür; Nare ve Kavruk ölen Akın’ı gömerken Sancar ise geleneksel yöntemle ile tedavi altına alınır. Gediz ise Nare’nin Sancar’dan vazgeçmediğini ve ölen Akın’ın 100.000.000 dolarlık mirasının Nare’ye kaldığını öğrenince kıskançlıktan çılgına döner ve Sancar’ı polise şikayet eder.

Tam Nare Kahraman’ın ifadesini değiştirtmiş ve Sancar’ın özgür kalmasını sağlamışken Gediz’in yaptığı bu hainlik hiç bir zaman unutulmayacaktır. Ölen Akın’ın kimsesi yok tüm mirası Nare’ye kaldı derken Akın’ın kız kardeşi Sahra ortaya çıkacak ve Akın’ın intikamını almak için harekete geçecek.

Seferin Kızı Sahra Kimdir?

Sefirin Kızı dizisinde Sahra 20’li yaşların sonunda güzel ve akıllı bir kızdır. Yıllarca yurt dışında yaşamış Sahra abisi Akın’ın Nare’ye olan aşkının farkındadır. Nare ve Sancar’ın abisi Akın’ı öldürdüklerini düşünen Sahra elinde ki tüm imkanları kullanarak intikam almaya çalışacak.

Seferin Kızı Sahra’nın Amacı Ne?

Sahra’nın anne ve babası zamanında Sefir tarafından öldürülmüş ve Sahra’da bir yurda verilmiştir. Sahra ile Akın’dan yıllarca ayrı kalsalar da Akın Sahra’yı bulmuş ve ona sahip çıkmıştır. Akın’ın anne ve babasından kalan milyonlar ise artık sadece Sahra’nındır. Anne ve babasız yurtlarda büyüyen Sahra psikopat bir kız olmuş çıkmıştır. Sahra ilerleyen bölümlerde Sancar’a saplantılı şekilde aşık olacaktır.  Seferin Kizi Sahra resimleri

Seferin Kızı dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Sefirin Kızı Oyuncu

Deniz Işın Kimdir?

Her Yerde Sen dizisinde hayat verdiği Merve karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Deniz Işın sosyal medya fenomenidir. 28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu olan Deniz Işın 28  yaşının içindedir. Ege Üniversitesi Kimya eğitimi alan Deniz Işın daha sonra da Malzeme biliminde yüksek lisans eğitimi alan Deniz Işın Her Yerde Sen dizisinden önce Türk Telekom, Coca-Cola ve Teknosa reklamlarında yer almıştır.  1,69 boyunda ve 54 kg ağırlığında olan Deniz Işın son olarak İyi Günde Kötü Günde dizisinde Seda karakterine hayat vermiş ve bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Deniz Işın Kaç Yaşında?

Deniz Işın  28 Mayıs 1992 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 28 yaşının içindedir.

Deniz Işın’ın Sevgilisi Kimdir?

Deniz Işın’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Deniz Işın’ın Boyu Kilosu

Deniz Işın 1,69 metre boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.deniz isin 2021 resimleri