Sefirin Kızı Sahra Öldü mü? Deniz Işın Sefirin Kızı’ndan Ayrılacak mı?

Sefirin Kızı dizisi 21 aralık akşamı 33. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Bir çok sırrın ortaya çıktığı Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde Sahra’nın da sonun geldi. Sahra’nın sonunu ise çok sevdiği Gediz getirdi. Peki Sefirin Kızı dizisinde Doktor Sahra öldü mü?  Deniz Işın Sefirin Kızın dizisinden ayrılacak mı?

Sefirin Kızı Sahra Öldü mü?

Sefirin Kızı dizisinde Sahra Akın’ın mirasını alamayacağını öğrendi; sadece Sahra değil Kahraman’da Akın’ın kendine kalan mirası Nare’ye bıraktığını öğrendi böyle olunca Sahra’nın da hiç bir değeri kalmadı. Kahraman Akın’ın mirası için Sahra’yı yanında tutuyordu. Sahra’nın gerçek yüzünün ortaya çıkması sonrası önce Kahraman Sahra’nın kalemini kırdı sonra da Gediz.

Gediz ve Sahra arasında garip bir çekim vardı; Sahra ve Gediz sevgili olmuşlardı ancak Gediz Sahra’nın tüm girdiği bu girdaptan kurtulmak için sevgililik oyununu oynadığının farkındaydı ve Sahra’yı en sıkıntılı zamanında durdu zira Sahra Sancar’ı öldürecekti. Abisi Akın’ın neler yaptığını bilmeyen Sahra abisinin intikamını Sancar’dan almak için Sancar’a silah çekti ancak Sahra Sancar’ı öldürmeden Akın Sahra’yı öldürdü böylece Sefirin Kızı dizisinde Sahra meselesi de kapanmış oldu. İzleyici Akın’ın öldüğüne inanmadan bir de Sahra meselesi ortaya çıkmıştı ki bu durum izleyiciyi bıktırmıştı.

Deniz Işın Sefirin Kızı’ndan Ayrılacak mı?

Deniz Işın Sefirin Kızı dizisinden kesin olarak ayrılacak; zira Deniz Işın’ın Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Sahra karakterinin hikayesi bitti. Sahra Gediz ile aşk yaşamayacağına  ve mirasın Sahra’ya kalamayacağı ortaya çıktığına göre bu durumda Sahra’nın artık senaryo da yeri kalmamıştır.

Deniz Işın Sefirin Kızı dizisinden sonra 2021 de yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak.blank