Survivor Ayşe Begüm Onbaşı Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kilosu

Ocak ayı içinde TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2021 için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. MasterChef’in büyük başarısı sonrası Survivor’da yarışanların kim olduğu merak konusu. En büyük sürpriz ise MasterChef’den çok önceleri yaptığı paylaşımlar sonucu elenen Uğur Deniz Yılmaz’da oldu. İzleyicilerin büyük bir çoğunluğu Uğur’un haksız yere diskalifiye edildiğini düşünüyordu. Acun bu hatasını bu şekilde telefi edecek.

Survivor 2021 için çok kısa bir süre kaldı. Yarışmacılar belli olmaya devam ediyor. Bu yarışmacılardan birisi de Ayşe Begüm Onbaşı oldu. Ayşe Begüm Onbaşı Dünya ve Avrupa şampiyonalarında ülkemizi onurlandıran altın madalya sahibi milli aerobik jimnastikçidir. Gelin onu biraz daha yakından tanıyalım.

Ayşe Begüm Onbaşı Kimdir?

Hayatı başarılarla dolu olan Milli sporcumuz Ayşe Begüm 9 Aralık 2001 yılında Manisa’nın Akhisar ilçesinde dünyaya geldi. Daha 3 yaşındayken jimnastiğe başladı. 7 yaşında profesyonel, 11 yaşında ise milli sporcu olarak ismini yazdırdı. Genç yaşına rağmen 60 kadar madalyaya sahip olan Ayşe Begüm Güney Kore’de düzenlenen Dünya Aerobik Jimnastik Şampiyonasında ülkemize altın madalya kazandırdı.ayse 1

Ardından 2019 yılında Portekiz’de düzenlenen şampiyonada ülkemize bir kere daha altın madalya kazandırdı. Başarılarını 2021 de de sürdürmek isteyen Ayşe’nin hedefinde Olimpiyatlarda da ülkemizi en güzel şekilde temsil etmek var. Survivor 2021 de kendisini zor bir süreç beklese de diğer yarışmacılara göre 1-0 önde başlayacağı kesin.ayse

Ayşe Begüm Onbaşı Boyu Kilosu

Ayşe Begüm Onbaşı 1,70 boyunda ve 49 kg ağırlığında fit bir vücuda sahiptir.  Başarılı sporcunun sevgilisi ile ilgili bir haber bulunmamaktadır. Dayanıklılık, sabır, zeka ve hız konusunda en iyilerin yarışacağı Survivor’da kendisine başarılar diliyoruz.

Ayşe Begüm Onbaşı Sevgilisi?

Genç sporcu Ayşe Begüm Onbaşı’nın bilinen bir sevgilisi yoktur; fotoğraflarda yanında gördüğünüz erkekler spor hocasıdır.