Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir? Hüseyin Erkanlı Biyografisi

 

TRT 1 ekranlarının en popüler yapımlarından biri olan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde Necmettin Alp karakterine Hüseyin Erkanlı hayat verecek. Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir?

TRT 1 ekranlarında her pazartesi 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Dilin Döğer, Doğan Bayraktar, Ali Ersan Duru, Mehmet Ali Nuroğlu, Zeynep Kumral, Kaan Çakır, Hakan Vanlı, Murat Han, Ekin Türkmen, Gökçe Ayyıldız, İzzet Yüksek, Buse Varol, Baran Andıç, Özgür Cem Tuğluk, Tuvana Türkay, Berk Cankat , Hüseyin Erkanlı gibi isimler yer alıyor.

Selahaddin Eyyubi Necmettin Alp Kimdir?

Selahaddin Eyyubi dizisinde Necmettin Alp karakterine hayat verecek oyuncu da netleşti. Dizide Necmettin Alp karakterine 1975 doğumlu oyuncu Hüseyin Erkanlı hayat verecek. Dizinin 2.sezonu öncesi kadroya katılan oyuncu dizide Eyyubi’nin dostu olması bekleniyor.

Hüseyin Erkanlı Biyografisi

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi için bilindiği üzere 2.sezon onayı çıkmıştı. Dizinin oyuncu kadrosunda değişikler olmaya devam ediyor. Son olarak Necmettin Alp karakterine hayat verecek olan Hüseyin Erkanlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. 4 Ocak 1975 doğumlu olan Erkanlı, 2024 yılı itibari ile 49 yaşının içindedir. Son olarak Arka Sokaklar dizisinde rol alan Hüseyin Erkanlı daha önce Vatanım Sensin, Sevda Kuşun Kanadında, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi yapımlarda rol almıştır.

Hüseyin Erkanlı Sosyal Medya Hesapları

Son olarak Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinde rol alacak olan Hüseyin Erkanlı İnstagramda @hüseyinerkanli kullanıcı adıyla yer almakta ve yaklaşık olarak 10 bin takipçisi bulunmaktadır.

Selahaddin Eyyubi Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız