Sen Çal Kapımı Erdem Kim? Sarp Bozkurt Kimdir?

Sen Çal Kapımı dizisi için hazırlıklar tamamlandı ve MF Yapım 1 mayıs haftasında Sen Çal Kapımı dizisi için sete çıkacak. Sen Çal Kapımı  dizisinin tüm oyuncu kadrosu da medya ile paylaşıldı. Sen Çal Kapımı dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Sen Çal Kapımı Oyuncu

Sen Çal Kapımı dizisinde daha önce ekranlarda pek görmeye alışmadığımız bir isim olan Sarp Bozkurt’u göreceğiz. Sarp Bozkurt Sen Çal Kapımı dizisinde Erdem karakteri ile izleyicisi karşısında olacak. Peki kimdir bu Erdem?

Sen Çal Kapımı Erdem Kimdir?

Erdem 30’lı yaşlarda mahallenin komik gençlerinden biridir. Çoğu zaman sert bir kişi gibi gözükmek istese de yumuşacık bir kalbe sahiptir.

sen çal kapımı erdem Sarp Bozkurt

Sarp Bozkurt Kimdir?

Sarp Bozkurt Türkiye’nin en önemli komedyenlerinden biri olan Tolga Çevik’in dayısının oğludur. 4 Ekim 1989 Mersin doğumlu olan Sarp Bozkurt 31 yaşındadır ve Kaşmer Mektebi isimli tiyatro ekibinde aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Sarp Bozkurt daha önce Patron Mutlu Son İstiyor filminde oynasa da ilk dizi deneyimi Sen Çal Kapımı dizisi ile yaşayacaktır.

Sarp Bozkurt resimleri

olan Sarp Bozkurt kuzeni gibi komedyen olarak tanınmaktadır. Tolga Çevik’in Arkadaşım Hoşgeldin programında yapım asistanı olarak görev almıştır. Tolga Çevik bir kaç kez tanınması için kuzenini kendi programında sahneye de çıkarmıştır. 10 yaşından beri kuzeni Tolga Çevik’in desteği ile oyunculuk ile ilgilenen Sarp Bozkurt Kim o isimli programda da yer almıştır. Tolga Çevik’in Sen Kimsin filminde ilk kez sinemada yer alan Sarp Bozkurt daha sonra Boş Şans ve Kanunsuzlar gibi filmlerde de yer almıştır.

Sarp Bozkurt ilk ciddi dizi deneyimini ise Fox TV’nin Sen Çal Kapımı dizisi ile yaşayacaktır. Sen Çal Kapımı dizisi Sarp Bozkurt’un ilk dizisi olacaktır.

Sarp Bozkurt Kaç Yaşında?

Sarp Bozkurt 31 yaşının içindedir. Doğum tarihi 4 Ekim 1989’dur.

Sarp Bozkurt Dizileri

  • Sen Çal Kapımı

Sarp Bozkurt’un Sinema Filmleri

  1. Boş Şans
  2. Kanunsuzlar
  3. Gulyabani
  4. Amacı Olmayan Grup
  5. Patron Mutlu Son İstiyor
  6. Harry Potter ve Sırlar Odası
  7. Sen Kimsin