Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları

Netflix Türkiye yerli Türk filmleri ile anlaşmaya devam ediyor. Taff Pictures’in yapımını üstlendiği yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturacağı bir Türk filmi ile daha anlaşma sağlandı. Yeni Türk filminin ismi Sen Yaşamaya Bak olarak açıklanırken filmin senaryosunu Hakan Bonomo kaleme alıyor.

Sen Yaşamaya Bak isimli film için oyuncularla anlaşmaya devam ediliyor. Filmde kadın başrol oyuncu olarak Aslı Enver ile anlaşma sağlandı. Şu anda başka oyuncular hakkında bilgi yok ancak oyuncu seçimlerinin devam ettiği gelen bilgiler arasında.

Sen Yaşamaya Bak Konusu

Netflix de yayınlanacak olan film için henüz yeterli bilgiye sahip değiliz. Ancak ilerleyen günlerde gelen bilgiler ışığında sitemiz güncellenecektir.

Sen Yaşamaya Bak Oyuncuları

Aslı Enver

Kıbrıslı bir baba ve eğitim için Londra’ya giden bir annenin 2. çocuğu olarak 10 Mayıs 1984 yılında Londra’da dünyaya geldi. 12 yaşına kadar Londra’da yaşayan Aslı Enver ailesinin Türkiye’ye gelmesi ile burada yaşamaya başladı. Annesinin yönlendirmesi ile Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk dizi deneyimi 2003 yılında oynadığı Hayat Bilgisi dizisi olmuştur. Bu güne kadar Kavak Yelleri, Suskunlar Kayıp, Mutlu Ol Yeter, Kış Güneşi, İstanbullu Gelin ve son olarak Babil dizilerinde oynamıştır.asli 1

Aslı Enver 2012 yılında Birkan Sokullu ile evlenmiş ancak 2015 yılında boşanmıştır. 2015 yılında çekilen Kardeşim Benim filminde rol arkadaşı Murat Boz ile yakınlaşmış ancak bu ilişki uzun sürmemiştir.