Yasak Elma Şahika Neden Yok? Nesrin Cavadzade Neden Ayrılıyor

Başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nesrin Cavadzade ve Gülenay Kalkan’ın paylaştığı Yasak Elma dizisinde son bölümde yaşananlar merak konusu oldu. Sezon sonunda final yapması beklenen Yasak Elma dizisinin 108. bölümü çok konuşuldu. Diziye Cansu’nun silahlı saldırısı damga vurdu.

Nilperi Şahinkaya’nın oynadığı Cansu karakteri son bölümde dehşet saçtı. Elinde silahla partiyi basan Cansu’nun baskınından sonra bir ölümüz var sözleri dikkat çekti. Partide kimin öldüğü merak konusu olurken Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrıldığı haberleri şok etkisi yarattı. Yani Cansu’nun kurşunlarıyla ölen kişi Şahika. Bu şok ayrılık izleyenleri üzdü.

Daha önce medyaya yansıyan bilgilerde ölen kişinin Cansu olacağı söylenmişti ancak dizi de ölen Şahika oldu. Medya sektörü bu sahnenin şokunu yaşarken gerçekler ortaya çıktı. Yasak Elma’da k yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile Nesrin Cavadzade arasında çıkan tartışma işleri karıştırmış durumun yapımcı Fatih Aksoy bildirilmesi sonrası Fatih Aksoy bu sefer Nesrin Cavadzade’yi affetmemiş ve aslında ölecek olan Cansu iken Şahika olmuş.

Nesrin Cavadzade yasak elmadan Neden ayriliyor

Nesrin Cavadzade Neden Ayrılıyor?

Cansu’nun kurşunları ile ölerek ayrılan Nesrin Cavadzade (Şahika) güne damgasını vurdu. Nesrin Cavadzade’nin bu şekilde ayrılması tepkilere de neden olsa Yasak Elma dizisi yepyeni bir konuya geçeceği için Nesrin Cavadzade’nin senaryo gereği ayrıldığı açıklandı. Yasak Elma 8 Haziran 2020 de 84. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecektir. Nesrin Cavadzade yeni bir projede yer almak için Yasak Elma’dan ayrılmadı ama 2021 yazında yeni bir Med Yapım dizisi ile Nesrin Cavadzade oyunculuk kariyerine devam edecek.

Nesrin Cavadzade Kimdir?nesrin

30 Temmuz 1982 Azerbaycan doğumludur. Türkiye’y 12 yaşında gelen Cavadzade Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Türkçenin yanında İngilizce, İspanyolca, Rusça, Fransızca ve Arapça bilmektedir. Üniversitenin ardından Yersiz Yurtsuz dizisiyle dizi kariyerine başlamıştır. Samanyolu, Al yazmalım, Küçük Ağa. Bizim Hikaye, Yasak Elma gibi dizilerde rol almıştır.

yasak