Seni Çok Bekledim Mihre Kimdir? Lila Gürmen

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz ve İlhan Şen’in anneleri Mihre karakterine hayat verecek oyuncu sonunda açıklandı. Son olarak Zemheri ve Ağlama Anne dizilerinde izlediğimiz ve çok beğendiğimiz Lila Gürmen ilk kez bu kadar etkili bir karakter ile Seni Çok Bekledim dizisinde yer alacak.

Seni Çok Bekledim Mihre Kimdir?

Mihre zengin ve başarışı bir iş adamı olan Kadir’in annesidir. Aslen Erzincanlı olan Mihre Erzincan depreminde hem eşini hem de iki evladını kaybetmiş kimsesiz kalmıştır. Mihre depremden sonra kimsesiz kalınca eski nişanlısı Cemal ile evlenmek zorunda kalmıştır; ancak aylar sonra Kadir bulunmuş ve Mihre’ye teslim edilmiştir. Kadir annesini bu adam ile evlendiği için hiç affetmemiştir.

Cemal’in tek derdi Davut’un parasıdır. Cemal ise Mihre’ye bir oyun oynamış diğer oğlunda bulundu diyerek Erol’ıu Mihre’nin kucağına atmıştır; ancak Erol Mihre’nin oğlu değildir Cemal’in başka bir kadından olma oğludur. Çok sevimli ve vefakar bir anne olan Mihre aynı zamanda dediğim dedik de bir kadındır. Gelinlerini kendi kafasına göre seçmek ve oğullarına layık kızları evine gelin getirmek isteyen Mihre bakalım oğlu Kadir’e Ayliz’i uygun görecek mi?

Lila Gürmen Kimdir?

Ağlama Anne dizisinde Nedret karkateri ile yer alacan Lila Gürmen ekranlarda ilk olarak Karadayı dizisinde hayat verdiği Kerime karakteri ile yer almış ve çok sevilmiştir. 19 Şubat 1966 Ankara doğumlu olan Lila Gürmen 54 yaşının içindedir. Avusturya da yaşayan ancak dizi oyunculuğu için Türkiye’ye gelen Lile Gürmen 4 Fransa ingilizce Türkçe de içinde olmak üzere 4 dil bilmektedir  ve icon-talent menajerliğin oyuncusudur.lila gurmen

Lila Gürmen Kaç Yaşında?

19 Şubat 1966 da dünyaya gelen Lila Gürmen  Seni Çok Bekledim dizisinde yer aldığı sıra da 54 yaşının içindedir.

Lila Gürmen Boyu Kilosu

Lila Gürmen 1.67 metre boyunda, 52 kilo ağırlığındadır.

Yorum yaz