Seni Çok Bekledim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Seni Çok Bekledim dizisi için alınan final kararı medyaya duyuruldu.

Seni Çok Bekledim Ne Zaman Final Yapacak?

Seni Çok Bekledim dizisinin Star TV ile 13 bölümlük sözleşmesi var .  Seni Çok Bekledim dizisi 13. bölümü ile 23 nisan 2021 cuma akşamı final yapacak.

seni cok bekledim final fotograflari

Seni Çok Bekledim dizisi aldığı kötü reytingler sonrası zor günler geçiriyor. 7. bölümü ile 12 martta izleyicisi karşısına çıkan Seni Çok Bekledim dizisinin aldığı düşük reytinglere bir türlü çare bulamadı.

Seni Çok Bekledim Dizisi İçin Final Kararı Alındı

Seni Çok Bekledim dizisinin kanalı Star Tv Seni Çok Bekledim dizisinin aldığı reytinglerden memnun değil. Seni Çok Bekledim dizisinin sözleşmesini uzatmak istemeyen Star TV sözleşme sonunda dizi ile yollarını ayırmayı planlıyor. Seni Çok Bekledim dizisinin Star TV ile 13 bölümlük bir sözleşmesi var ve bu süre sonunda  dizi final yapacak.

seni cok bekledim 13. bolum final resimleri

Seni Çok Bekledim Kötü Başladı

Star TV’nin yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in ilk bölümü izleyici tarafından çok beğenilse de beklenilen reytingleri alamadı ve hak etmediği kötü bir başlangıç yaptı. Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin ve İlhan Şen gibi başarılı isimlerin yer aldığı Seni Çok Bekledim  dizisi yayın hayatına 29 Ocak 2021 de başlamıştı.

Seni Çok Bekledim Reytingleri

Seni Çok Bekledim 1. bölüm 29 Ocak 2021 Cuma 3.45 reyting ile 16. sırada kendisine yer buldu. Ab de ise 3.30 reyting ile 8. sırada yer aldı. Totalde rakiplerinden sadece Payitaht Abdülhamid dizisini geçebilen Seni Çok Sevdiğim dizisi AB de ise Payitaht ile Akıncı dizisini geri de bıraktı.

Seni Çok Bekledim Neden Tutmadı

Cuma akşamları Arka Sokaklar, Kırmızı Oda, Ramo, Son Yaz, Akıncı ve Payitaht Abdülhamid dizileri varken yeni bir dizi olan Seni Çok Bekledim’i cuma gününe koymak doğru bir adım değildi. Seni Çok Bekledim dizisi her ne kadar başarılı bir dizi olsa da bu kadar rakibi karşısında ne yazık ki tutunabilecek kadar iddialı bir dizi değil.

Seni Cok Bekledim final resimleri

Seni Çok Bekledim dizisi başka bir akşam yayınlansa en az 5 reyting alabilecek kadar kaliteli bir diziydi; ancak Seni Çok Bekledim’in rakipleri kendi izleyici kitlesini oluşturmuş diziler zaten ocak ayı içinde Seni Çok Bekledim ve Akıncı gibi yeni diziler gelmişti cumaya. Ramo, Kırmızı Oda ve Arka Sokaklar’dan kalan izleyiciyi de onlar almıştı. Seni Çok Bekledim dizisinin bu araya yerleştirilmeye çalışması dizi için bu kadar emek veren oyuncu, senarist ve yapım ekibine ayıp.

Seni Çok Bekledim dizisi genel koordinatörü Özcan Deniz Star TV’yi ikna ederse 3. bölümde dizinin günü değişebilir zira Özcan Deniz çok emek verdiği dizisinin çöp olmasını istemiyor. Star TV ise Seni Çok Bekledim dizisinin 2. 3. bölüm reytinglerini görmek istiyor zira sosyal medyada Seni Çok Bekledim dizisinin çok beğeni aldığı görülüyor belki de dizi 2. bölümde 4 3. bölümde 5 reytingi bile görebilir.

Seni Çok Bekledim dizisinin en az 5 reyting alması lazım ki Star TV yaptığı yatırımın karşılığını görsün ve kar edebilsin.

Seni Çok Bekledim Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Seni Çok Bekledim dizisi haziran ayı başına kadar 13 bölüm olarak planlandı. Eğer Seni Çok Bekledim dizisi beklenen reytingi yakalar ve 2. sezon da kanaldan talep edilirse bu durumda Seni Çok Bekledim dizisinin 2. sezonu için hazırlık yapılabilir; ancak şuanda Seni Çok Bekledim dizisi oyuncularının ve ekibinin devam etme yönünde bile ümidi yok.