Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor? İşte Erzincan ve İstanbul’da ki Setler

Seni Çok Bekledim dizisinin ilk bölüm çekimleri Erzincan’da gerçekleştirildi. Başrollerini Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin ve İlhan Şen gibi isimlerin paylaştığı Seni Çok Bekledim  dizisinin Erzincan Kemaliye çekimleri ekim ayında tamamlandı ve set dünyanın başka bir bölgesine Dubai’ye taşındı.

Seni Çok Bekledim dizisinde Erzurumlu bir genç olan Kadir’in hayat ve aşk hikayesi anlatılacak. Fotoğrafçı kız Güliz ile iş adamı Kadir’in yaşayacakları aşk izleyiciyi büyüleyecek kadar güzel olacak.

Seni Çok Bekledim Nerede Çekiliyor?

Seni Çok Bekledim dizisi çekimleri ekim ayında Erzincan’ın güzel ilçesi Kemaliye’ye kuruldu. Özcan Deniz başta olmak üzere bir çok oyuncu Erzincan’da çekimler için bulundu. Erzincan çekimlerinin tamamlanması sonrası Birleşik Arap Emirlikleri’na taşınan set Dubai’ye çalışmaya giden Kadir’in hikayesi ile devam etti ve Özcan Deniz ve bir çok oyuncu özel uçakla Dubai’ye uçtu. Dubai çekimleri sonrası Seni Çok Bekledim dizi seti İstanbul’a kuruldu ve İstanbul’da çekimler devam ediyor.

Seni Çok Bekledim dizisinin şuanda 4 bölüm çekimleri İstanbul Avrupa yakasının çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilmeye devam ediyor; ancak Pandemi kuralları gereği setin çevresinde sıkı şekilde güvenlik önlemleri alınmış durumda ve çekimler tamamen izleyiciden izole bir ortamda zor şartlarda gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Seni Çok Bekledim dizisi setine çok nadir olmak üzere bazen basın mensupları davet ediliyor ayrıca oyuncularda seti takip etmeye gelen izleyiciler ile fotoğraf çektirmemeleri konusunda uyarılıyor.

Son olarak Seni Çok Bekledim dizisi afiş çekimleri ise İstanbul Galataport’ta gerçekleşti ancak buraya da bir çok gazetenin basın mensupları davet edilmedi.

Seni Çok Bekledim Erzincan’ın Neresinde Çekildi?

Erzincan ilinin en güzel ilçelerinden olan Kemaliye toplamda 5 bine yakı nüfusu olan küçük bir ilçe. Kemaliye ilçe merkezinde bulunan Zincirli Kaya’da da çekimler yapıldı. Zamanında Kemaliye’de bulunan halk kendince bu büyük kayaların şehrin üzerine düşmesinden korktukları için altına duvar örmüşlerdir. Bu nedenle de ismi yıllardır zincirli kaya olarak geçmektedir. Son yıllarda da turistik amaçlı kayalar gerçekten zincirler ile daha büyük kayalar bağlanmıştır.