Seni Çok Bekledim Şebnem Kimdir? Sibel Şişman Kim?

Skala Yapım’ın yeni dizisi Seni Çok Bekledim’in parlayan yıldız oyuncularından biri Sibel Şişman olacak. Oyuncu kadrosunda Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin İlhan Şen Mustafa Uğurlu ve Durul Bazan gibi usta isimlerin yer aldığı Seni Çok Bekledim dizisinde Sibel Şişman  gibi de bir çok genç oyuncu yer alacak.

Daha önce Bay Yanlış dizisinde Güliz karakteri ile izlediğimiz Sibel Şişman yıldızını parlatmak için Seni Çok Bekledim dizisinde büyük bir fırsat yakalayacak zira dizi de Şebnem karakteri yardımcı kadın başrol oyuncusu olacak ve dizi de İrem Helvacıoğlu’nun hayat verdiği Gülriz karakterinin en yakın arkadaşına hayat verecek.

Seni Çok Bekledim Şebnem Kimdir?

Seni Çok Bekledim dizisinde Şebnem 30 yaşında şarkıcı bir kızdır. Gülriz’in en yakın arkadaşı olan Şebnem Gülriz’den başkasına güvenmez ve kimseyi ailesi yerine koymaz. Şebnem hiç bir zaman Hakan’ın Ayliz için doğru partner olduğuna inanmamıştır. Bu nedenle de Ayliz’in Kadir ile harika bir gelecek kuracağına inanmaktadır.

Seni Cok Bekledim Sebnem fotograflari

Şebnem’in İsmet’in kardeşi Zaza ile güzel bir ilişkisi vardır. Zaza Şebnem’e deliler gibi aşıktır; Şebnem de Zaza’dan hoşlansa da şimdilik yüz vermez. Şebnem şarkıcılığın yanında aynı zamanda takı toka işi yaparak da kendi ayakları üzerinde durmak için mücadele vermektedir.

seni cok bekledim sebnem resimleri

Özgürlüğüne düşkün bir kız olan Şebnem aslında yalnız ve kimsesizdir, Gülriz ile  birbirlerinin kimseleri olmuşlardır. Şebnem müzik dinlemeyi ve şarkı söylemeyi çok sever; hayatında bir çok zorluk gören ve tüm zorlukların üstesinden kimseden yardım almadan gelen Şebnem zamanla korkusuz bir kız olmuştur. Çok eğlenceli bir kız olduğu için herkes tarafından çok sevilen Şebnem yeri geldiğinde düşmanını yılan gibi sokmayı da iyi bilir.

Sibel Şişman Kimdir? Sibel Şişman Wikipedia

Sibel Şişman 22 Ekim 1991 de İstanbul’da doğmuştur ve 30 yaşının içindedir.  İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlayan Sibel Şişman tiyatro sahnelerinde oyunculuğu öğrenmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Farklı Desenler ve Küçük Kıyamet gibi STV dizilerinde yaşayan Sibel Şişman daha sonra Yılanların Öcü, Yeter ve Siyah İnci  gibi bir çok dizide yer almıştır. Sibel Şişman dizi  özellikle de Yeter hayat verdiği Yonca karakteri ile çok sevilmiştir.

Sibel Şişman Boyu Kilosu

RH + Menajerliğe kayıtlı olarak görev alan Sibel Şişman Erkenci Kuş dizisinde hayat verdiği sekreter Güliz  karakteri ile çok sevilen Sibel Şişman 175 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.

sibel sisman