Şeref Sözü İsra Kimdir? Bilinmeyen Sırları Neler?

Şeref Sözü dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partneri belli oldu. Güzel oyuncu Sude Zülal Güler İsra karakteri ile  Tolgahan Sayışman’ın partneri olacak. Daha önce Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi ile çok sevilen Sude Zülal Güler bakalım aynı başarısını Şeref Sözü dizisinde de tekrarlayabilecek mi?

Şeref Sözü İsra Kimdir?

Şeref Sözü dizisinde İsra Beyrutlu güzel bir kızdır. Çok kısa süre önce bir erkek evlat dünyaya getiren İsra’nın başına gelmeyen kalmamıştır. İsra sadece eşi ve yeni doğacak evladı ile mutlu bir hayat sürmek  isterken babasının düşmanları tarafından öldürülmek istenmiştir. İsra babasından haber alamayınca babasının dostu Cihan Adabeyli’den yardım istemiştir.

Cihan Adabeyli gelmiş ve İsra’yı mafyanın elinden kurtarmıştır; ancak Cihan İsra’yı Beyrut’tan çıkarabilmek için onunla evlenmek zorunda kalmıştır. Zamanında şeref sözü olarak dostuna onun kızını koruyacağını söz veren Cihan bu sözünü tutmak için kendi mutluluğunu göz ardı etmek zorunda kalmıştır. Seref Sozu Isra resimleri

Cihan düğününden bir kaç gün önce İsra’yı kurtarmak için Beyrut’a gider; Beyrut’tan döndüğünde ise Yasemin ile düğünü olacaktır. Yasemin İsra ile Cihan’ın evlenmek zorunda kaldığını öğrenince çok üzülecektir.

isra oldukça güzel; çekici ve temiz kalpli bir kızdır. Para da pulda; güçte gösterişte çok gözü yoktur onun tek amacı yaşamak ve yaşatmaktır.

Sude Zülal Güler Kimdir?

25 Ağustos 2001 doğumlu olan Sude Zülal Güler 19 yaşındadır. 165 cm boyunda ve 52 kg ağırlığında olan Sude Zülal Güler aslen Makedonya’nın Üsküp şehrinde dünyaya gelmiştir. Cengiz Anadolu Lisesi mezunu olan Sude Zülal Güler Çınar dizisi ile oyunculuğa başlamış daha sonra Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Yüzyıl ve İsimsizler gibi dizilerde yer alarak büyük başarı yakalamıştır.

Yorum yaz