Yemin Reşit Öldü mü? Yavuz Ketenci Yemin Dizisinden Ayrıldı mı?

Ekim ayına girdiğimiz şu günlerde 265. Bölümünü geride bıraktığımız Yemin dizisinde 266. Yeni bölümü ile yeni bir haftaya merhaba diyeceğiz. Geride kalan haftalarda Yemin dizisinde Cavidan hanım hapishanede Feride ile tanıştıktan sonra Feride konakta Tarhun ailesinin erkek torununa bakar oldu. Cavidan hanımın gönderdiğinden habersiz herkes Feride yi çok beğendi. Özellikle de Bebek, bebek diyoruz çünkü dünyaya Reyhan ile Emir’in bebeği olarak gelen bu masum miniğin ismi bile konmadı. Artık bu bebeğe bir isim konmasının zamanı gelmedi mi? Geldi de geçiyor bile. Çocuk yakında yaşına girecek bir ismi bile yok.

Yemin Reşit Öldü mü?

Emir ve Reyhan Tarhun’un biricik oğlu, Hikmet Tarhun ile Cavidan Tarhun’un torunu, geleceğin Tarhun ailesinin şuan için tek başına mirasının başına geçecek bu minik bebeğin ismi ne olacak? İsmini dedesi ne koyacak? Bilinmez ama artık bu bebeğin isminin konma zamanı geldi. Bu yeni hafta ile Tarhun ailesinin minik ferdi olan bu bebeğin yeni ismi konacak. İsmi konurken tüm aile fertleri bir arada olacak. Peki Emir bebeğini sahiplenemezken isim konurken nerede olacak? Babası Hikmet bey oğlu Emir’e bebeğin ismini sen koy derken Emir bebeğine ne isim verecek şuan için bilinmezken, Feride ile birlikte konağa gelen ve Emir’in başına bela olan Reşit, Feride’m diye dünyaya Feride’ye olan aşkını haykırırken, Feride her fırsatta Reşit’i sevmediğini söyledi.Yemin Resit Oldu mu

Reşit vazgeçmedi önce Emir ile kafes dövüşü yaptı, sonra konağa gelip Feride’yi kaçırmaya çalıştı ve en sonunda istediğini elde etti ve Feride’yi kaçırdı. Reşit Emir den de intikam almak istediği için onu da sanki Feride den gönderilmiş gibi yardım et mesajı ile tuzağa düşürdü. Feride’nin peşinde olan Reşit ve Reşit’in gerçek yüzünü bu kaçırılma olayında gören Emir artık Feride ile arasındaki buzları eritip onu koruyabilmek için neler yapacak? Hele bebek onun yokluğunda çok ağlarken, Feride’nin kokusu ve varlığı ile susan bebek arasındaki bağı gördükten sonra daha da sevecektir. Reyhan öldü. Yerini kimse dolduramaz ama Emir ilerde Feride ile duysal bir bağ kurar mı? Hiçbir seyirci bunu istemezken senaryo bu yöne doğru gider mi? İzleyip göreceğiz. Sizlerde düşüncelerinizi yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Emir Feride ye aşık olur mu? Ne dersiniz? Bu gidişat olacağını gösteriyor peki sizce ne olur?

Yavuz Ketenci Yemin Dizisinden Ayrıldı mı?

Yemin dizisi 265. Bölümde Reşit Feride’nin fırsatını bulup kaçması ile uçurumun kenarında köşeye sıkıştırdığı Feride’yi, Emir’in zinciri kırıp kurtulması ve arkalarından gelerek Reşit’i etkisiz hale getirmesi ile Feride ile eve dönmek üzere olan Emir’i gören Reşit, Feride’nin Emir ile gitmesini istemediği için arkalarından silah ile ateş etmek isterken kendisi ayağı kayarak uçurumdan aşağıya düşer.

Reşit bu uçurumdan sağ kurtulur mu? Reşit karakterine hayat veren Yavuz Ketenci diziden ayrıldı mı? Ne dersiniz Feride Reşit belasından sonsuza kadar kurtuldu mu? Yaralı olarak bir şekilde sağ kalır ve çok sonra yeniden Feride nin başına bela olur mu?

 

Yorum yaz