Set Ekstra Sunucusu Ezgi Avcı Kimdir? Set Ekstra Hangi Günler?

Set Ekstra Kanal D dizilerinin arka planında olanları izleyicisi karşısına çıkarmak için ilk bölümü ile 15 aralık cumartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere daha önce Atv’de benzer bir program Dizi Tv adı altında Didem Uğurlu tarafından iki yıldır izleyicisi karşısına çıkmaktaydı. Şimdi benzer bir konsept de Kanal D dizileri için geliyor.

Set Ekstra Hangi Günler?

Set Ekstra isminde ki yeni dizi haberleri programı Model Ezgi Avcı tarafından cumartesi günleri 14.00’te, pazar günleri ise 09.30’da izleyicisi karşısında olacak.

Set Ekstra Sunucusu

2013 güzellik kraliçesi ve Survivor Ünlüler yarışmacısı olan manken ve model Ezgi Avcı her hafta sonu 15 Dk bölümler halinde Kanal D dizilerinden son bilgileri bizlere aktaracak.

Set Ekstra programında Kanal D’nin yayında olan Arka Sokaklar, Bir Litre Gözyaşı, Muhtemeşem İkili ve Çocuklar Duymasın gibi yapımlarının setine konuk olacağız. Hem Set Ekstra programında konuk olduğumuz diziden son bilgileri alacağız hemde dizilerin başarılı oyuncuları ile kısa kısa sohbetler etme şansı elde edeceğiz. Bir çok Kanal D yıldızı Set Ekstra Sunucusu Ezgi Avcı’ya çok sıcak röportajlar verecek ve dizilerden sadece Set Ekstra’da öğrenebileceğimiz harika tüyolar elde edeceğiz.

ezgi avcı resimleri 2019

Peki Set Ekstra Sunucusu Ezgi Avcı kimdir?

Ezgi Avcı 1995 yılında İstanbul dünyaya gelmiştir ve 24 yaşındadır. 2013 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında yer almış ve güzelliği ve duruşu ile çok beğeni toplamıştır. Güzel sunucu Ezgi Avcı Survivor 2016 Ünlüler takımında yarışma şansı elde etse de ne yazık ki sadece güzelliği ve aşkları ile gündem olmuş bir türlü fiziksel bir başarı yakalayamamıştır.

Manken ve model olarak çalışmalarına devam eden güzel oyuncu ABD’nin Florida bölgesinde işletme eğitimini tamamlamış ve ülkeye dönmüştür Ezgi Avcı 1.80 metre boyunda ve 57 kg ağırlığındadır.

Survivor Panoroma 2018’in ve Magazin 8 isimli magazin programının sunucusu olarak görev yapmıştır.

Ezgi Avcı’nın Sevgilisi?

Ezgi Avcı’dan aşk pozu Bir yıldır Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ile aşk yaşamaktadır.ezgi avcı kimdir sevgilisi resimleri

Etiketler