Sev Beni Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Weightlifting Fairy Kimbok Joo

Kore dizilerinin hayranlarına bir müjde daha. Daha önce Sil Baştan ve Feda adlı Kore dizilerini yayınlayan Kanal 7 yine bir Kore dizisini daha yayınlayacağını açıkladı. Yeni yayınlanacak olan dizinin ismi Sev Beni oldu Orjinal ismi Weightlifting Fairy Kimbok Joo olan dizi yayınlandığı ülkelerde oldukça ses getirmiş.

Kanal 7 de yayınlanacak olan dizide başrollerde Nam Joo-Hyuk, Lee Sung-Kyung, Lee Jae-Yoon, Kyung Soo-jin, Moon Ji-yoon oynayacak Dizinin yönetmenliğini Oh Hyeon- Jong yaparken  Senaryosunu Hee-seong Yang yazıyor. Hayatını spora adayan bir halterci kızın aşkı bulduktan sonra yaşadığı olayları konu alan dizi ”Sev Beni” zorlu mücadele veren sporcuların da hayatlarına ışık tutan bir dizi olacak. Hırsıyla başarı merdivenlerini yavaş yavaş çıkan  Kim Book Joo’nun bu başarısının ardında babası vardır. Haksızlığa uğradığında gerekirse bir erkek gibi mücadele eden  Kim Book Joo aynı zamanda neşeli ve samimi. 

Joon Hyung da aynı spor akademisinde yüzücüdür ve şansı pek yaver gitmiyor. Kim Book Jo ile karşılaştığında ise kendini bulan Joon Hyung ona aşık olur. Sevgi, arkadaşlık ve sporcuların yaşadığı olayları anlatan Beni Sev yakında Kanal 7 ‘de. Dizinin ne zaman başlayacağı ile ilgili elimizde bir bilgi yok. Ancak yeni gelişmelerle sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sev Beni Dizisi Oyuncuları

Lee Sung-Kyung  (Sev Beni Kim Bok-Joo)

10 Ağustos 1990 yılında Güney Kore’de doğdu. 28 yaşındaki oyuncu 1,76 cm boyunda. Kız Polisler , Aşk ve Komisyoncu filmlerinde oynadı. Doktorlar, Sen Uyurken Sen ve Kraliçe nin çiçeği dizilerinde oynayan oyuncunun mükemmel oyuncu ve en iyi kadın oyuncu dallarında ödülleri bulunuyor. 2008 yılında süper model olarak yarışmaya katıldı. Aynı zamanda modellik yapıyor.

Sev Beni dizisinde Joo halterci bir kızdır. Joo babadan gelen Allah vergisi bir güce sahiptir. Babası da haltercidir. Üniversitede Beden Eğitimi 2. sınıf öğrencisidir 20 yaşındadır. arkadaş canlısı, Haksızlığa gelemeyen öfkesine hakim olamadığı içinde sıkça kavga eden bir kızdır. Joo’nun görünen yüzü dışında bir de bilinmeyen görünmeyen kırılgan bir kalbi vardır. Tanıştığı bir yakışıklı doktora aşık olur ve hayatı değişir 

Nam Joo-Hyuk (Sev Beni Jung Joon-Hyung)

22 Şubat 1994 yılında Güney Kore de doğdu. 1,88 cm fiziği ile ilgi çeken yakışıklı bir oyuncu. 2018 yapımı Büyük Savaş adlı bir filmde oynayan genç oyuncu son olarak Habaek’in Gelini adlı bir dizide oynadı. En iyi aktör dalında ödülleri bulunuyor. Aynı zamanda modellik yapıyor. Dizide Kim Bok Jo ile aşk yaşayacak.

Jung Jae-Yi başarılı bir yüzücüdür. Mükemmel bir insandır. Joo ile aynı okuldadır. 2. Sınıf öğrencisi olmasına rağmen çaylak bür yüzme takımındadır. Başarılı olduğu kadar da şanssızdır. Kural dışı bir hata yapınca çok değer verdiği yüze yarışından diskalifiye edilir ve büyük bir travma yaşar.

Kyung Soo-Jin (Sev Beni Song Shi-Ho)

5 Aralık 1987 Güney Kore doğumlu oyuncu 31 yaşında. Birçok dizi ve filmde rol alan tecrübeli oyuncu son olarak Dokunulmaz adlı dizide rol aldı.

Şansız yüzücümüz Jung Joon-Hyung’un eski kız arkadaşıdır. Song Shi-Ho jimlastik 3. sınıf öğrencisidir 

Lee Jae-Yoon (Sev Beni Jung Jae-Yi)

15 Aralık 1984 yılında Güney Kore de doğdu. Bir çok dizi ve filmde rol aldı. Son olarak Benim Vampirimsin adlı sinema filminde polis memuru olarak rol aldı.

Obezite konusunda uzman bir doktordur; aslında halterci kızımı Kim Bok-Joo’nun aşık olduğu adamdır. 

Kim Jae-hyun

Kim Jae-hyun Kore’li bir şarkıcıdır ve dizinin konuk onur sanatçısıdır

Jung Joon-Hyung ile aynı takımında olan çaylak bir yüzücüyü

Lee Sun-Ok (Sev Beni Lee Joo-Young)

14 Şubat 1992 yılında Güney Kore de dünyaya gelen güzel oyuncu eğitimini  Kyunghee Üniversitesi Tiyatro ve Sinema Bölümünde tamamlamıştır. Jamsil (2018), Jane (2017), A Quiet Dream (2016), Beauty of Journey (2014) gibi filmlerde çeşitli rollerde bulunmuştur. Son olarak The Ghost Dedective isimli bir dizide rol alan oyuncu dizde Lee Sun karakterini oynayacaktır.

Cho Hye-Jung  (Sev Beni Jung Nan-Hee)

Oh Eui-Sik (Sev Beni Bang Woon-Ki )

Choi Moo-Sung  (Sev Beni Yoon Duk-Man)

Ray Yang (Sev Beni Sung Yoo-Hee)

Ahn Kil-Kang (Sev Beni Kim Chang-Gul)

Kang Ki-Young (Sev Beni Kim Dae-Ho)

Sev Beni Jung In-Gi

Joon-Hyung’ın babası 

Sev Beni Lee Jung-Eun

Joon-Hyung’ın annesi

You Da-In (Sev Beni Ko A-Young)

 

Sev Beni Dizisi Tanıtım

Sev Beni Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanal 7 Weightlifting Fairy Kimbok Joo (22 Yorum)

  1. Bu gece ki bölümü düblajlı olsa’da CİDDEN SWAG! 😎 (MÜTHİŞ) neyse ya! Zaten izlemeyen kaybeder.

  2. Çok tatlı.sempatik.cool.coooookkk yakışıklı..bu kadar çok özellik nasıl bir vücutta toplana bilirki..NAM JOO HYUK

  3. Sev beni tek kelime ile HARİKA inşallah Kore dizilerinin devamı gelir dizinin başlama saatini zor bekliyorum.

  4. Hiç bir dizi beni Moon Lovers scarlet heart ryeo kadar etkileyemiyor doğrusu..SEV BENİ sadece NAM JOO HYUK renk katıyor

  5. Hiç bir şey yok dediğin Joon Hyung ve Kim Bok Joo arasında birşeyler olmasından mı bahsediyorsun? Eğer oysa; hemen olsa saçma olur, merak etme az kaldı ilk önce Joon Hyung, Kim Bok Joo’yu farkedecek 🙂

  6. Tabikide güzel Kim Bok Joo(Lee Sung-Kyung) bir manken hatta Joon Hyung(Nam Joo-Hyuk)’la birlikte çalışıyorlar yani ikiside manken.

  7. ‘ŞIMARIK’ YERİNE KİM YAZMIŞTIM NEYSE TEKRAR YAZAYIM… FAİRY! FAİRY! KİM BOK JOO 😀 🙂 😀 BİR İZLEYİN BENCE 😉

  8. Yazım hatası ‘ŞIMARIK’ yazmışım ya! Ben böyle birşey yazmam ama klavye’nin düzeltmesi işte! okumadan atınca böyle oluyor.

  9. Nam Joo-Hyuk’un bu dizisi sevilirse; lütfen School 2015 dizisini’de yayınlayın hatta dizide başrol Kim So-Hyun’da oynuyor 🙂

  10. Tabikide güzel, dizide Nam Joong-Hyuk ve Lee Sung-Kyung var. Hele Nam Joo-hyuk’un o komik halleri ve gülüşü cidden diziyi dahada heyecanlı hale getiriyor. 🙂 yeni dizisi’de bir gençlik dizisi yakışır bence heyecanla bekliyorum. Ve Lee Sung-Kyung ‘Abaut Time’ dizisinde oyunculuğunu baya iyi sergiliyor.