Sev Yeter 11. Bölüm Özeti 2 Temmuz Fragmanı Raman&İşita Evleniyor

Sev Yeter dizisi seyircinin erken adapte olduğu bir dizi oldu. Kördüğüm ve diğer diziler baz alındığında Sev Yeter seyircinin daha kısa zamanda kabul gördüğü bir dizi oldu. Son bölümde Appa ve Bay Bhalla’nın ortak gayretleri ile İşita ve Raman evlendirilmek üzere Paradise otelde bir araya getirilmişlerdi. Bundan kimsenin haberi yoktu. Aileler birbirlerini görünce yine birbirlerine giriyorlar. Sev Yeter 11. Bölüm 2 Temmuz Pazartesi günü neler yaşanacakları ile ilgili özetimiz başlıyor.

Sev Yeter 2 Temmuz Özeti

Aileler otelin lobisinde tartışmayı sürdürürken Rumi Appa nın lohri gününde Bayan Bhalla yı kilitlediğini söylüyor. Amma o gün çok pişman oldum ve Bhalla dan özür dilemek için geldiğimde Rumi beni durdurdu diyor. Appa neden bunu yaptığını soruyor. Amma bizi hapse yolladılar, yetmezmiş gibi İşita nın nişanını sona erdirdiler. Ben de sinirimden bu şekilde yaptım diyor. Amma ve Bayan Bhalla, bu evliliğin gerçekleşmesine izin vermeyeceklerini söylüyor. Bay Bhalla ve Appa ise Ruhi için bunu düşünmeleri gerektiğini söylüyorlar. 11 6

Bay Bhalla, Raman’dan Ruhi’yi düşünmesini ve Ishita ile olan problemini unutmasını ister. Ruhi yi sadece İşita ile evlenirsen görürsün diyor. Aynı şekilde Appa da İşita ile konuşup onu iknaya çalışıyor. Appa bu güne kadar İşita yı hiç bir zaman zorlamadığını söylerken eğer dediğimi yapmazsan yemek yemeyeceğini söylüyor. Bay Bhalla ile Appa buluşuyorlar. Bhalla Raman’ın evliliği kabul ettiğini söylüyor. İşita ve Raman bir müddet sonra tekrar bir araya geliyorlar. İşita bir şartla evleneceğini söylüyor. Mihir polise teslim olmaya giderse bu teklifi kabul edeceğini söylüyor. Raman ben seninle evlenmek için en yakın arkadaşımı polise veremem diyor. Mihir onları dinliyor.22 5

polis memuruAppa’ya Mihir’in hatasını kabul ettiğini söylüyor. Mihir son bir kez Mihika ile konuşmak istiyor. Appa Mihika’yı arıyor ve telefonu  veriyor. Mihir İşita nın şartının yerine geldiğini söylüyor. Ablana söyle ben içeri giriyorum. Ablan artık Raman ile evlenebilir diyor. Mihika ağlıyor. Raman avukatını arıyor. Mihir’in kurtarılması için elinden geleni yapmasını istiyor. Aileler bir araya geliyorlar. Amma önce salonda sonra da tapınakta kutlamaların yapılacağını söylüyor. Yine tartışma yine tartışma….Rumi arkadaşıyla konuşur ve kendisine suçu üstlenmesini ve Mihir’i çıkarmasını ister.

33 5

Ruhi Raman’ı arıyor ve babasını görmek istediğini söylüyor. Raman bu ara çok sarhoştur. Ruhi nin yanına geldiğinde Ashok ve Shagun onu görünce şaşırıyorlar. Raman birisiyle evleneceğini söylüyor. Evleneceği kişinin Ruhi ye Shagun dan daha iyi bakacağını söylüyor. Ancak İşita nın ismini vermiyor. Ishita’nın ailesi Raman için nişan yüzüğü seçiyor. Ishita oraya gelir ve o yüzüğü Raman’a veremeyeceğini söylüyor. Ancak kıymetini bilenlere bu yüzüğü verebileceğini söylüyor. Appa yüzüğün sevgilerini birleştireceğini düşünüyor. Evliliklerinin başarılı olacağına inanıyor.

44 5

Sev Yeter 11. Bölüm Fragmanı