Şeyma Peçe Kimdir? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı Ester

ES Film imzalı, 16 Eylül 2021 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Doğan Ümit Karacan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Mustafa Burak Doğu, İbrahim Ethem Arslan ve Tuba Kaya beraber yazarken dizinin başrolllerinde Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe oynuyor.

Türkiy’nin denizde geçen ilk ve tek dizisi olma özelliğine sahip tarihi, aksiyon, kurgu ve macera dizisi Barbaroslar Akdeniz ‘in Kılıcı dizisine genç yetenek Şeyma Peçe dahil oldu. Şeyma Peçe dizide Ester karakterini oynayacak. Yazımızda Barbaroslar Ester Kimdir? Şeyma Peçe Kimdir? Şeyma Peçe Kaç Yaşında, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı her perşembe TRT 1 de.

Barbaroslar Akdeniz ‘in Kılıcı Ester Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz ‘in Kılıcı dizisinde Şeyma Peçe tarafından oynanacak Ester sihirbazlığı ile ünleniş bir kadındır. Ester her yerde kulağı olan zeki bir kızdır. Zekiliği ile bir çok şeyi tahmin ederek kendini izleyenleri her şeyi bildiğine inandırmıştır. Aslında tek yaptığı şey dikkatli olmak ve insanlar hakkında gizliden bilgi toplamaktır.

eyma

Şeyma Peçe Kimdir?

Barbaroslar Akdeniz ‘in Kılıcı dizisinde Ester karakterini oynayacak olan Şeyma Peçe 24 Ekim 1993 İstanbul doğumlu. 1,72 boyundaki genç oyuncu İleri derecede İngilizce biliyor. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencisi olan Şeyma Peçe ile ilgili çok fazla bir bilgi bulunmuyor.eyma1

Onun ismi 7 Ocak 2022 yılında vizyona girecek olan ve oyuncular arasında Deniz Uğur, Mesut Akusta, Naz Çağla Irmak, Zeynep Elçin, Ahmet Haktan Zavlak, İlker Aksum, Özge Sezince Varley, Şeyma Peçe, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya, Sedef Şahin, Nisa Sofiya Aksongur yer aldığı Demir Kadın Neslican filminde oyuncu kadrosunda geçiyor.

Şeyma Peçe Kaç Yaşında?

Şeyma Peçe 24 Ekim 1993 doğumlu ve 28 yaşında.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 5. Bölüm Fragmanı