Yalancılar ve Mumları Ne Zaman Final Yapacak?

Yalancılar ve Mumları 31 Ekim 2021 de Final Yapacak

Yalancılar ve Mumları dizisi için alınan final kararı medya ile paylaşıldı. Yalancılar ve Mumları dizisi 31 ekim 2021 de 5. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Yalancılar ve Mumları dizisinin çekimleri ise ancak 29 ekim de tamamlanabildi. Yalancılar ve Mumları set ekibi değişen final sahneleri sonrası çekimleri son anda yetiştirebildi.

yalancılar ve mumları final resmi geldi dizi 31 ekim de final yapıyor

Yalancılar ve Mumları  İçin Final Kararı Bekleniyor 18 Ekim 2021

Yalancılar ve Mumları  dizisi aldığı düşük reyting sonrasında final söylentileri ile çalkalanıyor. Başrollerinde Ceren Moray, Feyyaz Duman, Elçin Sangu, Şafak Pekdemir ve İsmail Demirci’nin yer aldığı Yalancılar ve Mumları  dizisi ne yazık ki pazar akşamları yeterli izlenme oranlarını yakalamayı başaramıyor.

Teşkilat ve Yargı gibi çok güçlü rakipleri olan Yalancılar ve Mumları dizisi bir de Masterchef Türkiye programının da gerisinde kalıyor. Tüm rakiplerinin gerisinde kalan Yalancılar ve Mumları dizisi ne yazık ki maliyetleri karşılayamıyor. Fox TV’nin oldukça yüksek bir ücretten en az 6 bölüm  sözleşme imzaladığı Yalancılar ve Mumları  dizisi farklı hikayesi ile dikkat çekse de rakiplerinden ne yazık ki izleyici çalamadı.

Yalancılar ve Mumları final bölümü ile bence 7 kasım 2021 de final yapacaktır.

Geçen sezondan beri izlenme rekorları kıran Teşkilat ve yeni başlayan Yargı dizisi güçlü şekilde yoluna devam ederken Yalancılar ve Mumları  dizisi ise her hafta güç kaybetmektedir. Zaten 2,58 gibi oldukça düşük bir reyting alan Yalancılar ve Mumları  daha da düşük reytingler alırsa 6. bölümde final yaparak ekranlara veda edecektir. Fox TV’nin elinde Yalancılar ve Mumları dizisi yerine Elbet Bir Gün isminde yeni bir dizi hazırları. Elbet Bir Gün dizisi 7 kasım 2021 de final yapar yapmaz Elbet Bir Gün dizisi yayın hayatına başlayacaktır.

Yalancılar ve Mumları Ne Zaman Final Yapacak?

Yalancılar ve Mumları ne zaman final yapacak sorusunun cevabı belli. Yalancılar ve Mumları dizisi tahminlerimize göre 6. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir. Yalancılar ve Mumları 31 ekim 2021 de f final yaparak ekranlara veda edebilir. Tabi bu tarih kesin bir tarih değil zira Yalancılar ve Mumları dizisi yapımcısı Med Yapım belki de Fox TV’den en az 10 bölümlük bir sözleşme kaptı. Bu durumda Yalancılar ve Mumları dizisi 10 bölüm ekranlarda almak zorunda olur.

Yalancılar ve Mumları Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Yalancılar ve Mumlar 5 bölüm olarak ekranlarda olacaktır. Yalancılar ve Mumları dizisinin Fox TV ile sözleşmesi biter bitmez dizi final yapacak; çünkü Fox TV zarar ettiği bir dizi ile yola devam etmek istemiyor.

Yalancılar ve Mumları Neden Tutmadı

Yalancılar ve Mumları dizisi ne yazık ki izleyiciye ağır ve anlamsız geldi. Yalancılar ve Mumları senaryosu standart Türk dizilerine göre oldukça ağır. Türkiye de genelde Arka Sokaklar gibi basit senaryolar tutuyor. Yalancılar ve Mumları dizisinde ki gizem izleyicinin merakını uyandırmadı. Her ne kadar dizide her bir oyuncu hayat verdiği karakterin hakkını verse de iyi senaryo yoksa ne yazık ki reyting de yoktur.