Misafir Dizisi Oyuncuları (Yeni Gelenler Dahil Tüm Oyuncular)

Misafir dizisi oyuncuları belli oldu. Fox Tv’nin kasım 2021 de başlaması beklenen Misafir dizisi oyuncu kadrosunda Hazal Kaya, Buğra Gülsoy Bülent Şakrak ve Mehmet Ozan Dolunay yer alacak. 2017 yapımı Oasis dizisinden uyarlanacak Misafir dizisi polisiye türünde olacak.  Misafir dizisinde hikaye 2032 de geçerken dizi de yoksulluk ile mücadele eden bir dünya ekranlara taşınacak.

misafir oyuncuları arasında Buğra Gülsoy ve Hazal kaya da olacak

Misafir dizisinin yönetmenliğini Arda Sarıgün üstlenirken yapımcısı ise Med Yapım olacak. Misafir oyuncuları arasında ise Sefirin Kızı dizisi ile tanınan Beren Gençalp de yer alacak.

Misafir Dizisi Oyuncuları

Hazal Kaya (Gece/Güneş)

Misafir Dizisi Oyuncuları arasında yer alan Hazal Kaya 1 Ekim 1990 İstanbul doğumludur ve 31 yaşındadır. Oyuncu Ali Atay ile mutlu bir evliliği ve bir oğlu olan Hazal Kaya İstanbul Bilgi Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Aşk-ı Memnu dizisi tanınan Hazal Kaya namını Adını Feriha Koydum, Maral: En Güzel Hikayem ve Bizim Hikaye gibi diziler ile dünyaya duyurmuştur. Hazal Kaya 1.58 metre boyunda, 49 kilo ağırlığındadır.

Gece annesinden hem fiziksel hem de psikolojik şiddet görerek büyümüş bir kızdır. Hayat kadını olan annesi hiç bir zaman Gece’yi sevmemiştir. Gece büyümüş ama annesinin başına bela olmasından kurtulamamış. Annesi Gece’den faydalanmak istemiş; Gece ise bu hayattan anca ölerek kurtulacağına inanmış ancak intihar etmeyi başaramamıştır. Güneş Erdem ile tanışıp onun evlatları ile olan ilişkisini görünce Erdem’e aşık olur. 

Hazal Kaya misafir dizisinde kadıjn başrol oyuncusu olarak yer alacak Mehmet Ozan Dolunay (Giray)

Mehmet Ozan Dolunay da İmkansız oyuncu kadrosunda yer alacak bir başka yıldız oyuncu. 1991  doğumlu olan Mehmet Ozan Dolunay  30 yaşındadır. Son dönemde Zalim İstanbul ve İyi Günde Kötü Günde gibi dizilerde yer alan Mehmet Ozan Dolunay aslen Makine mühendisidir. Kim Milyoner Olmak İster’e çıktıktan sonra oyunculuk teklifi alarak oyunc ılan Mehmet Ozan Dolunay Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi ve Darısı Başımıza gibi dizilerde başarısını ispat etmiştir. Mehmet Ozan Dolunay oyuncu Melisa Şenolsun ile sevgilidir. Mehmet Ozan Dolunay 1.79 metre boyunda ve 76 kilodur.

Giray emniyet müdürü bir babanın oğlu; Erdem’in de küçük kardeşidir. 30 yaşında olan Giray kendi adaletini kendi sağlamaya çalışan bir adamdır. Haşarı bir çocukluk ve gençlik geçiren Giray’dan babası artık evlenmesini ve aile kurmasını beklerken evlilik Giray’ın aklında bile yoktur. Giray Güneş’i görür görmez ona aşık olur. 

Mehmet Ozan Dolunay İmkansız oyuncu kadrosunda yer alacak

Buğra Gülsoy (Erdem)

Misafir dizisinde Hazal Kaya ile partner olacak Buğra Gülsoy 22 Şubat 1982 de Ankara doğumludur. 39 yaşında ki yakışıklı oyuncu Mahsun Kırmızıgül tarafından keşfedilmiştir. Son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde yer alan Buğra Gürsoy şuanda Buğra Kaya Nilüfer Gürbüz ile evlidir. Buğra Gülsoy’un önemli dizileri arasında Aşk Yeniden, Kızım, 8. Gün ve Azize dizileri yer almaktadır. Buğra Gülsoy 175 cm boyundadır.

Erdem üç çocuk babası hayat dolu bir polistir. Erdem baba ve annesini depremde eşini ise bir kaza da kaybetmiştir ama hayata yenilmemiş; aksine dört elle sarılmıştır. Erdem çocuklarına yetebildiğini düşünürken gerçeklerin öyle olmadığını anlar.  Buğra Gülsoy misafir dizisi erkek başrol oyuncusu olacak

Bülent Şakrak (Oğuz)

Son olarak Sefirin Kızı dizisine sonradan dahil olarak büyük fark yaratan Bülent Şakrak Misafir oyuncuları arasında yer alacak. 26 Ağustos 1977 doğumlu olan Bülent Şakrak İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce oyuncu Özge Borak ile evli olan şimdi ise yine oyuncu Ceyda Düvenci ile evli olan Bülent Şakrak Hangimiz Sevmedik ve Ayrılsak da Beraberiz gibi diziler ile tanınmıştır

Erdem çocukları için masa balına geçince yıllardır masa başında çalışan Oğuz sahaya çıkmıştır. Sakar bir adam olan Oğuz oldukça da heyecanlıdır. Oğuz bir çok meslektaşı tarafından olayların dışında bırakılsa da Oğuz kimseye gücenmez. Annesi ile yaşayan Oğuz güçlü bir gözlem yeteneğine sahiptir. blank

Beren Gençalp (Çocuk Gece)

Beren Gençalp 11 Kasım 2011 doğumlu olan Beren Gençalp 10 yaşının içindedir. İlkoku 4. sınıf öğrencisi olan Beren Gençalp ailesi tarafından yeteneği keşfedildikten sonra ajansa kayıt ettirilmiş ve Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Melek karakteri ile tanınmıştır.

Beren Gençalp Misafir dizisinde gece Hazal Kaya’nın hayat verdiği Gece karakterinin çocukluğuna hayat verecek

beren gençalp misafir dizisi oyuncuları arasında kendine başrolde yer buldu

Zeyno Asya ORÇİN (Balım)

Zeyno Asya ORÇİN Leyla Şirin ajansın oyuncusudur. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan Zeyno Asya ORÇİN ilk kez Misafir dizisi oyuncuları arasında yer alacak. Zeyno Asya ORÇİN 8 10 yaşları arasındadır.

Balım Erdem’in kızıdır. Babasına düşkün bir kız olan Balım annesini kaybettikten sonra tüm acılarını içine atmış ve mutlu gibi görünmeye çalışmıştır. Balım annesinin kaybı ile oluşan boşluğu hırsızlık yaparak doldurur. Erdem ise kızının Kleptomani olduğunun ise farkında değildir. 

Zeyno Asya ORÇİN oyuncu olarak misafir dizisinde yer alacaktır

Salih Demir Ural (Deniz)

23 Ağustos 2010 doğumlu olan Salih Demir Ural 11 yaşındadır. 2 kardeş olan Salih Demir Ural ortaokul 5. sınıf öğrencisidir. Kaderimin Yazıldığı Gün, Kara Para Aşk ve Vatanım Sensin dizilerinde yer alan Salih Demir Ural Misafir oyuncularından biri olacak.

Deniz 10 yaşında akıllı bir çocuktur. Ailenin en büyük çocuğu ve abisi olan Deniz annesi öldükten sonra ders çalışmayı bir takıntı haline getirmiş; yazılılardan 95 alınca bile hırsından ağlamaya başlamıştır. Doktor olmak isteyen Deniz aslında olgun bir çocuk ve iyi bir abidir ama öfkelendiği zamanda gözü hiç bir şeyi görmez. 

Salih Demir Ural oyuncu olarak misafir dizisi kadrosunda yer alacak

Emir Kaan Özkan (Toprak)

Microp Production’un oyuncusu olan Emir Kaan Özkan ilk kez Misafir dizisi ile profesyonel dizi oyunculuğu deneyimi yaşayacaktır.

Toprak Erdem’in en küçük oğludur. Annesinin ölümünden en az etkilenen Toprak olmuştur. Toprak daha ölümü kesin kayıp olarak görmediği için annesi gelene kadar salçalı ekmek yemek ister başka da bir şey yemez. Toprak hiç kimsenin annesi kadar güzel yemek yapamayacağına inanmıştır. 

emir kaan özkan oyuncu olarak misafir dizisinde yer alacak

Selen Öztürk (Nazan)

Nazan hayat kadınıdır. Hiç bir zaman bir evlat sahibi olmak istememiş ama Gece’ye hamile kalınca da onu aldırmaya vicdanı el vermemiştir. Nazan Gece’yi artık bir para kaynağı olarak görmektedir.  

misafir dizisinde nazan Selen ÖZtürk'ün hayat vereceği karakterdir. GEce'nin annesidir.

Nezaket Erden (Betül)

Betül, hep Erdem’in eşinin arkadaşıdır. Kendi duygularından önce hep başkalarının duygularına önem veren Betül hep kendisini geri plana atmıştır. Erdem’in eşi öldüğünde Betül Erdem ile bir şansı olabileceğini düşünmüş ve her zaman Erdem’e üç çocukla mücadele ederken destek olmaya çalışmıştır. Aslında Betül ölen arkadaşının eşi Erdem’e aşık olduğu için çok utanmaktadır. blank

Berk Yaygın

Gece’ye aşık olan kötü kalpli bir adamdır. Gece’ye takıntılı şekilde aşık ve tehlikeli bir kızdır. 

berk Yaygın misafir dizisinde kötü kalpli Geceyi arayan adam olarak yer alacaktır.

Elçin Atagüç

Erdem ve Giray’ın annesidir. 

Elçin Atagüç misafir dizisi oyuncuları arasında yer alacak

İmkansız dizisinin isim değiştirme ihtimali de var; şuanda dizinin ismi kulislerde İmkansız olarak geçiyor. İlerleyen dönemde İmkansız dizisinin oyuncu kadrosuna yeni oyuncuların da dahil olması bekleniyor. İmkansız dizisine yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.