Atatürk Dizisi Oyuncuları (2023)

Atatürk Dizisi Cumhuriyet’in 100. yılı 29 Ekim 2023’te yayında olacak. Atatürk’ün hayatının bir kısmının anlatılacağı Atatürk dizisi oyuncuları arasında Aras Bulut İynemli de yer alacak. Lanistar Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Atatürk dizisinin yönetmeni ise Mehmet Ada Öztekin olacak. Mehmet Ada Öztekin 7. Koğuştaki Mucize ve Bodrum Masalı gibi projelerde de yer almıştır. 8 bölüm yayınlanması beklenen Atatürk Dizisi bir dijital proje olacak. Atatürk Dizisinde Atarürk karakterinin gençliğine ise usta oyuncu Aras Bulut İynemli hayat verecek. Aras Bulut İynemli’ye yapılacak makyaj ile Atatürk’e benzetilecek.

Atatürk Dizisi Oyuncuları

Aras Bulut İynemli

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 doğumludur ve 31 yaşındadır. İTÜ Uçak mühendisliği mezunu olan Aras Bulut İynemli Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi ile tanınmış ve ünlenmiştir. Daha sonra ilk tarihi dizisinde yer alan Aras Bulut İynemli Muhteşem Yüzyıl da Şehzade Bayezid karakteri ile yer almıştır. Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı karakteri ile 5 sezon yer alan Aras Bulut İynemli Bige Önal ile uzun süredir aşk yaşamaktadır. Aras Bulut İynemli 1.80 metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. Aras Bulut İynemli atatürk dizisinde Atatürk'e hayat verecek

Atatürk dizisinin çekimlerine 2022 de başlanacak Atatürk dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncular dahil oldukça sayfamıza eklenecektir.