Seyyar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi (Puhu TV)

Seyyar Dizisi 2021 sonunda Puhu TV ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Seyyar Dizisi Oyuncuları Ozan Ağaç, Özge Özacar ve Erdem Kaynarca olacak.

Seyyar Dizisi yapımcısı Limon Filmden olurken Seyyar Dizisinin yönetmeni ise Cem Özduru olacak.

Seyyar dizisi konusu: Seyyar dizisinde İstanbul’un en hareketli bölgesi olan Beyoğlu’nda çalışan seyyar bir nohut pilavcının aksiyon dolu hikayesi anlatılacak.

Seyyar Dizisi Oyuncuları

Ozan Ağaç

Börü dizisinde hayat verdiği Baran karakteri ile tanınan ve çok sevilen Ozan Ağaç Seyyar dizisinin erkek başrol oyuncusu oldu. Beykent Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi alan Ozan Ağaç son dönemde Türk Malı, Karadayı, Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Dağ2 gibi dizilerde yer almıştır. Aslen Artvinli olan Ozan Ağaç 1985 doğumludur ve 36 yaşının içindedir. 176 cm boyunda ve 71 kg ağırlığında olan Ozan Ağaç Seyyar dizisi ile ilk kez başrolde yer almaktadır. Ozan Agac seyyar dizisi

Özge Özacar

Kefaret dizisinin Meltem’i Özge Özacar Seyyar dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu. İlk olarak Lise Devriyesi dizsinin Meltem karakteri ile tanınmış olan Özge Özacar 20 kasım 1993 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir. Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Özge Özacar Tatlı Küçük Yalancılar ve Oyunbozan gibi dizilerde de kendini göstermiştir.

seyyar dizisi ozge ozacar

Erdem Kaynarca

Son dönemde dijital dizilerde yer alarak kariyerine devam eden Erdem Kaynarca Şeref Bey dizisinden sonra şimdi de Seyyar dizisinde yer alacak. 1992 İstanbul doğumlu olan Erdem Kaynarca 29 yaşındadır. Ortadoğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunu olan Erdem Kaynarca oyunculuk eğitimini ise Kadir Has Üniversitesinde tamamlamıştır. Kalp Atış dizisi ile oyunculuğa başlayan Erdem Kaynarca son dönemde Gençliğim Eyvah ve Alef dizisinde yer almıştır Özellikle Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Dündar karakteri ile çok sevilmiştir . Erdem Kaynarca 1.82 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır.

seyyar dizisi Erdem Kaynarca

Seyyar Dizisi Tanıtım Fragmanı