Sinem Kobal Ne Zaman Doğum Yapacak? Bebeği Doğdu mu?

Oyuncu çiftler Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun bebekleri içi hazırlıkları devam ediyor. Pandemi döneminde bebeğini kucağına alacak olan çift oldukça heyecanlı; heyecanlı oldukları kadar da endişeli.

Bir kız bebek bekleyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu pandemi nedeniyle azami dikkatli davranıyorlar ve zorunda olmadıkça evlerinden dışarı çıkmıyorlar. Şubat ayında daha çok yeniyken hamile olduğunu öğrendiğimiz Sinem Kobal her şey yolunda giderse ekim ayı için de bebeğine kavuşacak.

Sinem Kobal Ne Zaman Doğum Yapacak?

Sinem Kobal’ın bebeğini normal doğum ile dünyaya getirmek istediği bunun içinde şartları zorlayacağı biliniyor. Bu nedenle de Sinem Kobal eğer beklediği gibi hamileliğin son dönemlerini de sıkıntısız atlatırsa ekim ayının sonunda doğum yaparak bebeğini kucağına alacak. Tabi kimin ne zaman doğacağına ve öleceğine karar veren tek otorite Allah’tır.

Sinem Kobal’ın Bebeği Doğdu mu?

Elül ayı itibari ile hamileliğinde 7. ayının içinde olan Sinem Kobal’ın bebeği şuanda doğmadı. Hamileliğin çok yakıştığı; güzelliğine güzellik kattığı Sinem Kobal 2021 2022 sezonu için de gelen senaryo tekliflerini geri çeviriyor ve bebeği ile en azından 1 yıl geçirmek istediğini söylüyor. sinem kobal hamilelik resimleri 7. ay