Siyah Beyaz Aşk Yeni Sezonda Yayınlanacak mı? Siyah Beyaz Aşk 2. Sezon Çekilecek mi?

Siyah Beyaz Aşk dizisi finali bir hafta öne alındı ve Kanal D Siyah Beyaz Aşk dizisi için 28 mayıs akşamı final yapma kararı aldı. 

Siyah Beyaz Aşk dizisinin finalinde Aslı ve Ferhat’ın bebekleri ölümün soğuk yüzü ile daha anne karnında yüzleşirken Ferhat Aslı’sına yaptığı eziyetler için kendine çok kızacak ama elinden bir şey gelmeyecek. Siyah Beyaz Aşk final 2

Siyah Beyaz Aşk Yeni Sezonda kesin olarak yer alamayacak. Siyah Beyaz Aşk dizisi 33. bölümüyle 4 Haziran pazartesi günü final yaparak ekranlara veda edecek. Siyah Beyaz Aşk  34. bölüm ne yazık ki yayınlanamayacak. 

Güncelleme 27 Mart 2018

Siyah Beyaz Aşk dizisi reytingleri şuanda ağır derece de düşüşte. Siyah Beyaz Aşk  dizsii yapımcısı Kanal D iç yapımlar da bir devir konusu ile uğraşıyor. Demirören holdinge gelen bu dizi reyting sonuçları değerlendirilecek ve yeni Kanal D yönetimi Siyah Beyaz Aşk dizisi için devam veya final kararını verecek.

Siyah Beyaz Aşk 26 mart pazartesi günü ekranlara gelen 23. bölümü ile saece 3.66 reyting alarak kendisine 9. sırada yer bulabilmiştir. Üst üste Siyah Beyaz Aşk bu reytingleri alırsa Siyah Beyaz Aşk 30. bölümü göremeden final yaparak ekranlara veda eder. Siyah Beyaz Aşk Yeni Sezon 1

İbrahim Çelikkol Birce Akalay ve Muhammet Uzuner’in başrollerini paylaştığı Siyah Beyaz Aşk dizisi yeni sezon onayını şimdiden kaptı gibi. Kanal D’nin kendi içi yapımı olan Siyah Beyaz Aşk dizisinde işler şuanda istendiği gibi gidiyor.

Siyah Beyaz Aşk pazartesi günü gibi sezonun en zor günlerinden birinde izleyicisi karşısına çıktı ve daha önce izleyici kitlesini zaten oluşturmuş Kırgın Çiçekler dizisinden izleyici koparmayı başararak kendi izleyici kitlesini oturtmayı başardı. Ayrıca mafya ve asker dizisi gibi erkeklere hitap eden bir çok diziye rağmen başı dik durabildi. Kanal D bu sezona kadar Kırgın Çiçekler’in karşısına hangi diziyi koysa sezon ortasında final yapmıştı. Babam ve Ailesi bunun en güzel örneğiydi.Siyah Beyaz Aşk 2. Sezon

Tabi ki Siyah Beyaz Aşk dizisinin aldığı reytinglere çok çok iyi diyemeyiz; zira  Söz’e ve Çukur’a ne yazık ki reyting olarak yaklaşamıyor; ancak Atv’nin Kırgın Çiçekleri’nin boynunu bükmeyi başardı. Eğer Siyah Beyaz Aşk dizisi bu seviyesini koruyabilirse sezon sonunda final yapan Siyah Beyaz Aşk değil Kırgın Çiçekler olacaktır. Asıl tehlike ise Siyah Beyaz Aşk’ın sıralama da Kırgın Çiçekler’in gerisinde kalması; bu durumda Aslı ve Ferhat hayranları biraz üzülebilir.

İşte sizler için Siyah Beyaz Aşk dizisinin son 4 bölümde aldığı reytingler

Siyah Beyaz Aşk 12. Bölüm 8 Ocak 2018 Pazartesi 4.97 Reyting ile 6. sırada
Siyah Beyaz Aşk 11. Bölüm 25 Aralık 2018 Pazartesi 4.73 Reyting ile 8. sırada
Siyah Beyaz Aşk 10. Bölüm 17 Aralık 2018 Pazartesi 4.99 Reyting ile 8. sırada
Siyah Beyaz Aşk 9. Bölüm 11 Aralık 2018 Pazartesi 5.58 Reyting ile 6. sıradaSiyah Beyaz Aşk Yeni Sezon

Siyah Beyaz Aşk dizisi reytinglerine bakıldığında özellikle 8. olduğu haftaların sayısı artar hatta daha da gerilerse Kanal D Siyah Beyaz Aşk dizisine yeni sezon onayını vermekte zorlanabilir; ancak Siyah Beyaz Aşk  dizisi Kanal D’nin kendi iç yapımı olduğu için diğer yapımlara göre çok daha az maliyetli.

Siyah Beyaz Aşk dizisini daha uzun soluklu izlemek isteyen AsFer hayranları dizileri için sorumluluk almalı; Siyah Beyaz Aşk’a Yeni Sezon onayı için daha fazla reyting gerekli. Bu nedenle Siyah Beyaz Aşk dizisine gönül verenler dizilerini internetten izlemek yerine televizyondan izleyerek sosyal medyadan paylaşımları ile destek olmalıdır.

Siyah Beyaz Aşk dizisinin Yeni Sezon onayı alıp almadığı sizlere ilerleyen haftalarda kesin olarak bildireceğiz. Temenni ediyorum ki Siyah Beyaz Aşk 2018 2019 sezonunda da Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısında olur ve çok daha iyi reytingler alır.

Siyah Beyaz Aşk Final Fragmanı