Şöhret Kafası Yarışmacıları( Eksiksiz Güncel Liste) Şöhret Kafası’na Nasıl Başvuru Yapılır?

Şöhret Kafası yarışması ilk bölümü ile 9 temmuz pazartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen yüzü Eser Yenenler’in sunumu ile ekranlara gelecek yeni yarışma programı formatından Kanal D çok umutlu.

Şöhret Kafası’na Nasıl Başvuru Yapılır?

Şöhret Kafası başvuru formunu doldurmak için tıklayın Başvuru Formu

hret kafası başvuru formu

Şöhret Kafası yarışmasında yeteneklerini sergilemek isteyen yarışmacılar KanalD internet sitesi üzerinden Şöhret Kafası yarışmasına başvuru yapacak ve seçmelerden geçerse Şöhret Kafası yarışmasında yeteneğini sergileme şansı elde edecek. Şöhret Kafası yarışmasında herkes kafasına göre bir skeç yazacak ve onu sunacak; yarışmacılar isterlerse ekipleri ile de sahneye çıkabilecekler.

Şöhret Kafası yarışmasının büyük ödülü açıklanmasa da kazanana büyük bir ödül verileceği duyuruldu; muhtemelen bir para ödülünün yanında bir de Kanal D’de yer alacak bir dizide rolde verilir diye tahmin ediyorum; birinci olana zaten yapımcılar teklif götürecektir izleyicinin beğenisini kazandığı için.hret kafası

Şöhret Kafası yarışması ile birlikte yetenek yarışması yaz sezonunda üçe çıkacak. Benzer konseptli bir yarışma da bilindiği üzere Geleceğin Star’ı isimli programda uygulanacak. Geleceğin Starı yarışmasını ise deneyimli sunucu Müjde Uzman olacak. Geleceğin Starı Yarışmacıları Geleceğin Starı Jüri Üyeleri ve Sunucusu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız Geleceğin Starı

Bir de İlker Ayrık’ın sunumu ile Acayip Tipler isimli yarışma programı Fox Tv’de ekranlarda olacak.  Bilindiği üzere bu yaz sezonunda kanallar ekonomik sıkıntılardan dolayı dizilere çok para harcamamaya karar vermiş ve yaz dizilerinin sayısı bir anda düşmüş ve maliyeti düşük programlar türemişti. Ne yazık ki Şöhret Kafası  da bu maliyetsiz programlardan biri olacak.

Eser Yenenler daha önce de O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yaptığı için karşısına çıkacak yeteneklerle iletişim kurmakta zorlanmayacaktır; zaten Şöhret Kafası programı bir komedi programı olacak Eser Yenenler’de Komedinin doğa yeni.

Ne yazık ki Eser Yenenler Şöhret Kafası programı ile bence yanlış seçim yapmıştır; zira yaz sezonunda benzer çok fazla program vardır; yetenekli isimleri bulmak için yani şöhret kafası iyi yarışmacıları seçmek için sezon sonundan itibaren seçmelere başlamalıydı. Bir çok yetenekli isim diğer yarışmalara kaptırıldı zaten.

Şöhret Kafası Yarışmacıları

Şöhret Kafası yarışması yarışmacıları şuanda belli olmadı. Şöhret Kafası Yarışmacıları belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Şöhret Kafası Tanıtım Fragmanı