Son Yaz Akgün’ün Abisi Kim? Olgun Toker Kaş Yaşında Nereli?

Fox TV’nin sevilen dizisi Son Yaz dizisinde yeni bir isim daha dahil oldu. Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan gibi ünlü oyuncuların başrollerinde oynadığı Son Yaz dizisine Olgun Toker dahil oldu. Olgun Toker son olarak Arıza dizisinde rol almıştı.ariza

03 Medyanın yapımcılığını üslendiği diziye dahil olan Olgun Toker daha önce Arıza dizisinde suç dünyasının kralı Fuat Ersoylu’un 2. oğlu Burak Ersoylu karakterini oynuyordu. Böylece Olgun Toker Arıza dizisinden Son Yaz dizisine transfer oldu. Son Yaz dizisinde rol alacak Olgun Toker; dizide Akgün Gökalp Taşkın’ın abisini canlandıracak.

Son Yaz Olgun Toker Kimdir?

Arıza dizisinde Burak Ersoylu karakterini oynarken Son Yaz dizisine transfer olan Olgun Toker son dönemde popüleritesi artan sanatçılardan biri. Özellikle Hayat Şarkısı dizisindeki oyunculuğu ile büyük bir beğeni kazanan Olgun Toker hakkındaki bilmedikleriniz yazımızda.olgun

Olgun Toker; 12 Mart 1986 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Babası gemi kaptanı, annesi ise ev hanımıdır. Marmara Üniversitesi Arşivcilik Bölümünü kazanarak İstanbul’a geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2010 yılında gösterime giren Saklı Hayatlar filmi ile olmuştur.

Olgun Toker Oynadığı Dizi ve Filmler

Son Karadayı, Benim Adım Gültepe, Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı, Çember, Dip, Bir Aile Hikayesi ve Arıza dizilerinde rol almıştır. Ayrıca Hükümet Kadın, Düğün Dernek, Küçük Esnaf, Benim Babam Bir Melek ve Yol Arkadaşım gibi filmlerde oynamıştır.

Olgun Toker Nereli Kaç Yaşında?

1986 doğumlu olan Olgun Toker Mersinlidir. Olgun Toker 35 yaşındadır.