Ece Yaşar Çukur’dan Neden Ayrıldı? Karaca Ölüyor! İşte Detaylar

Mayıs ayında final yaparak ekranlara veda edecek olan Çukur dizisinde önemli bir ayrılık yaşanacak. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Çukur dizisinde finale doğru yaklaşılırken dizi de Karaca karakteri ile çok sevilen Ece Yaşar’ın ayrılığı izleyiciyi çok üzecek. Peki Ece Yaşar Çukur’dan neden ayrılacak?

Ece Yaşar Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Sosyal medyada Ece Yaşar Çukur’dan Neden Ayrıldı? sorusu çokça soruluyor. Ece Yaşar’ın Çukur’dan ayrılması tamamen senaryo gereği olacak. Çukur dizisi zaten mayıs ayında final yapacak Eda Ece’de nisan ayında Çukur’dan ayrılacak. Yani aslında Eda Ece final öncesi Çukur’dan ayrılmış olacak. Finali çok yaklaşan dizilerde senarist daha fazla reyting toplamak için bazen önemli karakterlerin diziden erken ayırır. Böylece hem yapımcı daha az oyuncu ücreti öder hem de dizi final öncesi daha fazla reyting alır.

Çukur dizisi senaryosunda da zaten Ece Yaşarîn ağırlığı iyice azalmış dizi de ki Karaca sahnelerinin süresi azalmıştı. Ece Yaşar daha fazla süre alabileceği hatta belki de başrolde yer alabileceği bir dizi arayışına girdi. Kulağımıza gelen kesin olmayan bilgilere göre Ece Yaşar 2021 yaz dizilerinden biri ile şimdiden anlaşmış bile. Bakalım Ece Yaşar Çukur’da efsane olan Karaca karakterinden sonra nasıl bir rol ile izleyicisi karşısında olacak.

Çukur’da Karaca Ölecek mi?

Bir çok izleyicimiz Çukur Karaca ölecek mi sorusunu sitemize sormakta. Çukur dizisinde bu sefer Karaca ölecek. Daha önce vurularak ağır yaralanan Karaca doktorlarında yardımı ile hayata tutunmayı başarmıştı; ancak bu sefer Karaca vurulacak ve kurtulamayacak. Karaca’nın ölmesi Çukur’da işlerin tamamen karışmasına neden olacak.

Çukur dizisinden ayrılan ve Çukur dizisine yeni gelen oyuncuların listesi için tıklayınız Çukur Ayrılan Oyuncular

Ece Yasar Cukurdan Ayrilma resimleri

Etiketler