Cihangir Ceyhan Çukurdan Neden Ayrıldı? Azer Öldü mü? Neden Yok?

Cihangir Ceyhan  son sezonunda Çukur kadrosunda yer almayacak. Kulağımıza gelen bilgilere göre Cihangir Ceyhan’ın menajeri Gökçe Doruk Erten yeni sezonda Cihangir Ceylan için bir çok dizi yapımcısı ile görüşüyor. Normalde dizisine devam eden bir oyuncu başka dizilerin yapımcıları ile görüşmez bu da Çukur’un yeni sezonunda Azer’in olmayacağını veya yeni sezonda bir kaç bölüm sonra Azer’in ölerek diziden ayrılacağı anlamına gelir.

Her ne kadar sonrada dahil olsa da Çukur dizisi izleyicisi Azer’i sevmişti; zira Cihangir Ceylan Azer karakteri ile Çukur’a farklı bir hava katmıştı. Yeni sezonda Erdenet ailesi ile büyük bir mücadeleye girecek Koçovalılar’ın hikayesinde ne yazık ki Azer’e yer yok. Zaten kadrosuna yeni kattığı Suna Yıldızoğlu, Mustafa Avkıran ve Barış Arduç ile oldukça maliyeti artan Çukur dizisinde maliyeti düşürme yolları da aranmaya başladı.

Cihangir Ceyhan Çukurdan Neden Ayrıldı?

Cihangir Ceylan Çukur dizisinden senaryo da yeri bittiği için ayrılacak. Pandemi döneminde şirketlerin karlılık oranı düştüğü için reklam ücretlerinde gidilen indirimler dizilere yeni sezonda ödenecek paraları da düşürdü. Çukur dizisi de yeni sezonda oldukça pahalı oyuncuları kadrosuna kattı; bunun sonucunda da bazı oyuncular ile yollar ayrılmak zorunda kalındı.

Çukur dizisinin 4. sezon kadrosunda senaryoda yeteri kadar ağırlığı olmayan oyuncular ile tek tek yollar ayrılacak. Muhtemelen genç oyuncu Cihangir Ceyhan Çukur dizisi yapımcısı Ay yapım ile ya hiç yeni sezon anlaşması imzalamadı yada bir kaç bölümlük bir sözleşme imzaladı ki başka dizilerde şansını arayarak yeni sezonda işsiz kalmamaya çalışıyor. Cihangir Ceyhan resimleri 2020

Çukur Azer Öldü mü? Çukur Azer Neden Yok?

Çukur dizisinin yeni sezon senaryosunu şuanda göremediğimiz için Azer öldü mü yoksa yeni sezonda baştan itibaren mi olmayacak bilemiyoruz; Çukur dizisi çekimlerinde şuanda Azer karakterine hayat veren Cihangir Ceyhan yok ancak bu kesin ayrıldığı anlamına gelmez belki de çekimi başka günlerdedir.

Cihangir Ceyhan Çukurdan Neden Ayrıldı? Azer Öldü mü? Neden Yok? (1 Yorum)