Öner Erkan Çukur’dan Neden Ayrıldı? Selim Ölüyor! İşte Detaylar

Sonunda Öner Erkan’ın cenaze sahnesi çekildi. Çukur dizisinin 30 kasım 2020 de yapılan çekimlerinde Selim karakteri öldü ve Çukur’da geniş katılımlı bir cenaze sahnesi çekilemedi. Pandemi yasakları nedeniyle Selim ne yazık ki mahzun şekilde ebediyete uğurlandı.

Öner Erkan Çukur’dan Neden Ayrıldı?

Öner Erkan’ın Çukur dizisinden ayrılması senaryo gereği olacak. Çukur dizisi yapımcısı Ay Yapım bu sezon Çukur dizisini bitirmeyi düşünüyor bu nedenle de sezon sonunda bitecek dizi için maliyetlerini azaltma peşinde. Bu noktadan sonra Çukur dizisi Selim’siz de gidebilir zira artık hiç bir şey uzatılmak zorunda olunmadığı için zaten senaryo akıcı olacak. Selim’in Çukur’dan ayrılması tamamen Ay Yapım’ın oyuncu maliyetlerini düşürme daha çok kar etmek için senaristlere verdiği emir oldu.

Çukur’da Selim Nasıl Ölecek?

Çukur’da Çağatay Erdenet Çukur’un tapusu ile Selim’e bir pusu kuracak. Selim’e gel Çukur’un tapusunu sana vereyim anlaşalım diyen Çağatay Selim’i yaralayıp Çukur’a gönderecek. Çukur’a Çukur’un tapusu ile gelen Selim baba emanetlerini kurtardım diye sevinerek ölecek. cukur selim oluyor

Öner Erkan Çukur’a Geri Dönecek mi?

Kesin olarak Selim Çukur’a dönmeyecek zaten Öner Erkan’a da bir çok yeni diziden teklif var Öner Erkan 2021 de yep yeni bir dizi ile izleyicisi karşısında olacak. oner erkan cukur

 

Öner Erkan Çukur’dan Aralık 2020’de Ayrılacak

Güncelleme 16 Haziran 2020: Öner Erkan’ın haziran 2020 de Çukur’dan ayrılacağı yönünde ki iddialar tamamen asılsızdır. . Öner Erkan Çukur dizisi için 200 sonuna kadar imza attı.

Öner Erkan’ın Çukur dizisinden ayrıldığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Çukur dizisinde hayat verdiği Selim karakteri ile büyük üne kavuşan Öner Erkan 3 sezondur yer aldığı Çukur ayrılacağı iddia ediliyor. Peki Öner Erkan Çukur’dan neden ayrılıyor?

Çukur dizisinde 4. sezon son sezon olacak ve dizi de yeni sezon Selim Koçovalı’nın ölümü ile başlayacağı iddia edildi.. Koçovalı ailesi Selim’i kaybettikten sonra zorlu bir düşman olan Erdenet karşı karşıya da kalacak. Çukur dizisinde Selim karakteri artık senaryoda yer almayacağı için Öner Erkan da Çukur’dan ayrılmış olacak.

Selim Koçovalı ölünce Öner Erkan’ın da Çukur dizisi ile bağlantısı kalmayacak ve Öner Erkan Çukur’dan ayrılmış olacakmış. Öner Erkan 2020 2021 yeni sezonunda yeni bir dizi ile izleyicisi karşısına tekrar çıkmak için şimdiden yeni dizi görüşmelerine başlamış olabilir.

Çukur’da Selim Ölüyor mu?

Çukur dizisinde hatırlanacağı üzere daha önce Koçovalı ailesinin babası İdris Koçovalı ölmüş ve Koçovalı ailesi başsız kalmıştı. Şimdi de Çukur’a gelecek tahminimize göre yeni düşman Erdenet Ailesi Selim Koçovalı’yı öldürerek Yamaç ve Cumaali’ye ders vermek isteyecek ancak Selim’in ölmesi sonrası başta Akın Koçovalı olmak üzere tüm Koçovalı ailesi bir araya gelecek.

ner Erkan Çukurdan neden ayrıldı resimleri

Bir çok izleyicimiz Selim Koçovalı’nın ölmesine bir anlam veremeyecek ve Selim’in tekrar Çukur’a dönmesini bekleyecek ancak bize gelen bilgilere göre Öner Erkan Çukur’dan ayrılırsa Çukur’a bir daha dönmeyecek. Daha önce Çukur’a öldü sanılan Baykal ve Mahsun karakterleri geri dönmüştü; ancak Selim karakteri için geri dönüş düşünülmüyor zaten cenazesi falan da izleyiciye gösterilecek. Tahminimize göre Öner Erkan Çukur’un yeni sezonunda bir kaç bölüm yer alacak ve sonrasında ölerek diziden ayrılacak.

Öner Erkan’nın Yeni Dizisi Hangisi

Öner Erkan’ın Çukur’dan ayrıldığı haberi medyada 2020 2021 yeni sezonunda başlayacak yeni diziler ile görüşmesi sonrası gelmiş olabilir ancak şuanda Öner Erkan’ın yeni sezonda yer alacağı yeni dizinin ismi bilinmiyor. 2020 de başlayacak yeni dizilerin listesi için tıklayınız 2020 Yeni Diziler