Savaşçı İçin Final Kararı Alınıyor? İşte Şok Gerçek (Haziran 2021)

Fox Tv yönetimi Savaşçı dizisi için kararını verdi. Savaşçı dizisi 109. bölümü ile 12 haziran 2021 de final yaparak ekranlara veda edecek.

Savaşçı Haziran 2021’de Final Yapıyor

Savaşçı dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceği merak konusuydu. Cumartesi akşamları beklediği reytingleri alamayan Savaşçı dizisi final yaparak ekranlara veda edecek. . Savaşçı dizisi 109. bölümü ile 12 haziran 2021 de son kez ekranlarda olacak.

Savaşçı dizisi yeni oyuncu kadrosu ve yeni konusu ile çok beğenilse de Kardeşlerim ve Gönül Dağı dizisinin gösterdiği üstün performans nedeni ile düşük reytingler aldı ve finali hak etmediği halde final yapmak zorunda kalacak.

savasci final 109. bolum resimleri

Savaşçı Dizisi Kanal Değiştirebilir

Limon Film 5. sezonu ile ekranlara gelecek Savaşçı dizisi için tanıtım fragmanı yayınladı ancak Fox TV tarafından Savaşçı’nın 5. sezon tanıtımı yayınlanmadı bu da Savaşçı’nın kanal değiştireceği anlamına gelir. Berk Oktay yani Kaan Bozok olmadan Savaşçı dizisi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek. Yayın tarihi olarak ise ocak 2021 düşünülüyor

SAvaşçı 5. sezon Tanıtım fragmanı

Savaşçı Dizisi Yapımcısı Limon Film Resmi Açıklama Yaptı 15 Ekim 2020

Savaşçı dizisi yapımcısı Limon Film Savaşçı dizisinin çekimlerine yeniden başlanacağını ve Fox TV de dizilerinin yoluna devam edeceğini açıkladı. Savaşçı dizisinde pandemi öncesi çekim yapılan set ortamları yeniden düzenlenmeye başlandı bile.

Savaşçı Dizisi Başrol Oyuncusu Berk Oktay Yaşanan Belirsizlik ile İlgili Bir Açıklama Yaptı

savasci aciklamasi berk oktay

Berk Oktay yaptığı açıklamada biz diziye devam etmek istiyoruz ama yapımcı iflas etti demeye getirdi.

Savaşçı 5. sezonu ile 2020 2021 yeni sezonunda kaldığı yerden ekranlara gelmeye devam edecek gibi. Savaşçı dizisi oyuncuları ile ağustos sonunda yeniden sözleşme imzalandı. Savaşçı dizisinde Kaan Bozok karakteri ile 4 sezondur yer alan Berk Oktay’da 5 eylül 2020 de Savaşçı dizisi ile yeni sezon sözleşmesini imzaladı. Berk Oktay Savaşçı ile sözleşme yenilemeden önce Şeref Sözü dizisi ile de görüşmeler yapılmıştı.

Savaşçı dizisini Fox Tv devam ettirme kararı alınca Limon Film de Savaşçı dizisi oyuncularına hem paralarını ödedi hemde yeni sezon için istedikleri ücretleri ödemeyi kabul etti. berk oktay 2020 resimleri

Savaşçı Oyuncuları İle Sözleşme İmzalandı

Limon Filmin 5. sezonu ile ekranlara gelmesi beklenen ve yayınlandığı tüm sezonlarda hiç bir diziye birinciliği kaptırmayan Savaşçı dizisi için final kararı alınmak üzere. Savaşçı dizisi başrol oyuncuları Berk Oktay, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu menajerleri aracılığı ile 2020 2021 yeni sezonunda yer alabilmek için yeni diziler ile görüşüyorlar.

Bir çok yapımcı ise deneyimli oyuncular Berk Oktay Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu’na şimdiden bir çok senaryo ulaştırdı. Aslında Savaşçı dizisinin devam etmesi planlanıyordu ağustos başına kadar; ancak yine yapımcı Limon Film tarafından son anda çıkarılan arıza ile işler karıştı. Oyuncular yapımcının teklifini kabul etmedi ve bu şartlar altında diziye devam etmek istemedi.

Sürekli Eskişehir ve Ankara bölgelerinde kırsal alanlarda zorlu çekimlere çıkan Savaşçı dizisinden kimse ücret indirimi yapmak istemedi. Yapımcı Limon Film ise bu şartlar altında dizinin devam edemeyeceğini pandemi nedeniyle gelirlerin düştüğünü ve herkesin fedakarlık yapması gerektiğini belirtti ancak tüm oyuncular zaten paralarını alamadıkları Limon filme resti çekti.

Limon Film İçin Savaşçı Dönemi Kapandı

Yapımcı Limon filmin blöf yaptığı düşünülse de Limon Film içinde Savaşçı dönemi kapandı; yüksek oyuncu maliyetleri nediyle reytingler pazar akşamı iyi olsa da ne yazık ki Savaşçı dizisinden kar edilemiyor. Bunun sonucunda da alelacele Savaşçı dizisi set ekibi yeni dizilere yelken açtı. Sadece oyuncular değil kameramandan kostüm ekibine kadar herkes yeni sezonda işsiz kalmamak için mücadele veriyor.

Şuana Kadar Herhangi Bir Savaşçı Oyuncusu Başka Bir Dizi İle Sözleşme İmzalamadı

Bir çok dizinin oyuncu kadrosunu yakından takip ediyoruz; ancak Savaşçı dizisinin ana karosundan kimsenin başka bir dizi ile anlaştığını görmedik; bu durumda Savaşçı dizisinin son anda direkten dönme ihtimali hala var ancak izleyicilerin yapımcıya ve kanala baskı yapıp dizilerine sahip çıkmaları şart.

Savaşçı İçin Final Kararı Alınıyor? İşte Şok Gerçek (Haziran 2021) (12 Yorum)

  1. Ya lütfen final olmasın zaten berk oktay diziden çıkarsa dizinin tadı tuzu kalmaz berk oktayı çok seviyoruz

  2. lütfen bitirmeyin eğer bitirirseniz Fox da benim için biter. Nedense içimden bir ses şimdi bitmeyecek diyor bilmiyorum ne kadar doğru ilerleyen zamanlarda görüceğiz.

  3. Savaşçı bitirilirse fox tv yi bir daha seyretmeyeceğim.çünkü bildiğiniz gibi değil. TÜRKİYENİN dört bir noktasında hayranlıkla izleniyor ve rakibide zaten yok ve olamaz.çünkü kadrosuda çok güçlü..üzmeyin bizi daha fazla…bu diziyi seyrederken adeta zaman duruyor..saygılar..

  4. Savaşçı dizisi kesinlikle bitirilmemeli. İnsanlar zaten stres altında birde bu diziyi bitirerek infial yaratmayın…pazar akşamları reytingleri kırmasını geçin inanın türkiyenin dört bir yanında bu dizi ilgi ve heyecan ile seyrediliyot.mendil yanımızdan eksik olmuyor.rica ediyoruz lütfen bitirmeyin..biz bu savaşçıya çok alıştık…kaldırılırsa bir daha tv kanallarında Fox u tutmayacağım..Fox tv den özellikle rica ediyoruz…bizi daha çok üzmeyin…saygılar..

  5. Dizi gayet iyi gidiyor. Oldukça heyecanlı. İnsanların severek izledikleri dizileri neden bitirme çabası içindeler anlamıyorum. Evet Birgün bitecek ama ogün bugünler değil.

  6. Hayır ya bitirmeyin kanallarda tek asker dizisi herkes tarafından seyrediliyor. Çok seviliyor. Bitirmesinler. Kanal da dizinin yapımcısı da büyük hata yapıyor. Bitirmesinler.

  7. biz seyircilir bu savas dizisini finale getiriseniz diger benzeri dizileri seyremtmemem karari aliriz ona gore ona goreeeeee final yok diziye devaaam adami delirtmeyiiiiiin haaa

  8. Savaşçı dizisini seven hayran olan kitle varken özellikle Eskişehir bölgesinde çekilmesi reyting rekorunu elinden düşürmeyen bir dizi iken limon film şirketinin maliyet hesabı yapması kazanmıyorum diyerek rest çekmedi bizleri çok üzdü bir an önce dizinin 5.ci sezonun çekimlerinin başladığını duymak ümidiyle saygılarımla

  9. Hayır ne olur bitmesin zaten aylardır başlamasını bekliyordum reytikler bu kadar fazlayken neden final hayal kırıklığına uğradım herkeze bu dizi öneriyorum ve cevapları asker dizisinde ne buluyorsun diyorlar benim cevabım ise ben o dizide kendimi buluyorum tam kendimi buldum final yapcak varmı böyle bir şey ben finali hak etmiyo