Son Yaz Arda Kim? Sarp İkiler Kimdir?

Son Yaz dizisi oyuncularını yakından tanımaya devam ediyoruz. Son Yaz dizisinde Yasemin Yazıcı ile partner olacak Sarp İkiler dizi de Arda Ateş isimli bir gence hayat verecek. Dizi de Kaan, Naz ve Yağmur’un yakın arkadaşı olan Arda dostluğa önem veren bir gençtir.

Son Yaz Arda Kim?

Arda lise eğitimini yeni tamamlayan başarılı ve uçarı bir gençtir. Kaan ve Yağmur ile ilk okuldan arkadaş olan Arda’da Adalet Sitesinde oturur. Eğlenceye çok düşkün bir genç olan Arda üniversite sınavında Yağmur kadar başarılı olmasa da dostlarından ayrılmak istemez çünkü onun hayatta ki en büyük şansı dostlarıdır.

Arda yakışıklıdır ama hayatında da şuanda kimse yoktur; Arda dostum dediği Naz’a aşık olabilir ancak Naz’ın gözü yükseklerde olduğu için Arda ondan kendini uzak tutmaya çalışır. son yaz arda

Sarp İkiler Kimdir?

Hercai dizisinde Caner karakteri ile yer alan Sarp İkiler radyo ve televizyon eğitimi almaktadır ve şuanda 24 yaşının içindedir. 1997 de İstanbul’da dünyaya gelen Sarp İkiler en önemli ekran deneyimini Son Yaz dizisinde hayat vereceği Arda karakteri ile yaşayacaktır. İnstagram’da @sarpikiler kullanıcı adını kullanmaktadır.

Sarp İkiler Kaç Yaşında?

1997 doğumlu olan Sarp İkiler 24 yaşının içindedir.sarp ikiler oyuncu

Yorum yaz