Son Yaz Altay Kimdir? Ata Nedim Arman Kimdir? Selim’in Oğlu

Son Yaz dizisinde oyuncu kadrosunu yazmaya ve tanıtmaya devam ediyoruz. Genç yeteneklerin bir araya geldiği dizinin senaryosu da etkileyici. Dizide devlet ve mafya mücadelesi konu ediniyor. Dizi 1 Ocak Cuma günü saat 20.00’dan itibaren her hafta yayınlanacak .

Son Yaz Altay Kimdir?

Son Yaz dizisinde Altay Kara Selim ve Canan çiftinin küçük oğlu. Ablasının baskın karakteri yüzünden kişiliğini tam olarak tamamlayamamış. Özgüveni düşük olan Altay ablasının zoruyla spora başlamış ancak bu işten zevk alınca devam etmiş. Özellikle dalma ve yelken sporlarına meraklı.

Oldukça zeki olan Altay bilgisayar oyunlarından zevk alıyor. Çekingen bir karakter olan Altay büyüklerini taklit etmekte kendini bulan Altay Akgün’ün serseri karakterini taklit etmeye başlayacak ve onun gibi olmaya çalışacak.

Ata Nedim Arman Son yaz dizisinde Altay olarak yer alacak

Son Yaz Ata Nedim Arman Kimdir?

Son Yaz dizisinde Altay karakterini oynayacak olan Ata Nedim Arman  2017 yılında yayınlanan Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminde Cumali’nin çocukluğunu oynamıştır. ATA 1

Ata Nedim Arman Kaç Yaşında?

Ata Nedim Arman ilk kez Son Yaz dizisi ile bir dizi de oynayacak genç bir yetenektir. 2017 de daha çocukken Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filminde yer alan Ata Nedim Arman Son yaz dizisinde ki seçmelerde üstün bir oyunculuk performansı ile göz doldurmuş ve Altay karakteri için uygun görülmüştür.

Ata Nedim Arman Kaç Yaşında?

Ata Nedim Arman tahmini 15 16 yaşlarındadır.

Son Yaz dizisinin genç oyuncusu hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Bu yüzden yaşı ile ilgili bir yorumda bulunamıyoruz.