Son Yaz Naz Yaman Kim? Yasemin Yazıcı Kimdir?

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Yaz dizisi merakla bekleniyor. 03 Medya tarafından yapımı gerçekleştirilen dizinin yönetmeni Burak Arlıel. Dizide Alperen Duymaz. Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan başrollerde oynuyor. Merakla beklenen dizi Cuma günleri 20.00 da yayınlanacak.

Dizide suç örgütü ve aralarındaki ilişki ile Cumhuriyet savcısı Selim Kara’nın mücadelesi anlatılacak. Dizide bir çok  yetenekli isim yer alıyor. Bunlardan biri de Naz Yaman karakterini oynayacak olan Yasemin Yazıcı olacak. Yasemin Yazıcı oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda vokal ve dans eğitmeni. Şimdi onu yakından tanıyalım.

Son Yaz Naz Yaman Kimdir?

Son Yaz dizisinde Emel ve Metin çiftinin kızı ve Yasemin’in de kuzeni. Naz Yaman babasına oldukça düşkün iken annesinin baskıları hoşuna gitmiyor. Öz güveni oldukça yüksek olan Naz güzelliği ile dillere destan. Naz Yaman neşeli ve çocuksu bir kişilik. Özgürlüğüne düşkün olan Naz üniversiteye başlamayı bekliyor.Naz

Alış  veriş tutkunu olan Naz markaların giysi reklamlarını yapıyor. Düzgün fiziği sayesinde ne giyse yakışır cinsten. Naz şımartılmanın verdiği öz güven ile her şeyin en iyisine kendisinin layık olduğunu düşünüyor.

Son Yaz Yasemin Yazıcı

Fox TV ‘de ekranlara gelecek olan Son Yaz dizisinde şımarık, aynı zamanda çok güzel olan Naz Yaman’ı oynayacak olan Yasemin Yazıcı 8 Eylül 1997 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden mezun olan Yasemin Yazıcı 23 yaşında. Okul yıllarında tiyatro ile ilgilendi. Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde çeşitli tiyatro eserleri verdi.yasemin

Vokal ve dans eğitimleri de alan güzel oyuncu Güzellik ve Pera Sanat okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimlerine Londra Müzik ve Drama Sanat Akademisinde devam etmektedir. Son Yaz dizisinde başarılı olmasını diliyoruz.

Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında

Son Yaz Dizisinin Naz Yaman’ı Yasemin Yazıcı 23 yaşındadır.

Yasemin Yazıcı Nerelidir?

Yasemin Yazıcı’nın İstanbul’da doğduğunu anacak aslen nereli olduğunu bilmiyoruz.

Yasemin Yazıcı’nın Sevgilisi Var mı?

Bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorum yaz