Stefani Çağlar Kimdir? Kaç Yaşında?

Stefani Çağlar Türkiye’nin En Küçük Cosplayeri söylemi ile ünlü olan çocuk oyuncudur. 6 yaşında olan Stefani Çağlar annesinin ona özel dikriği kıyafetler ile ünlü oyuncuları taklit etmekte ve sosyal medyada büyük beğeni kazanmaktadır. Son olarak Alef dizisinde de ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Stefani Çağlar on elinde on marifet bir kız çocuğudur. Tam ismi Stefani Su Çağlar’dır

Stefani Çağlar Kimdir?

Stefani Çağlar 2014 yılında Antalya’da dünyaya gelmiş çocuk model ve oyuncudur.  6 yaşının olan Stefani Çağlar Amerikalı bir anne ve Türk bir babanın kızıdır ve şuanda anaokulu öğrencisidir. İlk oyunculuk deneyimi ise Alef dizisi olmuştur.

Sosyal medyada 300.000 takipçisi olan Stefani Çağlar’ın annesi Alya Çağlar en ünlü defilelerde ünlü mankenlerin podyumda giydiği kıyafetlerin birebir aynısını dikip kızına giydiriyor ve sosyal medyada bu oyunla takipçi topluyor. Cosplayer olarak adlandırılan bu oyun Türkiye’de de bir akım haline gelmiş durumda.

Stefani su Çağlar kimdir resimleri

Stefani Çağlar Kaç Yaşında?

Stefani Çağlar 6 yaşındadır ve 2014 doğumludur. Stefani Çağlar annesi Alya Çağlar’a çok benzemektedir.

Stefani Çağlar ve annesi Alya Çağlar

Stefani Çağlar Dizileri Filmleri

Stefani Çağlar kameraya alışık bir kızdır. İlk dizisi Alef dizisi olsa da bir çok reklam teklifi almıştır. Çok yakında Stefani Çağlar’ı bir çok dizi, film ve reklamda da görebiliriz.