Taçsız Prenses Masal Kim? Elif Kurtaran Kimdir? Kaç Yaşında?

Fox TV ekranlarında 2023 öncesi ekranlarda olacak Taçsız Prenses dizisinin çocuk başrol oyuncusu ile tanıştık. Taçsız Prenses dizisinin prensesi çocuk oyuncu Elif Kurtaran olacak. Hem oyunculuk yetenekleri ile hem de güzelliği ve tatlılığı ile izleyiciyi büyüleyen Elif Kurtaran Taçsız Prenses dizisinde Masal karakteri ile yer alacak ve diziye büyük renk katacaktır.

Taçsız Prenses Masal Kim?

Taçsız Prenses Masal Kim? Taçsız Prenses dizisinde Masal 9 yaşında hayatın tokatını daha yeni yemeye başlamış akıllı ve cesur bir kızdır. Annesi Şirin ile birlikte yaşayan Masal zorluklar içinde 8 yıl geçirse de annesi hiç bir zaman Masal’a gerçek hayatının acımasız yüzünü göstermemiş onu masallar ile büyütmüştür. Annesi Şirin’in kalp hastalığı sonrası gerçek hayatın içinde ürkek bir ceylan gibi kalan Masal zor zamanlar geçirecektir. Masal’a bu zor zamanlarında ise Evgin öğretmen el uzatacaktır. Peki şimdi de Taçsız Prenses dizisinde Masal karakterine hayat veren Elif Kurtaran’ı yakından tanıyalım? Elif Kurtaran kimdir?

Taçsız Prenses Masal Elif Kurataran isimli oyununun hayat verdiği karakterdir.

Elif Kurtaran Kimdir?

Elif Kurtaran Kimdir? Elif Kurtaran 2014 İstanbul doğumlu çocuk oyuncudur ve 9 yaşının içindedir. İlk başrol deneyimini Taçsız Prenses dizisinde hayat vereceği Masal karakteri ile yaşayacaktır.

Vav Stars menajerliğin oyunsudur. Son dönemde Kuş Uçuşu dizisinde Melisa. Annemizi Saklarken dizisinde Pelin ve Sol Yanım dizisinde Maya karakterleri ile yer alan Elif Kurtaran 2014 doğumludur ve 9 yaşının içindedir. İlkokul 3. sınıf öğrencisi olan güzel oyuncu hem okuluna devam etmekte hem de yer aldığı dizilerin setlerine psikolojik danışman eşliğinde devam etmektedir.

Elif Kurtaran şuana kadar yer aldığı dizilerde kendisini gösterip Taçsız Prenses dizisinin başrol oyuncusu olma onurunu hak etmiştir. Ailesi tarafından yönetilen bir instagram hesabı vardır. Elif Kurtaran 8 yaşınd abir çocuk oyuncudur aslen istanbul doğumludur

Elif Kurtaran Kaç Yaşında?

Elif Kurtaran 2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 2023 yılı itibari ile 9 yaşının içindedir.

Elif Kurtaran Dizileri

  • Taçsız Prenses (Masal)
  • Kuş Uçuşu (Melisa)
  • Annemizi Saklarken (Pelin)
  • Zemheri
  • Sol Yanım (Maya)