Temizlik Benim İşim 9 Mart Neden Yok? 10 Mart Neden Yayınlanmıyor?

Kadir Ezidi’nin sunuculuğunu üstlendiği Temizlik Benim İşim yarışması ile ilgili şok bir karar verildi. Hafta içi her gün 14:00 da ekranlara gelen ve her hafta bir yarışmacının 10.000 TL kazanmak için yarıştığı Temizlik Benim İşim yarışması 9 mart salı ve 10 mart 2021 çarşamba günü Fox TV ekranlarında olamayacak.

Yapımcılığını Gold Filmin üstlendiği Masumiyet dizisinin beklenen reytingleri alamaması sonrası diziye büyük yatırım yapan ve yaptığı yatırımın karşılığını göremeyen Fox TV şok bir karar aldı. Temizlik Benim İşim’i 2 gün dijitale olan Fox TV 9 mart 2021 salı ve 10 mart 2021 çarşamba günü Temizlik Benim İşim Yerine Masumiyet dizisinin tekrarını koydu. Temizlik Benim İşim’in yeni bölümleri ise Fox TV’nin internet sitesinden ve FOX Play’dan yayınlanacak

Temizlik Benim İşim 9 Mart Neden Yok?

Salı günü Temizlik Benim İşim’i bekleyen izleyiciler ekranlarda Masumiyet dizisini görünce şok oldu ve sitemize Temizlik Benim İşim 9 Mart Neden Yok? sorusunu sordu. 2 sezondur aynı saatte Temizlik Benim İşim’i izleyen izleyicilere büyük saygısızlık yapıldı özellikle de dijitale erişimi olmayan yada dijital ile işi olmayan ev hanımlarına. Eğer Fox Tv Masumiyet dizisinin de reytinglerini yükseltemezse Temizlik Benim İşim’e de çok yazık olacak zira bir çok izleyici Temizlik Benim İşim’in bittiğini düşünerek programı izlemekten vazgeçecek veya bu saygıszlığa çok kızarak bir daha Fox TV’yi bile açmayacak.

Masumiyet dizisinin konusu, oyuncu kadrosu ve karakter analizleri için tıklayınız Masumiyet Oyuncuları

Temizlik Benim İşim’in salı ve çarşamba günleri genel haftaya göre düşük reyting alması Fox TV yönetiminin bu saçma kararı almasına etkili oldu. İlk sezonda çok yüksek reytingler alarak baş üstünde tutulan Temizlik Benim İşim ve Kadir Ezildi ne yazık ki 2. sezonda beklenen saygıyı göremiyor.

Temizlik Benim İşim 10 Mart Neden Yayınlanmıyor?

Temizlik Benim İşim programı 10 mart 2021 çarşamba günü aslında yayınlanıyor ancak televizyonda değil; aynı 9 mart salı günü olduğu gibi dijitalde yayınlanıyor. Programda neler olduğunu merak eden izleyiciler FOXPLAY internet sitesinden programlarının yeni bölümünü takip edebilirler.

Temizlik Benim İşim önümüzde ki hafta ise kaldığı yerden hafta içi her gün yayınlanarak yayın hayatına devam edecek.Temizlik Benim Isim 9 Mart

Yorum yaz