Masumiyet Dizi Oyuncuları Kadrosu ve Karakter Listesi

Fox TV ekranlarında şubat ayında izleyicisi karşısına çıkacak Masumiyet dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın yer alırken yapımcısı Gold Film olacak.  Masumiyet dizinin çekimleri de İstanbul Anadolu yakasında bulunan merhum iş adamı Sakıp Sabancı’nın eski evinde yapılacak. 

OyuncuKarakterKarakter AçıklamasıGörsel
Hülya Avşar – Haleİsmail’in eşihülya avşar Masumiyet dizisinde hale olarak yer alacak
Ertuğrul Postoğlu İsmailHale’nin kocasıErtuğrul Postoğlu masumiyet İsmail dizisinde olarak yer alacak
Serkay Tütüncü İlkerHale ve İskender’in OğluSerkay Tütüncü masumiyet dizisinde İlker olarak yer alacak
Deniz Çakır BaharTimur’un eşiDeniz Çakır masumiyet dizisinde Bahar karakteri ile yer alacak
Tolga Güleç Timur Bahar’ın kocasıTolga Güleç masumiyet dizisinde Timur karakteri ile yer alacak
İlayda Alişan ElaBahar ve Timur’un kuzuİlayda Alişan masumiyet dizisinde Aylin karakteri ile yer alacak
Mehmet Aslantuğ Harunİrem’in babasıMehmet Aslantuğ masumiyet dizisinde Harun karakterine hayat verecek
Deniz Işın İremHarun’un kızıDeniz Işın masumiyet dizisinde İrem karakteri ile yer alacak
Alayça Öztürk alayça öztürk gidişolu 2021 de masumiyet dizisinde yer alacak
Neslihan Arslan
Burcu Derya
Selen Uçer
Asena Tuğal
Kimya Gökçe Aytaç
Rüçhan Çalışkur
Gizem Ergün
Ozan Kaya Oktu
Asena Keskinci

Masumiyet Oyuncu Kadrosu

Hülya Avşar – Hale

Masumiyet dizisinde Hale karakteri ile yer alacak usta oyuncu Hülya Avşar 10 Ekim 1963 de Edremit de dünyaya gelmiştir ve 58 yaşının içindedir. . 1983’e kadar normal bir hayat süren Hülya Avşar dünya güzeli seçilmesi ile çalkantılı hayatına giriş yapmış; ilk vukuatta evli olduğunun anlaşılması sonrası verilen birinciliğin geri alınması olmuştur. Oyunculuktan önce dönemin en meşhur işi olan ses sanatçılığına girmeye karar veren güzel oyuncu Hülya Avşar daha sonra sinema filmleri ile oyunculuğa geçmiştir. 10 parmağında 10 marifet olan usta isim sayısız dizi ve filmde yer almıştır. Son dönemde her şeyi kendine ait Selfie  filmini çeken ve hayatını anlatan Hülya Avşar Muhteşem Yüzyıl: Kösem’den sonra bir dizi de yer almamıştır.

Hale İsmail’in eşidir. Zengin ve güçlü bir kadındır. Hayattaki en değerli varlığı biricik oğlu İlker’dir.  

Ertuğrul Postoğlu – İsmail

Masumiyet dizisinde İsmail karakteri ile yer alacak usta oyuncu Ertuğrul Postoğlu 1967 de Malatya doğumludur ve 54 yaşındadır ve usta bir tiyatro oyuncusudur. Diriliş Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Bahadır bey karakteri ile tanınan Ertuğrul Postoğlu son dönemde Elimi Bırakma dizisinde ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde yer almıştır. Tarihi dizileri çok seven Ertuğrul Postoğlu 2020 de ise Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Korkut Ata olarak izleyicisi karşısına çıkmıştır.

Karısını çok seven İsmail Hale’nin kocasıdır. Büyük bir holdingin sahibidir her şeyini oğlu İlker’e devretmek ve emekli olmak istemektedir artık.

Serkay Tütüncü – İlker

Masumiyet dizisinde İlker karakteri ile yer alacak Serkay Tütüncü 7 Şubat 1991 de İzmir de dünyaya gelmiştir. 20 yaşında olan Serkay Tütüncü Survivor 2016 ile tanınmıştır. Özellikle Bay Yanlış ve de Afili Aşk dizilerinde hayat verdiği karakterler ile ekranlarda çok sevilmiştir. Bir dönem Yunus Günçe ile Para Bende programını da sunan Serkay Tütüncü 1,78 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığındadır. Serkay Tütüncü’nün Nesli Alagil ile sevgili olduğu söylenmektedir.

20’li yaşların başında olan İlker oldukça yakışıklı ve zengin bir gençtir. Çocukluktan itibaren hiç zorluk görmemiştir. Şimdilerde İrem ile güzel bir ilişkileri vardır.  

Deniz Çakır – Bahar

Masumiyet dizisinde Bahar karakteri ile yer alacak güzel oyuncu Deniz Çakır 31 Aralık 1982 de Ankara da dünyaya gelmiştir. 39 yaşında olan Deniz Çakır Güvenç Dağüstün ile aşk yaşamaktadır. Daha önce Hülya Avşar ile Kadın İsterse dizisinde birlikte yer alan Deniz Çakır özellikle Yaprak Dökümü dizisinde hayat verdiği Ferhunde karakteri ile en büyük çıkışını yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ismini dünyaya duyurmayı başaran Deniz Çakır olaylı şekilde ayrıldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinden  sonra yer aldığı dizilerde tutunamamıştır. Deniz Çakır 175 cm boyunda ve 60 kilodur.

Bahar 30’lu yaşların sonunda olmasına rağmen genç kızların bile kıskandığı bir güzelliği sahip zengin bir kadındır. Timur ile evlidir. 

Tolga Güleç – Timur

Masumiyet dizisinde Timur karakteri ile yer alacak yakışıklı oyuncu Tolga Güleç  1981 yılımda Hatay da dünyaya gelmiştir ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlamıştır. 40 yaşının içinde olan Tolga Güleç Yeliz Şar ile evlidir ve 1.76 metre boyunda ve 74 kilo ağırlığındadır. Poyraz Karayel dizisi ile tanınan Tolga Güleç son dönemde Leke ve Fazilet Hanım ve Kızları gibi önemli dizilerde başrollerde yer almıştır.

Bahar’ın eşi olan Timur zengin ve yakışıklı bir iş adamıdır. 

İlayda Alişan – Ela

Masumiyet dizisinde Ela karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak güzel oyuncu İlayda Alişan 1 Ocak 1996 İstanbul doğumludur ve 25 yaşındadır. Aslında oyunculuğa Bana Sevmeyi Anlat ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde yer alsa da Çukur dizisinin Akşın’ı olarak tanınan İlayda Alişan son olarak Şampiyon dizisinde Neslihan karakteri ile yer almıştır. Bilinen bir sevgilisi olmayan İlayda Alişan 1,58 m boyunda 48 kg ağırlığındadır.

Ela Bahar ve Timur’un kızlarıdır. Daha 20’lerinde güzel ve çekici bir kız olan Ela İlker’e deliler gibi aşıktır. 

Mehmet Aslantuğ – Harun

Masumiyet dizisinde Harun karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak Mehmet Aslantuğ. 25 Eylül 1961 Samsun doğumludur ve 60 yaşının içindedir. Oyuncu Arzum Onan ile evli olan Mehmet Aslantuğ Hanımın Çiftliği ve Kardeş Çocukları dizisi ile Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olmayı başarmıştır.  Mehmet Aslantuğ 73 kg ağırlığında ve 178 cm boyundadır. Kendisi Detay filmin de sahibidir.

Harun İrem’in çok sevdiği babasıdır. Eşini kaybeden Harun kızı İrem’e sığınmış ve hayata zor da olsa tutunmuştur. 

Deniz Işın – İrem

Masumiyet dizisinde İrem karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak olan Deniz Işın 2021’e Sefirin Kızı dizisi ile girse de Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Deniz Işın başrolde yer alacağı Masumiyet dizisinde yer alacaktır.  28 Mayıs 1992 İzmir doğumlu olan Deniz Işın Tiktok ile ünlü olan isimlerdendir. Ege Üniversitesi Kimya eğitimi alırken sosyal medyaya giren ve çok sevilen güzel oyuncu Deniz Işın 1,69 boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Her Yerde Sen ve İyi Günde Kötü Günde dizileri Deniz Işın’ın yer aldığı önemli dizilerdendir.

İrem Harun’un akıllı ve güzeller güzeli kızıdır. Güzelliği kadar güzel ahlakı ile dikkat çeken İrem İlker’e aşık olacaktır.

Alayça Öztürk

Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Jülide karakteri ile yer alan ve dikkatleri üzerine çeken Alayça Öztürk Gidişoğlu 1984 de İstanbul hayata gözlerini açmıştır. 37 yaşında ki güzel oyuncu Alayça Öztürk Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro eğitimi almıştır. Aşk ve Mavi’in Safiye’si olarak çok sevilen Alayça Öztürk Gidişoğlu Sercan Gidişoğlu ile evlidir. Masumiyet dizisinde yer alacak Alayça Öztürk 1.70 boyunda olan oyuncu 59 kg ağırlığındadır.

Neslihan Arslan 

25 Nisan 1989 İstanbul doğumlu olan Neslihan Arslan 32 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında Müzikal ve Mimar Sina Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Neslihan Arslan Acans Entertainment’ın oyuncusudur. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenen Neslihan Arslan İstanbullu Gelin dizisi ile de ünlenmiştir.

Burcu Derya

Family Ajans Oyuncusu olan Burcu Derya 1992 doğumludur ve 29 yaşının içindedir. İçerde dizisi ile tanınan Burcu Derya le ekran yolculuğuna başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde küçük bir rolde yer almıştır.

Selen Uçer

1983 İstanbul doğumlu olan Selen Uçer 38 yaşının içindedir. Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan Selen Uçer daha sonra Yeditepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. 174 cm. boyunda ve 64 kilo olan Selen Uçer’in son olarak Çukur, Leke ve Koca Koca Yalanlar dizisinde yer almıştır. 

Asena Tuğal

1 Ocak 1984 de İstanbul dünyaya gelen Asena Tuğal 37 yaşının içindedir. Kürek sporculuğu ve muhabirlik yapan Asena Tuğal aynı zamanda profesyonel  bir tekvandocudur. Son olarak Afili Aşk’ta Hülya karakteri ile yer alan Asena Tuğal özellikle Kertenkele ve Lise Devriyesi dizileri ile tanınmıştır.

Kimya Gökçe Aytaç

1989 da İstanbul dünyaya gelen Kimya Gökçe Aytaç 32  yaşının içindedir. Sektöre manken olarak giren Kimya Gökçe Aytaç Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile tanınmıştır. Güzelliği ile her dönem dikkat çeken Kimya Gökçe Aytaç son sönemde Erkenci Kuş dizisinde Polen ve Diriliş Ertuğrul dizisinde Evodokya karakteri ile yer almıştır. 

Rüçhan Çalışkur

Usta oyuncu Rüçhan Çalışkur 13 Şubat 1947 Trabzon doğumludur ve 74 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimini tamamlayan Rüçhan Çalışkur Yılanların Öcü dizisinde canlandırdığı Irazca karakteri ile tanınmıştır. Sen Anlat Karadeniz  ve Avlu gibi dizilerde de önemli rollerde yer alan Rüçhan Çalışkur Masumiyet dizisinde de güçlü bir kadına hayat verecektir. 

Gizem Ergün

Son olarak Çukur dizsinde Duygu karakteri ile izlediğimiz Gizem Ergün 1995 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. ve 26 yaşının içindedir. Daha önce Umuda Kelepçe Vurulmaz da Narin karakterine hayat veren Gizem Ergün Masumiyet dizisinde önemli bir rolde yer alacaktır. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Ozan Kaya Oktu

1996 doğumlu olan Ozan Kaya Oktu Masumiyet dizsiinde önemli bir karakter ile yer alacak. 25 yaşının içinde olan yakışıklı oyuncu Nazan Kesal Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Daha önce Vurgun Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde küçük rollerde yer almıştır.

Asena Keskinci

Bu Benim Masalım dizisinden Masumiyet dizisi için ayrılan Asena Keskinci 20 nisan 2001 de dünyaya gelmiştir ve  20 yaşındadır. Bez Bebek dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıkan Asena Keskinci İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisidir.

Masumiyet Dizisi Oyuncu Listesi

  • Hülya Avşar – Hale
  • Ertuğrul Postoğlu – İsmail
  • Serkay Tütüncü – İlker
  • Deniz Çakır – Bahar
  • Tolga Güleç – Timur 
  • İlayda Alişan – Ela
  • Mehmet Aslantuğ – Harun
  • Deniz Işın – İrem

Masumiyet dizisi oyuncuları Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Alayça Öztürk ve Tolga Güleç oldu.

Fox TV ekranlarında şubat ayında izleyicisi karşısına çıkacak Masumiyet dizisinin yapımcısı ise Gold Film. Masumiyet dizisinde Hale ve Bahar isminde iki annenin evlatları İlker ve İrem için verdikleri büyük mücadele anlatılacak.