Maraşlı Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak?

Bir düşen bir yükselen reytingleri sonucu 2021 2022 yeni sezonunda devam edip etmeyeceği bilinmeyen Maraşlı dizisi için final kararı alındı. Maraşlı dizisi haziran 2021 de final yaparak 1. sezon sonunda yeni sezona kalmadan ekranlara veda edecek.

Maraşlı Dizisi İçin Final Kararı Açıklandı

Maraşlı dizisinin 31 mayıs 2021 de yayınlanan 20. bölümünde aldığı düşük reytingler dizinin sonu oldu. Atv yetkilileri Maraşlı dizisinin yeni sezonunu almama konusunda mutabık kaldı. Böylece Maraşlı dizisi için de yolun sonu göründü.

marasli final resimleri 1

Maraşlı Nasıl Başladı

2021’in en iyi başlangıç yapan dizisi Maraşlı oldu. 11 ocak pazartesi günü izleyicisi karşısına çıkan Tims B Yapımın yeni dizisi Maraşlı beklendiği gibi pazartesinin şeytan üçlüsü Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur ve Yasak Elma’yı geçemedi; ancak yine de aldığı 5.8 reyting ile de yapımcısı ve kanalının yüzünü güldürmeyi başardı.

İzleyici Maraşlı’yı Çok Beğendi

Maraşlı dizisinin ilk bölümü sosyal medyada binlerce izleyiciden olumlu yorumlar almayı başardı. Bir çok izleyici dizinin ilk bölümü sinema filmi tadında buldu ve izlemeye devam edeceğini duyurdu; ancak Maraşlı dizisi Uyanış Büyük Selçuklu, Çukur ve Yasak Elma’dan izleyici çalamazken Sefirin Kızı ve Survivor 2020’den izleyici çalmayı başardı; bunun yanında pazartesi akşamı ekranlara gelen hiç bir dizi yada programı izlemeyenlerin de yeni dizisi Maraşlı oldu.

Maraşlı Sefirin Kızını Bitirebilir

Maraşlı dizisi hikayede çok önemli bir değişikliğe giden Sefirin Kızı dizisinden kaçan izleyicinin yeni durağı oldu. Sefirin Kızı dizisi yeni hikayesi ile tökezlerse Maraşlı da aynı oranda yükselir; zira artık izleyici Sefirin Kızı dizisini anlamsız ve uzamış buluyor. Aynı şekilde Çukur’un da artık sıktığını düşünlerin alternatifi Maraşlı oldu.

marasli final resimleri

Burak Deniz’in Oyunculuğu Tam Not Aldı

Maraşlı’nın özellikle şivesi izleyicilerden tam not alırken izleyici hem Burak Deniz ve Aline Boz’u çok yakıştırırken hem de ikisinin oyunculuğunu da çok beğendi.

Maraşlı’da Tek Son Yetersiz ve Klasik Senaryo

Maraşlı dizisinde farklı bir hikaye beklerdik ancak başta zengin kız fakir oğlan; sonra zengin kızın istenmeyen koruması ve en sonda da düşmanımın kızına bağlandı. Gerçekten bu kadar klasik bir senaryo bu kadar başarılı oyunculuklar olmasa 6. haftada final yapardı

Maraşlı Ne Zaman Final Yapacak?

Tims B Yapım’ın Maraşlı dizisi için Atv ile en az 10 bölüm sözleşmesi vardır; bu nedenle 10 bölümden önce zaten final yapma durumu yok ancak benim gördüğüm Maraşlı her hafta küçük küçük yükselerek bence bu sezonun sonunu görebilecek bir dizi.

Maraşlı Kaç Sezon Yayınlanacak?

Maraşlı dizisi 1 sezon olarak planlandı; eğer dizi ilk sezonda 5 ve üzeri reytingler alırsa bu durumda da 2. sezonda da Atv erkanlarında yayın hayatına devam edebilir ancak Atv Maraşlı’ya gün değişikliği kararı verebilir zira gününde 4. olan bir dizi Atv için başarı değildir.