Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı’ndan Neden Ayrılıyor? Ne Zaman Ayrılacak?

Uraz Kaygılaroğlu’nun 2 sezondur Gediz karakteri ile yer alacağı Sefirin Kızı dizisinde ayrılacağı iddia edilmişti ve bu iddialar Uraz Kaygılaroğlu’na sorulduğunda Uraz Kaygılaroğlu evet diziden ayrılacağım ancak bu kısa bir zaman içinde olmayacak daha buradayım cevabını vermişti? Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ne zaman ayrılacak?

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı Dizisinden Ne Zaman Ayrılacak?

Sefirin Kızı dizisinde Uraz Kaygılaroğlu’nun hayat verdiği Gediz karakteri şubat 2021 de Sefirin Kızı dizisinden ayrılacak. Tam olarak bölüm bilinmese de 2 şubat 2021 de yayınlanacak 38. bölümde Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden ayrılacak ve Sefirin Kızı dizisi hikayesi Engin Akyürek ile diziye yeni dahil olan Tuba Büyüküstün üzerinden devam edecek.

Sefirin Kızı dizisinde senarist değişikliği yaşandı Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem Sefirin Kızı dizisinden ayrılırken Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur Seferin Kızı dizisinde kalemi ele alacak yeni senaristler Sefirin Kızı dizisinin 3. sezonuna planlayacak.

sefiin kizi gediz

Sefirin Kızı’nda Gediz Ölüyor

Sefirin Kızı dizisinde Gediz’in cenaze sahnesi çekildi sosyal medyada yayınlanan görüntülerde Gediz’in cenazesinin kaldırıldığı görülüyor; Gediz’i kimin öldürdüğü de şimdiden merak konusuSefirin Kizi Gedizin cenazesi

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı’ndan Neden Ayrıldı?

Uraz Kaygılaroğlu Sefirin Kızı dizisinden senaryo gereği ayrılacak ancak izleyiciler üzülmesin zaten bu ayrılık kimseyi üzmeyecek; çünkü bence Sefirin Kızı dizisi 3. sezonu göremeyecek. Sefirin Kızı dizisi özellikle Maraşlı dizsinin başlamasından sonra ciddi bir reyting kaybı yaşadı. İzleyici artık bitmeyen hikayeden sıkıldı; gerçekten de artık bir yerde senaristler daha fazla zorlamamalı. Tahminimize göre eski senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem bu sezon Sefirin Kızı’nı efsane bir senaryo ile bitirelim daha fazla uzamasın demesine rağmen Sefirin Kızı dizisinden iyi para kazanan oyuncular ve yapımcı NGM Medya dizinin 3. sezonda devam etmesini istedi.

Sefirin Kızı dizisi bu kötü senaryo ile ne yazık ki 3. sezonda zor devam eder; Uraz Kaygılaroğlu bence Sefirin Kızı dizisinden doğru zamanda kurtuluyor.

uraz kaygilaroglu

Etiketler