Temizlik Benim İşim Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Temizlik Benim İşim 5 Haziran’da Sezon Finali Yapıyor

Temizlik Benim İşim programı 200. bölümü ile 5 haziran 2020 de sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecek. Temizlik Benim İşim programı 2020 2021 yeni sezonunda yeni sezonu ile ekranlarda olacak.

Temizlik Benim İşim 25 29 Mayıs da Ramazan Bayramı Nedeniyle Yayında Olamayacak

Temizlik Benim İşim yarışması 25 mayıs pazartesi günü Ramazan Bayramının ilk günü olması sebebi ile yayında olamayacak. Hafta bütünlüğü sebebi ile yapımcı Talya Prodüksiyon o hafta boyunca Temizlik Benim İşim’i hiç yayınlamama kararı aldı. Temizlik Benim İşim 1 haziran 2020’den sonra yeni bölümleri ile ekranlarda olacak.

Temizlik Benim İşim’de Yanlış Alarm

Temizlik Benim İşim programının elinde ki stok bölümleri tamamlandı. Ramazan aynın da gelmesi ile gün içinde kesintisiz 4 saat temizlik yapmak imkansız hale geldi. Korona Virüs’ün de etkisi ile Temizlik Benim İşim final yapmak zorunda kaldı. Fox TV az önce arttığı Tweet ile Kadir Ezildi’nin Temizlik enim İşi Programının final yapacağını açıkladı. Daha sonra ise;

Fox Türkiye yanlış Tweet attığını kabul etti ve attığı postu yayından kaldırdı. Haftanın finali yazacağına final yazarak izleyiciye büyük bir şok yarattı. Sonradan ise gerçek anlaşıldı. 

temizlik benim final yapıyor final nedeni korona virüs

 

Fox Tv ekranlarında hafta içi 14:00 da yayına başlayan Temizlik Benim İşim  aldığı yüksek reytingler ile izleyiciye kendini kabul ettirdi. 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan ve sunuculuğunu Kadir Ezildi’nin üstlendiği Temizlik Benim İşim  yarışması ilk iki haftayı geride bıraktı. Fox Tv hemde ilk sunuculuk deneyimini yaşayacak Kadir Ezildi’ye hemde programın konseptine güvenmediği için korkarak yayına almıştı Temizlik Benim İşim’i; ancak iki haftalık sonuçlar gösteriyor ki hem Kadir Ezildi çok sevildi hemde temizlik yarışması izleyicinin sevdiği bir konsept oldu.

Temizlik Benim İşim Reytingleri

Temizlik Benim İşim yarışması ortalama 1.5 reyting alan bir program. Saat 14:00 da başlayan bir programa göre ve yaz sezonu göz önüne alındığında Temizlik Benim İşim’in başarısı ortaya çıkıyor. Tahminlerimize göre 2019 2020 yeni sezonu eylül ayında başlayacak ve Temizlik Benim İşim 2.5’a yakın reytingler alacak. Bu reytingler de Temizlik Benim İşim için 40 bölüm ve sezonun sonunu garanti eder. Temizlik Benim İşim reytingleri

Temizlik Benim İşim Ne Zaman Final Yapacak?

Temizlik Benim İşim yarışması için yapımcı Talya Prodüksiyon ile Fox Tv arasında kısa süreli bir sözleşme yapılmıştı; ancak Temizlik Benim İşim kendini ispat edince hem Kadir Ezildi ile hemde Temizlik Benim İşim yapımcısı ile yeni sözleşme imzalanacak. Bu sözleşme de Temizlik Benim İşim’in ocak 2020’ye kadar yayında olmasını garanti edecek.

Benim tahminime göre Temizlik Benim İşim ocak 2020 de final yaparak ekranlara veda edecektir. Eğer yapımcı dinamik içerik sağlayabilirse zor da olsa Temizlik Benim İşim haziran 2020’ye ulaşabilir. Temizlik Benim İşim final

Temizlik Benim İşim Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Temizlik Benim İşim ocak 2020’ye kadar en az 100 bölüm yayında olacak. Tabi izleyici zaten her gün evde temizlik yapıyor; bir de 100 bölüm temizlik yarışması izleyince ister istemez bir bıkkınlık gelecektir. Temizlik Benim İşim yapımcıları ve sunucusu daha uzun ömürlü olabilmek için yarışmaya sürekli yenilikler getirmeli. Yoksa izleyici için bir müddet sonra Temizlik Benim İşim’den sıkılacaktır.

Ne yazık ki yemek yarışmaları gibi temizlik yarışması dinamik içerikli olamaz. Yapımcı her hafta farklı yemek farklı ev farklı muhabbetler planlayabilir yemek yarışmalarında ama temizlik yarışmasında sadece yarışmacıları değiştirebilirsin geriye kalan tüm faktörler ne yazık ki sabittir; mesela temizlik yöntemleri bir kaç bölüm sonra kendini tekrar eder; mesela temizlenecek evler belli bir süre sonra tekrar eder. Bu nedenle ben Temizlik Benim İşim’i çok uzun ömürlü olarak görmüyorum.