Teşkilat Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncular

 

Timur Savcı Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği Teşkilat dizisinin 4. sezon oyuncu kadrosu belli oluyor. Dizi de Zehra karakteri ile milyonların sevgilisi olan Deniz Baysal Yurtçu diziden ayrılırken Tuğçe Açıkgöz Gizem karakteri ile ve Selin Genç Sena karakteri ile diziye dahil oldu ve dizinin yeni kadın başrol oyuncuları oldular

Teşkilat Ayrılan Oyuncular

Deniz Baysal Yurtçu (Zehra)

Deniz Baysal Yurtçu kadın başrol olarak yer aldığı Teşkilat dizisinden ayrılma kararı aldı. Deniz Baysal Yurtçu Teşkilat dizisinden ayrılırken Murat Yıldırım dizi de başrol olarak yer almaya devam edecek. Teşkilat dizisine ise yeni kadın başrol oyuncusu dahil olacak.

Deniz Baysal Yurtçu teşkilat dizisinden ayrılan oyuncu olacak diziye yeni kadın başrol oyuncusu gelecek

Ahmet Uğur Say (Gürcan)

Teşkilat dizisinde 3 sezon boyunca Gürcan karakteri ile yer alan Ahmet Uğur Say Teşkilat dizisinin 4. sezonunda diziden ayrılmış olacak. Ahmet Uğur Say Teşkilat dizisinden sonra farklı bir dizi ile 2024 de izleyicisi karşısına çıkacak.

ahmet uğur say teşkilat dizisinde gürcan karakteri ile yer alacak

Turgut Tunçalp (Halit Başkan)

Teşkilat ekranlarının sevilen yüzü Halit Başkan diziden ayrıldı. Ekip arkadaşlarına sosyal medyadan yaptığı açıklama ile veda eden Halit Başkan ekibi Mete Başkan’dan devir almıştı.blank

Zeynep Tuğçe Bayat (Siyah İnci)

Son olarak Baba dizisinde yer alan güzel oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat dizide Siyah İnci kod adıyla yer alacak. Yabancı, güzelliği ve yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekecek oyuncu 69.bölüm ile birlikte diziye dahil olmuştu. Zeynep Tuğçe Bayat Teşkilat dizisinin 3. sezon sonunda diziden ayrılacağını açıkladı.

Siyah İnci başarılı bir ajandır. Kolaylıkla kılıktan kılığa girer. 

blank

Gürkan Uygun (Yıldırım)

Teşkilat dizisinde Yıldırım sonunda Milli İstihbarat Teşkilatı Tarafından etkisiz hale getirildi ve öldürüldü. Yıldırım öldürülünce Gürkan Uygun’da Teşkilat dizisinin ayrılan oyuncuları arasında yerini aldı.

blank

Atılay Uluışık (Sermet)

İlk sezonundan itibaren Teşkilat dizisinde yer alan Atılay Uluışık Sermet karakterini canlandırıyordu. Sermet teröristler tarafından vuruldu ve şehit oldu. Böylelikle hikayesinin sonuna gelen Atılay Uluışık diziden ayrıldı.blank

Çağlar Ertuğrul (Serdar)

Şirketin tamamını bir otelde sıkıştıran Serdar ve arkadaşları otelden çıkamayacağını anlayınca otelin havaya uçurulması emrini verdi. Böylece hem şirketin diğer terörist başları hem der Serdar şehit oldu.

blank

Ezgi Şenler (Pınar)

Teşkilat dizisinin sezon finalinde bir otelde köşeye sıkışan Pınar arkadaşları ile birlikte şehit oldu. Pınar karakteri ölünce Ezgi Şenler’de Teşkilattan ayrıldı.

blank

Nihat Altınkaya (Hulki)

Hulki de Serdar ve Pınar ile birlikte Zürih’te ki otel de şehit oldu ve Nihat Altınkaya Teşkilat dizisinden ayrıldı.

blank

Hakan Boyav (Tövbekar)

Tövbekar  bir ihanete kurban gitti ve hakkın rahmetine kavuştu. Böylelikle Hakan Boyav da Teşkilat dizisinden ayrıldı.

blank

Mesut AKUSTA (Mete)

Mete başkan ne yazık ki Yıldırım tarafından hain bir pusuya düşürülerek şehit edildi.  Böylece Mesut AKUSTA da Teşkilat’tan ayrılan oyuncular arasına girdi.

blank

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular

Ali Burak Ceylan

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular arasında yer alan Ali Burak Ceylan son dönemde rol aldığı Diriliş Ertuğrul ve Kara Sevda dizileri ile güzel bir çıkış yakalamıştır. Yakışıklı oyuncu 1991 doğumludur.blank

Gizem Ünsal (İlana)

1990 doğumlu güzel oyuncu Gizem Ünsal’ın hayat vereceği İlana, Dani’nin partneridir.blank

İlker Aksum (Kambur)

Kambur tam bir strateji uzmanıdır.

ilker aksum teşkilat dizisinde kambur karakteri ile yer alacak

Ebru  Şam (Scarlet)

Daha önce Adanalı, Doktorlar, Mükemmel Eşleşme, adaleTT, Fatih Harbiye gibi yapımlarda rol alan, 1990 doğumlu güzel oyuncu Ebru Şam Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular arasında yer aldı. Güzel oyuncu 175cm boyunda ve 54kg ağırlığındadır.

Scarlet, Birleşmiş Milletler görevlisi bir ajandır.blank

Melisa Akman (Nazlı)

Teşkilat Yeni Gelen oyuncular arasında yer alan Melisa Akman dizide Nazlı karakterine hayat verecek. 1990 doğumlu güzel oyuncu Melisa Akman’ın rol aldığı diziler ise şu şekilde: Atiye, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı, Şarkı Söyleyen Kadınlar

Nazlı, Bomba imha uzmanı olarak ekibe katılacak.blank

Ceyhun Mengiroğlu (Gökhan)

Teşkilat Yeni gelen oyuncular arasında yer alan yakışıklı oyuncu 1986 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 37 yaşının içinde olan Ceyhun Mengiroğlu daha önce Paramparça, Rüya, Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde rol almıştır. Dizide Neslihan’ın kardeşi Gökhan karakterine hayat verecek.Teşkilat Yeni gelen oyuncular Gökhan

İlker Kızmaz (Cihangir)

Teşkilat dizisinde Neslihan’ın nişanlısı Cihangir karakterine hayat verecek İlker Kızmaz 9 Eylül 1975 İzmir doğumludur. Daha önce Aslı ile Kerem, Yeter Anne ve Candan Öte gibi popüler dizi ve filmlerde rol almıştır.Teşkilat Yeni gelen oyuncular Cihangir

Aybüke Pusat (Neslihan)

Aybüke Pusat Teşkilat dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu oldu. Son olarak Söz ve Sıfırıncı Gün dizisinde yer alan Aybüke Pusat  Teşkilat dizisinde Deniz Baysal Yurtçu’nun hayat verdiği Zehra karakterinin yerine gelecek yeni MİT Ajanına hayat verecek.

blank

Cengiz Bozkurt (Çetin)

Leyla İle Mecnun dizisinde canlandırdığı Erdal Bakkal karakteri ile tanınan Cengiz Bozkurt 24 Aralık 1964 Nevşehir doğumludur. 2023 yılı itibari ile 59 yaşının içinde olan oyuncu İngiltere’de oyunculuk dersleri almıştır. Daha önce Jet Sosyete, Gençliğim Eyvah, Mucize Aynalar gibi yapımlarda rol almıştır.

Çetin, Neslihan’ın babasıdır.Teşkilat Çetin

Tuğçe Açıkgöz (Gizem)

Teşkilat dizisinde Gizem karakterine hayat veren Tuğçe Açıkgöz 10 Şubat 1993 Ankara doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan oyuncu 168cm boyunda ve 54kg’dır.Daha önce Menajerimi Ara, Bir Küçük Gün Işığı, Leke gibi dizilerde rol almıştır.

Gizem, Özel kuvvetlerde görev alan bir askerdir. Duygusal bir yapısı vardır.Teşkilat Gizem

Selin Genç (Sena)

Teşkilat Yeni Gelen Oyuncular arsında yer alan Selin Genç 26 Haziran 1994  doğumudur. 2023 yılı itibari ile 29 yaşının içinde olan oyuncu Selçuk Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 175cm boyundaki oyuncu daha önce Sana Söz, Bir Zamanlar Çukurova gibi dizilerde rol almıştır.Teşkilat Sena

Sarp Levendoğu (İbrahim)

1981 doğumlu Başarılı oyucu Sarp Levendoğlu Teşkilat Dizisine yeni gelen isimlerden birisi oldu. İbrahim, pehlivan lakaplı bir karakterdir. Vurduğunu yıkar, keskin nişancıdır. Sarp Levenoğlu Teşkilat İbrahim

Murat Yıldırım (Ömer Atmaca)

Murat Yıldırım Ömer karakteri ile Teşkilat dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Son olarak Aziz dizisinde yer alan usta oyuncu Aziz dizisinin zamansız final yapması ile Teşkilat dizisinde yer alacak. Murat Yıldırım Teşkilat dizisinde Ömer isminde deneyimli bir istihbarat elemanına hayat verecek.

Ömer Atmaca babasız büyümüş; ailesinin yükünü sırtlanmış bir adamdır. Ömer çok çalışmış ve Mit’e kabul almıştır. Ekibe dahil olan Ömer’in Zehra ile geçmişten gelen bir hesapları da vardır. 

Teşkilat dizisinde ömer mit personeli olacak

Gürkan Uygun (Efkar Baba)

Gürkan Uygun geçen sezon Teşkilat dizisinde Yıldırım karakteri ile yer almıştı; Yıldırım karakteri öldükten sonra Gürkan Uygun yeni bir karakter ile Teşkilat dizisine devam edecek.

Efkar Baba Bosna Savaşında cephede yer almış milliyetçi bir adamdır. Şimdilerde mahallenin fırıncısıdır. Aç doyuran kimseyi kırmayan herkesin akıl danıştığı sayılan sevilen biri gibi görünür ancak gerçekte MİT’in üst düzey saha elemanlarından biridir. Efkar Babanın karanlık geçmişini ise kimse bilmez. 

blank

Ebru Nil Aydın (Sacide)

Ebru Nil Aydın Teşkilat’a Yeni Gelen Oyunculardan oldu. Oyuncu ve yönetmen olan Ebru Nil Aydın 7 Ağustos 1965 Ağrı doğumludur ve 67 yaşındadır. Ebru Nil Aydın Hacettepe Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Ebru Nil Aydın son olarak Cennet’in Gözyaşları ve Şahane Damat gibi dizilerde yer almıştır.

Ebru Nil Aydın  Teşkilat dizisinde Ömer’in annesi Sacide olarak yer alacak. Sacide Ömer’i MİT için Halim’i de TSK için yetiştirerek iki oğlunu da vatanına emanet etmiş vefakar bir annedir. 

blank

Cansu Tuman (Celine)

Son dönemde hem Yemen hemde Öğretmen dizilerinde güzelliği ile büyüleyen Cansu Tuman Celine karakteri ile Teşkilat oyuncu kadrosunda yer alacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tülin Özen’in hayat verdiği Arzu karakterinin gençliğini canlandırarak tanınan Cansu Tuman 1994 İstanbul doğumludur ve daha 26 yaşındadır.

Celine David’in güzeller güzeli kızıdır. Babasının nasıl bir terörist lideri olduğundan habersizdir. Celine Ömer’e aşık olacak saf bir kızdır. blank

Ergün Metin (Berdo)

Bir Zamanlar Çukurova Vahap’ı Ergün Metin Berdo karakteri ile Teşkilat oyuncu kadrosuna dahil olacak. Ergün Metin 24 Mart 1985 Malatya doğumludur ve 37 yaşındadır. İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezunu olan oyuncu aslen tiyatro ustasıdır. blank

Levent Can (David HARTLEY)

Levent Can Teşkilat oyuncu kadrosunda yer alacak ve Teşkilat dizisinin kötü adamı olacak. 23 Ağustos 1971 İstanbul doğumlu olan Levent Can son dönemde Kurtlar Vadisi Pusu, İçerde, Arıza gibi dizilerde kötü rollerde yer almıştır.

Levent Can Teşkilat dizisinde Amerikalı bir diplomat olarak yer alacak; ancak gerçekte CIA İstasyon Şefidir. Sakin bir adam gibi görünse de David tam bir psikopattır. Türkiye ve Ortadoğu’nun yetkilisi olan David’in Türkiye üzerinde büyük karanlık planları vardır. 

Levent Can teşkilat dizisi oyuncusu oldu ve dizinin kötü adamı olacak

Seren Deniz Yalçın (Helen Hartley)

Son olarak Zeytin Ağacı dizisinde Eva karakteri ile yer alan Seren Deniz Yalçın Teşkilat dizisinde Helen karakteri ile yeni gelen oyuncu olacak. 1,72 m boyunda 60 kg ağırlığında olan Seren Deniz YALÇIN 29 Kasım 1993 doğumludur ve 29 yaşındadır.

Gazeteci maskesiyle David için çalışan bir saha ajanıdır. Acımasız, zeki ve çok güzel bir kadındır. Terör örgütü bağlantılarının ortak noktasıdır.

Seren Deniz Yalçın Teşkilat dizisinde David için çalışan bir teröristtir. Helen zeki ve güzel bir kadındır. Aynı zamanda da oldukça acımasız biridir. Herkes Helen’i gazeteci sanar. 

Seren Deniz Yalçın teşkilat dizisi helen

Yunus Narin (FRANCIS)

Son olarak Eray karakteri ile Son Yaz dizisinde izlediğimiz Yunus Narin Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncu oldu. Yunus Narin 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir ve 33 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde Sinema ve Televizyon  bölümü mezunu olan Yunus Narin 1.74 metre boyunda ve 71 kilo ağırlığındadır. Yunus Narin’in önemli dizileri arasında Sevgili Geçmiş  ve Yılanların Öcü dizileri de vardır.

David’in en önemli adamlarından biri olan Francıs David’in koruma şefidir. David Türkiye ve Ortadoğu’da David’in bütün işlerini başarı ile yürütür. 

yunus narin teşkilat dizisi oyuncusu oldu ve dizi de kötü adam olarak Yunus Narin yer alacak

Yunus Emre Yıldırımer (Korkut)

Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Adı Sevgi dizilerinde yer alan Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat dizisinin yeni erkek başrol oyuncusu oldu. Hatırlanacağı üzere Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat dizsinde de Alparslan Çakırbeyli karakteri ile bir istihbarat çalışanı olarak görev yapıyordu. Şimdi ise Yunus Emre Yıldırımer Milli İstihbarat Teşkilat’ı MİT’in en gözde saha elemanı olarak diziye dahil olacak ve kurulan özel ekipte yer alacak. Teşkilat dizisinde Yunus Emre Yıldırımer ile Deniz Baysal Yurtçu’nun hayat verdiği Zehra karakteri partner olacak.

Korkut Ömer’in mahalleden en yakın arkadaşıdır. Korkut TSK bünyesine girmiş ancak okul yıllarında sakatlanınca TSK’dan ayrılmak zorunda kalmıştır. Korkut mahallenin abisidir. Mahallede ki her türlü kötülük ile mücadele eden bir adamdır. Zeynep’in de abisidir. 

Yunus Emre Yıldırımer Teşkilat Yeni Gelen Oyunculardan olacak ve dizi de özel bir karaktere hayat verecek

Hande Dilan Hancı (Zeynep)

Zeynep Ömer’in şehit edilen kardeşi Halim’in nişanlısıdır. Korkut’un da kız kardeşi olan Zeynep Halim’in şehadetini bir türlü kabullenememiştir. Hande Dilan Hancı teşkilat dizisinde zeynep karkateri ile Korkut'un kardeşine hayat verecek

Orhan Arı (Teşkilat Halim)

Daha önce Söz dizisinde Efe karakteri ile yer alan Orhan Arı Teşkilat dizisinin ilk bölümünde Halim karakteri ile yer alacak.

Halim Zeynep’in nişanlısı Ömer’in de kardeşidir. TSK’da Subay olarak çalışırken şehit edilmiştir. 

Orhan Arı Teşkilat dizisinde Halim karakteri ile yer alacak

Teşkilat Yeni Gelen Oyunculardan ilki Yunus Emre Yıldırımer olsa da Teşkilat dizisi için bir çok ünlü isme oyunculuk teklifi yapıldı. Şuanda oyuncular karar aşamasında. Teşkilat dizisi 24 Ağustos itibari ile sete çıkmak için hazırlılarına devam ediyor. 24 Ağustosta Teşkilat sete çıkarsa diziye yeni gelen tüm oyuncuları görebileceğiz.

Bilindiği üzere Teşkilat dizisinde 2. sezon finalinde Ezgi Şenler, Gürkan Uygun, Hakan Boyav, Nihat Altınkaya ve Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden ayrılmıştı. Daha önce de Teşkilat dizisinden Turgut Tunçalp da hayat verdiği Halit başkan karakterinin ölmesi ile diziden ayrılmıştı. Bu kadar başrol oyuncusu diziden ayrılınca zaten 3. sezonda bambaşka bir Teşkilat’ın geleceğini görmek zor değil. Teşkilat  dizisinden 3. sezon öncesi tam 5 oyuncu ayrılmıştı. Teşkilat’ın yapımcısı Tims&B Productions şimdiye kadar Teşkilat dizisine 4 yeni başrol oyuncusu takviyesi yaptı. İşte Teşkilat dizisinden ayrılan oyuncular ve Teşkilat dizisine yeni gelen oyuncuların güncel ve tam listesi