Teşkilat Uzay Kimdir? Serdar Yeğin Kimdir? Sevgilisi Kim?

Teşkilat dizisi ilk bölümü ile 7 mart pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu ve Tuncer Salman gibi usta isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisinde  en çok merak edilen karakterlerden biri de yakışıklı oyuncu Serdar Yeğin’in hayat verdiği Uzay karakteri olacak. Bu konumuzda Teşkilat Uzay Kimdir? Serdar Yeğin Kimdir? Sevgilisi Kim? sorularına cevap vereceğiz.

Tims&B yapımın yapımcılığını üstlendiği istihbarat dizisi Teşkilat’ta Uzay karkteri üstün zekası ile ön planda olacak ve izleyiciyi kendine hayran bırakmayı başaracak. Askeri dizilerde genelde sahada olan karakterler efsane olsa da Teşkilat dizsinin efsaneleri arasına ofiste ki analizleri ile sahada ki operasyonlara damga vuracak Uzay karakteri de efsane olacak.

Teşkilat Uzay Kimdir?

Teşkilat dizisinde Uzay ekibin beynidir. ODTÜ istatistik eğitimi alan Uzay özellikle teknoloji anlamında kendini geliştirmiş ve doktorasını da Amerika’nın en ünlü okullarında tamamlamıştır. Amerika’nın Yale’de üniversitesinde burada kal diye çok baskı gören Uzay tam bir memleke aşığıdır bu nedenle parlak zihni ile devletine katkı sağlamak için Türk istihbaratından gelen teklifi kabul etmiştir. Yeni oluşturulan özel ekibin analisti olan Uzay ülke de bu konuda ki en iyi adamdır. Yapılacak operasyonların planlanması ve gelişmelerin doğru okuması Uzay’dan sorulur.

Uzay günlük hayatında da operasyonlarda da hep bir adım sonrasını düşünür ve ona göre hareket eder; işte bu özelliği ekibi her zaman bir adım öne çıkarır. teskilat uzay

Serdar Yeğin Kimdir?

Son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde izlediğimiz Serdar Yeğin 12 Ocak 1980 Bursa doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Her zaman genç göstermeyi başaran Serdar Yeğin Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev alarak tiyatral yeteneklerini geliştirmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Serdar Yeğin son dönemde Kördüğüm dizisinde Mert Huzur Sokağı dizisine Şenol ve Adanalı dizsinde Tayfun karakterine hayat vererek tanınmıştır. 2012’den beri 9 senedir dizilerde oynayan  Serdar Yeğin ilk defa Teşkilat dizisinde hayat vereceği Uzay karakteri ile yardımcı başrol oyunculuk deneyimi yaşanacaktır bu nedenle de Uzay rolü ve Teşkilat  dizisi Serdar Yeğin  için çok önemlidir.

Serdar Yeğin Sevgilisi

Serdar Yeğin bekardır ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yorum yaz